DomůAkční nabídkaLehký stojan na pruty za nízkou cenu: ideální i na krátké vycházky...

Lehký stojan na pruty za nízkou cenu: ideální i na krátké vycházky na ryby

- Reklama -

Stojan na pruty je neodmyslitelným společníkem zejména při lovu kaprů. Díky rybářskému stojanu má rybář jistotu, že jeho pruty jsou „v bezpečí“. Jaký stojan na pruty vybrat? Máme pro vás jeden tip. 

Bytelný stojan na pruty je dneska už skoro nutným základem. Jedná se o to, že díky spolehlivému stojanu rybář ví, že jeho pruty jsou pevně „ukotvené“, a že ani silný vítr nebo tah divoké ryby nemůže poškodit nahozené pruty pádem na tvrdou zem. Zároveň je ale vhodné, když takový rybářský stojan není těžký. Tak jaký vybrat?

 

Stojan na pruty Delphin Bronx

Tohle je jeden z nejvíce populárních rybářských stojanů na česko-slovenském trhu. Ale ono se není čemu divit! Rybář totiž za velmi rozumné peníze dostane kvalitní produkt, na který se může stoprocentně spolehnout. Levný stojan na pruty od slovenské značky Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Stojan na pruty Delphin Rod Pod Bronx

První věcí, kterou musíme zmínit, je velké množství prostoru. Na tento rybářský stojan lze položit až 3 pruty, pro které je na něm dostatek místa. A to i v tu chvíli, kdy má rybář na kaprových prutech velké „kaprové budíky“. Šířka hrazd je 50 centimetrů.

Velmi zajímavé rozměry pak rybářský stojan Delphin Bronx nabízí i v dalších aspektech. Například délku stojanu lze nastavit od 80 do 130 centimetrů, takže rybář na něj může položit různě dlouhé pruty na ryby. Zároveň ale lze upravit i výšku stojanu – a to od 40 do 75 centimetrů.

VIDEO: Jak vypadá stojan na pruty Delphin Bronx? Podívejte se na něj ve videu

Tohle je tak důležitá vlastnosti například v tu chvíli, kdy potřebuje rybář dát stojan dále od břehu, aby třeba nezachytával o zatopenou vegetaci u břehu. Nastavení výšky stojanu je pak samozřejmě velmi důležité i na nerovných terénech, na kterých je zapotřebí nastavit pruty „do roviny“.

 

Ideální stojan na pruty i na krátké rybaření

Na rybářském stojanu Delphin Bronx si každý rybář okamžitě zamiluje i jednoduchou konstrukci. Díky jednoduchosti je rybář schopný tento stojan na pruty vmžiku postavit, a pak zase sbalit. Trvá to jen několik málo okamžiků.

I přesto, že tento stojan má jednoduchou konstrukci, tak to neznamená, že by nebyl stabilní. To ani náhodou! Stojan Delphin Bronx je navržený tak, aby vydržel i silné poryvy větru, které rybáře mohou kdykoliv přepadnout. Zároveň odolá také prudkému tahu ryby při záběru. Za tohle palec nahoru!

Proč mají ještě rybáři tento stojan od slovenské značky tak rádi? Odpověď najdeme v jeho super nízké hmotnosti. Díky nízké váze se rybářský stojan velmi pohodlně nosí k vodě, takže se nepronese. Hmotnost stojanu jsou pouhá 2 kila.

Stojan se navíc pohodlně nosí k vodě i díky transportnímu pouzdru, které je součástí balení. Rybář tak má všechny součásti stojanu Delphin Bronx pěkně pohromadě, takže se mu nestane, že by na něco zapomněl. Pouzdro je zhotovené z kvalitního materiálu, které slibuje dlouhodobou životnost.

Jestli právě hledáte bytelný, ale lehký stojan na pruty, který využijete i při krátkodobém rybaření, pak se určitě podívejte na toto od slovenské značky Delphin. Jedná se opravdu o hodně povedený kousek, který díky spolehlivým vlastnostem ocení každý rybář. Levný stojan na pruty najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízké peníze.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -