DomůAkční nabídkaLetní výprodej krmení: česká firma vyprodává zásoby TOP krmení na kapry

Letní výprodej krmení: česká firma vyprodává zásoby TOP krmení na kapry

- Reklama -

Česká firma LK Baits čistí sklady! Pro rybáře si připravila výhodnou slevovou akci na populární nugety, které patří k úspěšným návnadám na kapry. Jak získat slevu? Stačí zadat jednoduchý slovový kód. 

Nugety na ryby jsou v posledních sezónách hitem. Právě tenhle druh návnady (a nástrahy) má ve vodním prostředí mnohem lákavější vlastnosti než například oblíbené pelety na ryby. A teď si mohou rybáři nugety na ryby obstarat za mnohem lepší cenu. Stačí před odesláním objednávky na e-shopu LK Baits zadat slevový kód NUGET. A v tu chvíli se rybářovi z celkové ceny odečte tučná sleva.

 

Nugety na kapry CUC! Nugget Carp

Tohle je návnada, která v letošní sezóně opět boří žebříčky popularity. A my se nedivíme! Právě nugety na kapry totiž nabízí celou řadu předností, díky kterým jsou při lovu kaprů (ale i amurů), tolik úspěšné. Nugety na kapry najdete na e-shopu LK Baits za super cenu.

Játrové nugety na kapry v balení

První velkou předností těchto nuget je to, že mají velmi agresivní rozpad ve vodním prostředí. Díky tomu tak po vhození do vody začnou okamžitě uvolňovat velké množství atraktivních látek. Jak to vypadá? V okolí nugety se ve vodě vytvoří doslova „mrak“ z drobných částic. Proto jsou tyto nugety ideální při rychlém lovu kaprů.

K agresivnímu uvolňování zmíněných atraktivních látek přispívá konzistence nuget. Co tím myslíme? Jedná se o to, že nugety mají „gumovou konzistenci“, která připomíná pendrek. Takže nugety nejsou vysušené a tvrdé jako klasické pelety. A to je obrovské plus, protože nugeta ve vodě vytvoří super lákavé mazlavé sousto, které připomíná těsto. Tohle je fakt TOP!

VIDEO: Jak se chovají nugety na kapry ve vodě? Podívejte se na ukázku

Nugety byly původně vymyšlené jako návnada, ovšem chytré hlavy českých rybářů okamžitě zjistily, že lze na nugety také chytat. Ano! Tyto „gumové kostičky“ lze nastražit pod háček, akorát pro jejich zajištění je vhodnější používat rozměrnější peletové zarážky – tak má rybář větší jistotu, že kostička nespadne ani při prudším švihnutí při nahození.

 

K dostání v TOP příchutí

Rybáři si nugety na kapry mohou vybrat hned v několika příchutích. K dispozici jsou masové odéry typu patentky (bloodworm) nebo játry (smoked liver). Právě tyto zmíněné příchutě patří k těm nejvíce populárním mezi česko-slovenskými rybáři díky jejich účinku ve vodě. Jak patentkové, tak játrové nugety ve vodě vydávají opravdu velmi lákavé potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují.

Játrové nugety na kapry na dlani

Na své si ale přijdou i milovníci sladkých příchutí. Na výběr je třeba exotické mango, které má neokoukané a unikátní sladké aroma. Mango je velmi vhodné při lovu ryb v teplejší vodě, kdy s velkou chutí sbírají třeba sladké plody. Sladkými klasikami jsou potom nugety v příchutích jahody nebo medu.

Česnekové bílé nugety na ryby cuc garlic bear LK Baits

A naše tipy? My osobně máme rádi třeba neokoukané a koncentrované příchutě, které vydávají fakt silný odér. Jednou z takových příchutí je česnek, který vydává silný „pálivě-kořeněný“ smrad. Tyto nugety jsou ale vhodnější spíše do studené vody, kdy potřebujeme „probrat“ pasivnější ryby. A „černým koněm“ jsou nugety v super páchnoucím provedení Predator.

 

Jak z nuget udělat TPO krmení?

K vysoké atraktivitě nugety pak přispívají také průměry, ve kterých jsou k dostání. Rybáři si mohou vybrat ze 2 velikostí. Menší nugety mají velikost 10 mm, takže jsou super vhodné pro rychlé chytání ryb i ve studené vodě. Pokud chce rybář opravdu hodně záběrů během chvilky, pak právě tyto menší nugety jsou vhodnější.

Játrové nugety na kapry vypouští látky ve vodě a vzadu jsou halibutové pelety na kapry

Pro chytání větších ryb, kdy potřebujeme, aby návnada byla na místě delší dobu, jsou pak vhodnější větší nugety ve velikosti 17 mm. Tato velikost slibuje, že se nugety budou podstatně déle rozpadat na místě, a zároveň že budou „odolnější“ při nájezdech menší „bílé ryby“.

Nugety na kapry LK Baits Mango

Ideální je také nugety kombinovat s další návnadou. Typicky to vypadá tak, že rybář do kbelíku vysype oblíbenou krmnou směs, do které nasype kukuřici. A pak přidá zmíněné nugety v požadované velikosti a příchuti. Během chviličky tak rybář vytvoří TOP návnadu, která zláká každou rybu v okolí.

Nezapomeňte, že i na tyto nugety se aktuálně vztahuje slevový kód. Stačí před odesláním objednávky napsat do vybrané kolonky slevový kód NUGET, a rázem se vám odečte tučná sleva. Takže ušetříte velmi zajímavou částku! Nugety na kapry CUC! Nugget Carp najdete na e-shopu LK Baits za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -