DomůAkční nabídkaLevný stojan na pruty za méně jak 1000 korun: V regálech leží omezené...

Levný stojan na pruty za méně jak 1000 korun: V regálech leží omezené zásoby

- Reklama -

Stojan na pruty je vítaným parťákem při lovu ryb. Rybář díky této pomůcce má jistotu, že jeho pruty budou bezpečně „uloženy na břehu“, a to i ve chvíli, kdy je terén nerovný, anebo i když fouká vítr.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Hodně rybářů požaduje od stojanu na pruty ty nejzákladnější vlastnosti. A právě k tomu bohatě postačí levný stojan na pruty za pár korun. Jaký je ten nejlevnější? Například česká značka Giants Fishing dodává stojan, který stojí méně jak 1000 korun

 

Levný stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3

Perfektní stojan na pruty, který je k dostání za pár korun! Ano! Právě tenhle rybářský stojan na pruty od české značky Giants Fishing je k dostání za méně jak 1000 korun, takže patří k tomu nejlevnějšímu na trhu. Pokud tedy patříte k rybářům, kteří chtějí levný stojan na pruty, pak se rozhodně podívejte na tento. Jaké vlastnosti vlastně nabízí? Stojan na pruty za 1000 korun je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

I když se jedná o hodně levný stojan na pruty, tak přesto nabízí zajímavé vlastnosti. Začněme rozměry: Výšku stojanu lze nastavit od 37 do 50 centimetrů, takže rybář tak může reagovat na nejrůznější nerovnosti na břehu. Délka stojanu je pak nastavitelná od 83 do 128 centimetrů, takže se na něj spolehlivě vlezou i dlouhé kaprové udice. Paráda! Šířka stojanu potom činí 50 centimetrů, takže se vedle sebe vlezou i pruty s objemnými kaprovými navijáky. Super!

Tento levný stojan na ryby Giants Fishing Rod Pod TR3 rybáři velmi rádi nosí k vodě na krátkodobé vycházky. Ano! Ve chvíli, kdy chce mít rybář co nejlehčí bagáž, pak je tento stojan jasnou volbou, protože váží pouze 1,6 kilogramu. Samozřejmostí je pak naprosto jednoduchá konstrukce, díky které rybář postaví stojan na pruty během několika okamžiků.

Konstrukce je vymyšlena tak, aby nabízela co nejlepší stabilitu, a to i za toho nejhoršího počasí u vody. Super! Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3 je vyrobený z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Kvalitní jsou také rychloupínací zámky, které vydrží neustálé zamykání a odemykání u vody.

Velkou přednost vidíme také v tom, že tento stojan umožňuje samostatné použití hrazd. Ano! Díky ostrým vidličkám je možné použít samostatné hrazdy, které lze zapíchnout i do tvrdého břehu. Takže pokud jde rybář jen na pár hodinek k vodě, tohle může být pro něj velmi zajímavou volbou. Za tohle palec nahoru!

Levný stojan na pruty Rod Pod TR3 od české značky Giants Fishing je k dostání za opravdu hodně libovou cenu. Pokud chce tedy rybář levný stojan, který bude vhodný i na krátkodobé vycházky k vodě, pak se rozhodně podívejte na tento stojan na pruty za pár korun. Je parádní! Levný stojan od české značky je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Nejlevnější stojany na pruty na Chyť a pusť

Hledáte jiný stojan na pruty za super nízké peníze? Pak se rozhodně podívejte na bohatou nabídku rybářských stojanů na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Právě tady najdete obrovskou nabídku tohoto oblíbeného rybářského vybavení od nejrůznějších výrobců. Rybáři si mohou vybírat jak od tuzemských, tak zahraničních firem. Nový stojan za super cenu najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Při prvním použitím se mi ulomil přítlačný systém který drží vidličku pod prutem, musím si dávat klínek.
    Jinak dobrý

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -