DomůNovinkyLidé na vytrávenou Bečvu nasbírali přes 650 000 korun! Česko je plné dobrých...

Lidé na vytrávenou Bečvu nasbírali přes 650 000 korun! Česko je plné dobrých lidí

- Reklama -

Kolikrát jde mezi námi slyšet, že lidé v České republice jsou zlí. Není tomu tak! V naší společnosti se pořád najde dost dobrých lidí, kteří mají srdce na správném místě. Jak jinak si vysvětlit neskutečnou částku, kterou lidé dali dohromady na vytrávenou Bečvu? I díky nim mohl Moravskoslezský územní svaz nakoupit ryby do vytrávené Bečvy za skoro milión korun. Další peníze jsou pak ještě na transparentním účtu…

Ilustrační foto: Moravskoslezský ÚS

Lidé z celé České republiky zase dokázali, že jsou v nitru dobrými lidmi, a že jim záleží na tom, co se v naší zemi děje. Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko zveřejnil dechberoucí data, ze kterých se hrnou slzy do očí. Z dat z transparentního účtu na vytrávenou Bečvu vyplývá, že jednotlivci na vytrávenou řeku nasbírali přes 650 000 korun!

TRANSPARENTNÍ ÚČET: Tady je možné přispět na vytrávenou řeku Bečvu!

„Přestože výše příspěvků jednotlivců (jednotlivých dárců) nedosahovaly výše příspěvků ostatních subjektů, pak celkově tito jednotlivci přispěli na náš transparentní účet nejvyšší částkou – 654 830 korunami, a za to jim patří poděkovat,“ uvedl Moravskoslezských územní svaz.

Portfolio dárců ale bylo širší. Kromě jednotlivých dárců na vytrávenou Bečvu přispěly například i místní organizace, města, anebo firmy. „Byla to celá škála dárců, od jednotlivců z řad našich členů i nerybářů, přes místní organizace, ostatní územní svazy ČRS, města, firmy, a na náš účet „přistály“ i výtěžky z různých dobročinných aukcí,“ upřesnili moravskoslezští rybáři.

 

Sbírka na vytrávenou Bečvu končí na konci roku!

Moravskoslezští rybáři na sociálních sítích informovali o tom, že ke konci roku 2021 skončí sbírka na transparentním účtu na vytrávenou řeku Bečvu. Podle rybářů tento transparentní účet svůj úkol splnil stoprocentně, protože na něm celkově skončilo okolo 1,7 miliónu korun.

TRANSPARENTNÍ ÚČET: Tady je možné přispět na vytrávenou řeku Bečvu!

„Tento účet vrchovatě splnil svou roli v pomoci obnovit život v postižené Bečvě, proto se výbor našeho územního svazu rozhodl ho k 31. prosinci 2021 uzavřít. Samozřejmě, že zůstatek na tomto transparentním účtu bude i nadále čerpán výhradně na další zarybnění řeky Bečvy. Ještě jednou je potřeba poděkovat všem dárcům, kterým osud naší Bečvy nebyl a není lhostejný,“ poděkovali moravskoslezští rybáři.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -