DomůAkční nabídkaLikvidace skladu rybářských prutů: výrazné slevy na oblíbené modely udic

Likvidace skladu rybářských prutů: výrazné slevy na oblíbené modely udic

- Reklama -

E-shop PARYS spustil výprodej rybářských prutů OKUMA, u kterých padly ceny výrazně dolů. Rybáři tak mohou ušetřit hodně zajímavé peníze. Ovšem je třeba pospíchat, protože skladové zásoby se tenčí. 

Rybářské pruty jsou neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. A pokud právě hledáte novou udici na ryby, pak by vás mohl zaujmout výprodej prutů OKUMA na rybářském e-shopu PARYS. Zmíněný rybářský e-shop dal na vybrané modely rybářských prutů výrazné slevy, takže rybář může ušetřit pořádně zajímavé peníze. Na jaké pruty se sleva vztahuje? Tady je několik tipů!

 

Prut na feeder OKUMA Ceymar River Feeder

Tohle je oblíbený model prutu na těžký feeder, se kterým je rybář schopný vytáhnout i hodně velkou rybu. Navíc, s tímto prutem je možné lovit i na náročných vodách nebo ve velkých vzdálenostech. Rybáři si nyní tuto udici na feeder mohou pořídit na e-shopu PARYS s výraznou slevou.

Délka prutu je 3,9 metrů, díky níž je rybář schopný nahazovat do opravdu velkých vzdáleností. Pokud rybář zvolí správnou váhu zátěže, pak se může dostat do takové dálky, kam se jiní rybáři s vybavením na feeder nedostanou. K dalekým hodům pak přispívá i 150gramová gramáž.

Na tomto prutu milujeme jeho blank. Díky použitému modernímu materiálu má dokonalou akci, takže rybář si luxusně užije zdolávání každé ryby. Zároveň je ale dostatečně pevný a odolný, což oceníme například při zmíněném nahazování.

K dalekým hodům pak přispívají i špičková SIC očka, která jsou po tenkém blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Takže v momentě hodu navazovací materiál bezproblémově „prochází“ očky, tudíž montáž letí ve výsledku skutečně daleko.

Pokud jezdíte na rozlehlé vody, na kterých je zapotřebí nahazovat dále, pak se určitě podívejte na tento parádní prut od značky OKUMA. Jedná se skutečně o povedený model, se kterým spolehlivě vytáhnete i větší rybu. Zlevněný prut na feeder najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Prut na kapry OKUMA C Fight Carp

Výprodej prutů OKUMA se netýká pouze modelů na feeder. Ne! V nabídce zlevněných prutů rybář najde i kaprové dělené pruty, u kterých se cena doslova zřítila. Příkladem je tento kaprový prut C Fight Carp, který si rybáři mohou pořídit za parádní peníze na e-shopu PARYS.

Tento kaprový dělený prut od značky OKUMA má základ v blanku z kompozitu 24T. Jedná se o materiál, který slibuje parádní akci, díky které si rybář užije zdolávání ryby, zároveň ale bude schopný nahazovat opravdu daleko.

Prut má pro daleké hody i ideální délku – ta činí 3,66 metrů, díky čemu je rybář schopný při výběru správné zátěže házet přes 100 metrů daleko. Zároveň je pak délka „bezproblémová“ i při manipulaci na člunu při vyvážení nástrahy. Proto není divu, že si tolik rybářů tuto udici od značky OKUMA oblíbilo.

Nám osobně se na těchto udicích líbí i minimalistický design v tmavém zbarvení, díky kterému udice působí opravdu luxusním dojmem. Pak musíme zmínit ještě příjemnou rukojeť, která je potažena EVA materiálem. Rukojeť se tak pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré nebo špinavé ruce. Palec nahoru!

Jestli aktuálně hledáte levné dělené pruty na kapry, pak se určitě podívejte na tyto od značky OKUMA. Jedná se o parádní pruty na kapry, které nabízí spoustu „muziky“ za málo peněz. V případě, že nechcete do rybařiny tolik investovat, pak v tomto případě není co řešit. Zlevněné pruty OKUMA najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -