DomůAkční nabídkaPruty na sumce za rozumné peníze, na které Jakub Vágner chytil český...

Pruty na sumce za rozumné peníze, na které Jakub Vágner chytil český rekord

- Reklama -

Zpráva o překonání českého rekordu sumce před několika dny obletěla celý rybářský internet. Není divu! Na takové sumce přes 260 centimetrů jsme zvyklí spíše z jiných koutů Evropy.

Jakub Vágner se díky úlovku obrovského sumce zapsal do historie české sumcařiny. Tak obrovského sumce, který překonal 260centimetrovou hranici, vídáme spíše v Itálii, Francii nebo Španělsku. Ale zkušený rybář dokázal takové monstrum chytit i v Česku. Důležitým aspektem úspěšného souboje ale byly i pruty na sumce od Jakuba Vágnera, na kterých pracoval 3 roky.

 

Pruty na sumce VAGNER Origin

Tyto pruty na sumce od Jakuba Vágnera jsou výsledkem několikaleté práce. Hotové dílo je ale úžasné! Jakubovi Vágnerovi se povedlo vyvinout cenově dostupné pruty na sumce, které nabízí špičkové vlastnosti. Pruty na sumce od Jakuba Vágnera najdete na e-shopu Chyť a pusť.

„Mimořádný úlovek se podařil s použitím nového prutu VAGNER Origin V-Static 2,8 metrů z nové ekonomické řady prutů Origin značky VAGNER, kterou Jakub Vágner a jeho tým tři roky vyvíjeli a testovali, a před nedávnem spustili na trh,“ uvedla společnost Vágner Corporation s.r.o.

Vyznavači sumců z celé Evropy si tak mohou pořídit cenově dostupné pruty na sumce, které ale dokážou z vody vytáhnout i skutečná „vousatá monstra“. Přece jen, rekordní úlovek sumce od Jakuba Vágnera, který měřil 261 centimetrů, je toho jasným důkazem. Tyhle udice na sumce toho vydrží fakt hodně!

„Jedná se o ucelenou řadu prutů, která je cenově dostupná a vhodná zejména pro začínající rybáře. V této řadě najdete osm modelů prutů, dva na stacionární lov, čtyři pruty na vertikální lov a dva na lov z bellyboatu,“ doplňuje společnost Vágner Corporation s.r.o.

 

Pruty prodává také obrovský e-shop Chyť a pusť

Nové pruty na sumce od Jakuba Vágnera zaujaly i rybářský trh. Nyní si tak rybáři mohou cenové dostupné udice na sumce od slavného rybáře vybrat třeba na populárním rybářském e-shopu Chyť a pusť z Plzně!

Navíc, oblíbená rybářská firma provozuje i gigantickou prodejnu v Plzni, takže vyznavači sumcařiny si mohou nové modely sumcových prutů od slavného rybáře prohlídnout osobně. Samozřejmostí je i možnost vyzkoušení s odborným personálem, který má s lovem sumců bohaté zkušenosti. Takže rybář si vybere přesně takový sumcový prut, který potřebuje…

Jak už rybářská značka Vágner Corporation s.r.o. nastínila, tak na výběr je hned několik druhů udic řady Origin. Pruty si lze vybrat v různých délkách a gramážích, takže sumcař si vybere přesně takový model, který potřebuje.

Nechybí například kratší a „měkčí“ pruty na sumce o délce 1,9 metrů a gramáži 200 gramů, které jsou vhodné pro vertikální lov sumců. Na výběr jsou ale i skutečně bytelné pruty o délce 2,8 metrů a gramáži 200 až 800 gramů. Z téhle široké nabídky si vybere fakt každý!

Na závěr se sluší dodat, že rybář se může u těchto prutů spolehnout na tu nejvyšší kvalitu. Pro jejich výrobu byly použity prvotřídní komponenty, které slibují vynikající vlastnosti při lovu obrovských „vousatých dravců“ a dlouhodobou výdrž.

Znova: důkazem je nový český rekord, ke kterému tyto pruty dopomohly. Cenově dostupné pruty na sumce od Jakuba Vágnera najdete na e-shopu Chyť a pusť. A nezapomeňte se registrovat – díky tomu totiž dostanete lákavou slevu!

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť, Vágner Corporation s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

  1. ty bláboly mu ještě někdo žere? A rozhodně to není český rekord,. Ale lhát umí to je pravda,to je na rekord

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -