DomůAkční nabídkaMasové boilies „přímo z mašiny“ za pár korun: ostrý odér česneku a jater

Masové boilies „přímo z mašiny“ za pár korun: ostrý odér česneku a jater

- Reklama -

Rybářské firmy nabízí i nástrahy, které prodávají „přímo z mašiny“. Výhodou těchto nástrah je, že jsou levnější, protože v nich není marže pro rybářské obchody. Takové nástrahy nabízí i LK Baits. 

Česká firma LK Baits v minulosti spustila takzvaný diskontní prodej. Co to je? V tomto sortimentu si rybáři mohou vybírat nástrahy, které najdou pouze na e-shopu LK Baits. V ceně produktů tak není promítnuta marže pro rybářské obchody, protože v nich se toto zboží neobjevuje. Jednou z položek je i populární česneko-lososovo-játrové boilies.

 

Boilies LK Baits játra/losos/česnek

Toto jsou populární masové kuličky od české firmy LK Baits, které rybář nalezne pouze na e-shopu výrobce. Díky tomu tak tyto kvalitní kuličky, které jsou narvané atraktivními surovinami, jsou k dostání za super nízkou cenu. Levné masové boilies najdete na e-shopu LK Baits .

Hlavní výhodou tohoto boilies jsou pochopitelně použité suroviny. V kuličkách najdeme celou řadu masových složek, které vydávají výrazné potravní signály. Díky tomu tak s tímto boilies rybář velmi rychle vytvoří neuvěřitelně lákavé krmné místo, které má kaprům co nabídnout.

„Zlatým hřebem“ tohoto boilies jsou potom použité esence. Výrobce zkombinoval 3 osvědčené příchutě – česnek, lososa, játra – a výsledek je naprosto dokonalý. Kromě výrazného masového pachu tak toto boilies má i „štiplavý odér“ česneku, který účinek boilies ještě více posiluje. Palec nahoru!

Rybáři toto boilies používají jak při krmení, tak pochopitelně na tyto kuličky i chytají. A výsledky jsou díky použitým surovinám opravdu parádní! Pokud tedy jezdíte na vody, na kterých je zapotřebí hodně krmit, ale zároveň nechte zruinovat vlastní peněženku, pak se určitě podívejte na toto boilies!

Masové boilies v příchuti játra/losos/česnek si lze vybrat ve dvou baleních. Rybáři mohou sáhnout po 1kilogramovém balení, které se hodí při krátkodobých vycházkách za kapry. Na dlouhé výpravy pak každý ocení spíše 5kilogramové pytle. Levné masové boilies najdete na e-shopu LK Baits .

 

Další boilies „přímo z mašiny“ za pár korun

Výrobce z Přelouče si ale pro rybáře nachystal i další druhy levného boilies, které rybáři seženou za pár korun. K dispozici jsou jak masové, tak i ovocné nebo kořeněné koule. Pro všechno boilies z LK Baits diskontu je charakteristická nízká cena, ale přitom vysoká kvalita. Levné boilies najdete na e-shopu LK Baits .

Rybáři si v nabídce levných kuliček mohou vybrat třeba super levné boilies, které vychází na méně jak 100 korun za kilogram. Toto boilies tak s velkou oblibou zase používají rybáři, kteří jezdí na déletrvající výpravy k vodě, a kteří potřebují hodně krmit. Toto levné boilies si lze vybrat v příchutích med nebo broskev.

Rybáři na diskontním prodeji ale oceňují také to, že v něm najdou takové boilies, které se už tolik nevyrábí. Teď mluvíme například o mraženém boilies, které si lze v diskontním prodeji LK Baits vybrat – konkrétně se jedná o kuličky Palermo.

Toto mražené boilies je symbolem začátků kaprařiny, protože obsahuje dříve tajemné suroviny. Jednalo se například o cibuli z Mexika nebo petržel z Egypta. Výsledkem tak byla pronikavá vůně, která dokázala přelstít k záběrům obrovskou spoustu ryb. A firma LK Baits se nedávno rozhodla, že se k výrobě mraženého boilies v omezené míře vrátí.

Jestli hledáte kvalitní boilies za rozumné peníze, pak se určitě podívejte do diskontního prodeje na e-shopu LK Baits . Právě tady jsou totiž k dostání kuličky za super ceny, anebo takové nástrahy, na které se v moderní době trochu zapomnělo.

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -