DomůAkční nabídkaModré plovoucí boilies, které kapři neznají: má unikátní vůni, která funguje

Modré plovoucí boilies, které kapři neznají: má unikátní vůni, která funguje

- Reklama -

Rybáři se odjakživa snaží najít nástrahy, které jsou neokoukané, a které ani ty nejzkušenější ryby neznají. Lze i v dnešní době takovou nástrahu najít? Určitě ano! Máme pro vás jeden zajímavý tip. 

Ilustrační foto: LK Baits

V současné době je na rybářském trhu celá řada nástrah. A nejeden kaprař si už určitě řekl, že dneska nejde vymyslet „něco jiného“. To ale není pravda! I v aktuální záplavě nejrůznější nástrah se můžeme setkat pořád s netradičními nástrahami, které ryby neznají.

Právě tuhle vlastnost ocení zejména kapraři na těch vodách, na které je vysoký rybářský tlak. Ano, na takových lokalitách se zkušené ryby už setkaly s mnoha nástrahami, takže právě těm je zapotřebí naservírovat nějakou méně známou nástrahu. A jednu takovou si teď ukážeme…

 

Modré plovoucí boilies POP-UP EXTRA

Tohle je vynikající plovoucí boilies od české firmy LK Baits, které nabízí dost odlišné vlastnosti oproti jinému plovoucímu boilies. I proto právě tyto plovoucí kuličky rybáři rádi používají na těžkých vodách, ve kterých žijí zkušené a opatrné ryby. Plovoucí boilies POP-UP EXTRA najdete na e-shopu LK Baits .

Modré plovoucí boilies LK Baits Magnolia

Čím začneme? Určitě si hodně rybářů už v názvu této plovoucí nástrahy všimlo názvu „EXTRA“. Toto označení plovoucího boilies od Lukáše Krásy nese proto, že má opravdu vynikající vlastnosti ve vodním prostředí. Díky použitým surovinám a moderní výrobní technologii tyto kuličky mají vysokou vzlínavost, takže skutečně spolehlivě plavou.

Díky tomu je plovoucí boilies POP-UP EXTRA vhodné i při lovu s „těžší bižuterií“ a s většími háčky. Ale také ve velkých hloubkách, ve kterých jiné plovoucí boilies selhává. Právě vynikající „plovoucí vlastnosti“ ve vodě jsou jedním z hlavních důvodů, proč rybáři mají tyto kuličky tak rádi.

Toto plovoucí boilies je díky tomu vhodné na silně zarostlé nebo zanesené vody. Ideálním příkladem jsou nějaká slepá ramena u řek, anebo pískovny zarostlé vodní vegetací. Právě tady má rybář jistotu, že se jeho nástraha neztratí.

 

Nezvyklá modrá barva na opatrné kapry

Kromě toho, že boilies velmi lákavě plave, tak nabízí i další přednosti. Například u příchutě magnolia se rybáři mohou setkat s opravdu neobvyklou modrou barvou. A právě tato barva je další zbraní na již zmíněné prochytávané vody, na které je velký rybářský tlak. Přece jen, modrá barva není obvyklým zbarvením nástrah na kapry…

Kulička modrého plovoucího boilies LK Baits Magnolia

Ještě ohledně té příchutě magnolia: i samotné aroma je velmi nezvyklé. Jde o jakousi kombinaci citrusového aroma a jiných exotických vůní. Tato kombinace je jednak „neokoukaná“, navíc ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu. A to i za nízkých teplot! Naprostá paráda…

Plovoucí boilies POP-UP EXTRA si ale rybáři mohou vybrat i v jiných příchutích. K dostání je například ostrý česnek, výrazná lesní jahoda, exotický ananas nebo slaďounký compot NHDC. Rybář má prostě z čeho vybírat! Ať už sáhne po jakékoliv příchuti, tak u LK Baits je jistota, že to bude „voňavá bomba“!

Dvě kuličky plovoucího boilies LK Baits Magnolia

Rybáři si toto skvělé plovoucí boilies mohou vybrat ve dvou velikostech. K dostání jsou menší kuličky o velikosti 14 mm, které jsou jako dělané při prvních vycházkách k vodě, kdy jsou ryby ještě pasivnější. A pak na podzim a v zimě. Pokud jste fanoušky větší velikosti, pak můžete sáhnout po kuličkách o velikosti 18 mm.

Toto boilies je vynikající volbou pro lov kaprů na těžkých vodách. Rybář si právě v tomto balení obstará neokoukané nástrahy, které skvěle fungují. Vsaďte na něco, co ryby ještě neznají! Plovoucí boilies POP-UP EXTRA najdete na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -