DomůNovinkyMonstrum! Rybář chytil gigantickou štiku o délce 127 centimetrů! Vyskočila nad hladinu!

Monstrum! Rybář chytil gigantickou štiku o délce 127 centimetrů! Vyskočila nad hladinu!

- Reklama -

O obrovských štikách kolikrát kolují fantastické legendy, které jsou protkány adrenalinovými okamžiky. Proto není divu, že opravdu velké štiky jsou snem mnoha rybářů. Jen málokterá ryba nabídne takový adrenalin, jako právě velká štika. Ne každý ale má takové štěstí, aby se s opravdu gigantickou štikou setkal. Ovšem! Například na rybářském internetu jsou videa, ve kterých si taková setkání můžete prohlédnout…

Foto: Wojciech Koprowski

Z tohohle rybářského videa běhá neskutečný mráz po zádech! Polský rybář Wojciech Koprowski totiž na něm dokázal zachytit neskutečný souboj s gigantickou štikou. To, že tohle bude snová ryba, bylo jasné hned od začátku, protože ihned po záběru rybář zažil nefalšované rybářské eldorádo. Ohnutý prut na maximum, ječící brzda navijáku a drtivý tah v prutu byly prostě jasnými signály.

Absolutně dechberoucím momentem pak bylo, když se při zdolávání obrovská štika vymrštila nad hladinu. V jeden okamžik se prostě „otevřela voda“, ze které se zjevilo gigantické tělo štiky. Tohle je ryba snů! Obrovská štika! Teď jen neudělat chybu, která by mohla vést ke ztrátě životního úlovku. Naštěstí ale rybář si se zdolávanou rybou zkušeně poradil, a dostal ji do podběráku

Až na břehu se štika ukázala v plné kráse! Teď bylo vidět, o jak majestátného dravce šlo. Opravdu famózní úlovek, který by chtěl chytit asi každý milovník dravých ryb. Rybář pod videem uvedl, že tato štika měřila 127 centimetrů, váhu úspěšný lovec neví. A skvělou zprávou je, že šťastný rybář tohoto obrovského dravce vrátil vodě. Velká paráda!

Zdolávání gigantické štiky o délce 127 centimetrů!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Někdy po roce 1980 jsem viděl vytáhnout štiku na Lipně v Horní Plané na průplavu malé a velké Lipno štiku 142 cm. Větší jsem neviděl a byl u toho když ji rybář měřil a také když ji prodal Rakušakovy za šilinky. Docela mě to nakrklo. Zaprodat takovou štiku. V té době se v průplavu chytaly opravdu velké štiky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -