DomůAkční nabídkaCenově dostupný oblek pro rybáře? Tenhle komplet pro rybáře je k dostání...

Cenově dostupný oblek pro rybáře? Tenhle komplet pro rybáře je k dostání za nízkou cenu

- Reklama -

Oblek pro rybáře patří k velmi oblíbeným rybářským oděvům. Není se co divit! Právě při pořízení tohoto druhu rybářského oblečení si rybář obstará najednou kvalitní bundu a kalhoty. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Mnoho rybářů je přesvědčeno, že takový komplet pro rybáře stojí velký obnos peněz. Není tomu tak! Na rybářském trhu jsou i takové obleky pro rybáře, které jsou dostupné za super nízké peníze. Pojďme se na jeden takový podívat blíže…

 

Oblek pro rybáře (bunda + kalhoty) Trakker Core 2

Vynikající oblek pro rybáře, který kombinuje jak kvalitní bundu, tak praktické kalhoty. Rybář si tak najednou obstará celou „vnější vrstvu“ k vodě, která hod bude chránit před deštěm, chladem, větrem a dalšími nepříznivými podmínkami. Co vlastně tento oblek pro rybáře nabízí? Levný oblek pro rybáře je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Musíme začít perfektní bundou! Tato bunda má krásně prostorný střih, takže rybář si pod ní může vzít třeba i hrubší mikinu nebo svetr, a přitom ho nebude nikde nic svírat ani tahat. Super! Bunda u tohoto obleku od renomované společnosti Trakker má zvětšenou vrstvu polstrování. Díky této „úpravě“ má bunda mnohem lepší vlastnosti v chladném počasí, kdy je rybářovi díky ní příjemné teplo.

Tato luxusní bunda u obleku Trakker nabízí jednu vlastnost, která se často u zimní obleků podceňuje! O co jde? U bundy najdeme krásně pohodlný a vysoký fleecový límec, který krásně hřeje na této „zranitelné partii“. A ve spojení s prostornou kapucí bude rybářovi opravdu příjemně například i za deště nebo silného větru. Ochrana zaručena! Kapuce je dostatečně prostorná tak, aby si do ní rybář schoval hlavu i s nasazenou čepicí. Super!

VIDEO: Jak vypadá oblek pro rybáře Trakker? 

Ještě musíme říct, že oblek je pokrytý vrstvou materiálu, který se jmenuje Teflon. K čemu je to dobré? Jde o super moderní materiál, který zaručuje to, že oblek bude maximálně voděodolný. Rybář je tak spolehlivě chráněn i v tom nejhorším počasí. Navíc! Tento materiál zaručuje to, že oblek pro rybáře mnohem rychleji schne, a také se lépe čistí! Paráda!

Ke kalhotám: I ty mají velmi pohodlný střih, který slibuje, že rybáře nebude nic tahat ani svírat. Velmi důležitým prvkem jsou nastavitelné lemy pro jednoduché používání. A zcela zásadní je i zvýšená zadní strana, která rybáře chrání před nepříjemným průvanem v chladnějších měsících rybářské sezóny. Díky tomu tak nehrozí „ofouknutí“ zranitelných partií na zádech. A ještě připomeňme, že na kalhotách najdeme zesílení kolen, takže rybář tuto zranitelnou oblast jen tak neprodře.

Hledáte kvalitní oblek pro rybáře, který je ale dostupný za rozumnou cenu? Pokud chcete takové oblečení, které nepromokne, neprofoukne, a ve kterém bude vždy krásně teplo, pak se rozhodně podívejte na tento oblek pro rybáře od firmy Trakker. Jde opravdu o TOP oblečení pro rybáře, které nikdy nezklame! Cenově dostupný oblek pro rybáře je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Levné obleky pro rybáře na Chyť a pusť

Hledáte jiný typ obleku pro rybáře? Pak se podívejte na bohatou nabídku na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Právě tady najdete nejrůznější typy rybářských obleků od českých, ale i zahraničních značek. A vždy za ty nejlepší ceny! Vyberte si oblečení, ve kterém budete u vody v maximálním pohodlí! Levné obleky pro rybáře za super nízké ceny najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -