Rybník Pilárčík

- Reklama -

Soukromý revír rybník Pilárčík leží v Moravskoslezském kraji u obce Louky a jen pár kilometrů od Českého Těšína nebo Karviné. Soukromý revír rybník Pilárčík je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Pilárčík je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Pilárčík tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Pilárčík nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Pilárčík jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Pilárčík si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Pilárčík mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Pilárčík je velice dobře zarybněn. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo jesetery. Nechybí ale ani dravé ryby! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 7 ha

Kraj: Moravskoslezský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

  • Celoroční: 4000 korun

Poznámka: Více informací o povolenkách zjistíte u správce rybníku. Objednat lovné místo mohou pouze registrovaní členové klubu. Hostovačku pro neregistrované lze získat přímo na prodejně rybářských potřeb Charlie v Českém Těšíně.

 

Pravidla lovu:

  • Na revíru se loví na 3 pruty
  • Na rybníku platí „chyť a pusť“
  • Je povoleno zdolávat rybu z lodi
  • Je povoleno používat tyčové bójky
  • Je povoleno si postavit bivak
  • Je povoleno lovit v noci
  • Je povoleno vyvážení nástrah i návnad
  • Je přísně zakázáno ničit okolní vegetaci

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Pilárčík

Web: charlie-rybarskecentrum.cz

Telefon: 603 111 648

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Krásny rybník, nádherná príroda, veľké ryby – úplna topka na odreagovanie. Majiteľ príjemný, ochotný poradiť čo kde ako, určite sa sem vrátim znova. Prajem veľa úspechov.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Lom Radnice

Rybník Ráček

Rybník Královák

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -