DomůAkční nabídkaNa nástrahy od Karla Nikla je sleva 30 %: Rybářský e-shop doprodává...

Na nástrahy od Karla Nikla je sleva 30 %: Rybářský e-shop doprodává poslední zásoby

- Reklama -

Na e-shopu PARYS momentálně probíhá doprodej nejrůznějších nástrah od ostříleného kapraře Karla Nikla. Rybáři si nyní mohou obstarat zlevněné nástrahy na velké kapry s příjemnou slevou 30 %. 

Ilustrační foto: PARYS

Kaprařská sezóna je v plném proudu. Hodně z nás už byla nesčetněkrát na rybách, takže zásoby nástrah a krmení se pomalu tenčí. Proto teď přijde vhod nějaká příjemná slevová akce na tento druh sortimentu.

A právě takovou si připravil rybářský e-shopu PARYS, který doprodává některé produkty od Karla Nikla. Na nástrahy od kolínského šéfkuchaře je nyní sleva 30 %, takže rybář ušetří nemalé peníze. Jaké nástrahy jsou zlevněné? Mrkněte na náš výběr…

 

Boilies NIKL Salmon & Peach ATTRACTIVE

Tohle boilies mají ve velké oblibě rybářští fajnšmekři, kteří nemají tolik času na ryby. Ano, pokud máte před sebou třeba jen jednu noc nebo víkendové chytání, pak by vás tato nástraha mohla zajímat. Jde o to, že toto boilies od Karla Nikla je „postaveno“ pro rychlé chytání kaprů. Zlevněné boilies NIKL je k dostání na e-shopu PARYS.

Ve chvíli, kdy rybář nahodí toto boilies do vody, tak nástraha začne okamžitě uvolňovat atraktivní látky a drobné částečky. Vzniklá pachová stopa tak velmi rychle začne lákat kapry k záběru. Směs, ze které jsou tyto kuličky od Karla Nikla vyrobené, je založena na uhlohydrátové bázi, a najdeme v ní i podíl živočišných mouček.

Trumfem na velké kapry je potom to, že boilies na kapry NIKL Salmon & Peach ATTRACTIVE obsahuje i pepř. A právě jeho výrazné aroma a chuť dává boilies unikátní pachový „ocas“, na který reagují zejména velcí kapři. Kuličky lze sehnat v průměrech od 15 do 24 mm.

 

Plovoucí boilies NIKL Salmon & Peach

Plovoucí nástrahy jsou v posledních sezónách naprostým hitem, a to třeba proto, že rybáři čím dál častěji používají návazce pro tento druh nástrah. Navíc, plovoucí boilies má vynikající výsledky při lovu kaprů. Ale to se není čemu divit, protože právě tato nástraha nabízí celou řadu předností. Tak jako toto plovoucí boilies NIKL Salmon & Peach, které je ve slevě k dostání na e-shopu PARYS.

Plovoucí boilies NIKL Salmon & Peach má základ v povedeném mixu, který se vyznačuje jednak zajímavým aroma, ale i vynikajícími vlastnostmi ve vodě. Díky použitým prvotřídním surovinám toto boilies plave ve vodě až 48 hodin, a to i ve velkých hloubkách. Takže při lovu kaprů spolehlivě pracuje!

Zlevněné boilies na kapry NIKL Salmon & Peach je k dostání už v poslední velikosti 18 mm, která ale patří k těm nejoblíbenějším. Tato velikosti je vhodná jak pro samotné nastražení v chladných měsících, kdy ryby už nepřijímají tolik potravy, zároveň ale je toto boilies vhodné i k nadnášení větších nástrah na „panáčka“.

 

Pelety na kapry NIKL 68

Pokud jste fanoušky rychlého chytání na položenou nebo feeder, pak by vás mohly zaujmout vynikající pelety od Karla Nikla NIKL 68. Jde o pelety na ryby, které jsou nacucané atraktivními surovinami, které dokážou ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu. Tyhle pelety NIKL 68 si můžete obstarat na e-shopu PARYS se zajímavou slevou!

Pelety na kapry NIKL 68 jsou k dostání ve 3 velikostech. Rybáři si mohou obstarat buďto drobné peletky o velikosti 3 mm do PVA jako krmení. K rychlému chytání jsou pak určené průměry 10 nebo 18 mm, které mají v sobě dírky, takže je lze nastražit pod háček. Pokud si chcete hlavně zachytat, tohle je nástraha pro vás.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -