DomůSoutěžeNa veletrh For Fishing zdarma: 20 šťastlivců vyhrálo vstupenky do Prahy

Na veletrh For Fishing zdarma: 20 šťastlivců vyhrálo vstupenky do Prahy

- Reklama -

Už dneska začíná další ročník populárního veletrhu For Fishing. A hned 20 rybářů se na tuto oblíbenou rybářskou akci podívá zcela zdarma. Rybáři a rybářky se totiž zúčastnili soutěže na InRybar.cz.

Na rybářském magazínu InRybar.cz probíhala soutěž ve spolupráci s českou firmou Flajzar s.r.o. Rybáři a rybářky tak mohli soutěžit celkem o 20 vstupenek na rybářský veletrh For Fishing, který dneska startuje v pražských Letňanech.

 

Někteří rybáři a rybářky půjdou na For Fishing zdarma

Stačilo tak málo! Na rybářském magazínu InRybar.cz probíhala ve spolupráci s českou firmou Flajzar s.r.o. soutěž o vstupenky na letošní ročník For Fishing. Soutěžící, kteří se chtěli na veletrh dostat zdarma, museli jen odpovědět na jednoduchou otázku.

Česká firma se v soutěže ptala na to, jakou novinku by chtěli na stánku Flajzar s.r.o. návštěvníci na For Fishing vidět. Nejlepší na této soutěži bylo, že každá odpověď byla správná. Zájem o volné vstupenky na veletrh byl opravdu enormní, soutěže se zúčastnily stovky lidí.

Následovalo losování, které je z našeho pohledu nejspravedlivější. Celkem jsme tak vylosovali 20 šťastlivců, kterým na e-mail došla vstupenka na For Fishing. Proto pokud jste se soutěže zúčastnili, tak se určitě podívejte do e-mailové schránky, jestli tam nemáte volnou vstupenku!

 

Flajzar s.r.o. ukáže na For Fishing žhavé novinky

Česká firma Flajzar s.r.o. na letošní ročník veletrhu For Fishing doveze celou řadu novinek. Rybáři se tak mohou jako jedni z prvních setkat s novými produkty, na kterých rybářská firma roky tvrdě pracovala.

Takže pokud se těšíte na žhavé novinky české společnosti Flajzar s.r.o., tak rozhodně navštivte stánek, na kterém najdete hromadu zajímavého vybavení. Připomínáme, že veletrh For Fishing bude probíhat od 22. do 25. února 2024.

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o. (se souhlasem)

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -