DomůNovinkyProdej povolenek přes internet? Rybáři v Ostravě si mohou povolenky objednat z domova!

Prodej povolenek přes internet? Rybáři v Ostravě si mohou povolenky objednat z domova!

- Reklama -

Koronavirová pandemie změnila mnohé. A to platí i u rybářů! Některé organizace se tak snaží co nejvíce omezit „lidský“ kontakt. Jenže! Jak to udělat ve chvíli, kdy je zapotřebí vydávat nové povolenky a řešit ostatní náležitosti spojené s novou sezónou? Zajímavě to vymysleli třeba rybáři v Ostravě. Právě tady je možné všechny náležitosti vyřídit z pohodlí domova během několika málo okamžiků. Jak prodej povolenek přes internet funguje?

Foto: ČRS MO Ostrava a InRybar.cz

Ostravští rybáři mohou od nového roku vyřizovat nové povolenky, ale i další členské náležitosti, přes webovou aplikaci z pohodlí domova. Stačí vyplnit pár údajů, a pak vše jednoduše zaplatit bankovním převodem. Je to rychlé, jednoduché a účinné!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Brutálně levná křesla pro rybáře od české firmy! Stojí pár korun

Z důvodu zrychlení výdeje členských náležitostí a minimálního vystavení výdejců možné nákaze COVID19, bude výdej od roku 2022 probíhat za odlišných podmínek, než byli členové zvyklí. Hlavní změnou je výběr, objednání, a následná úhrada vybraných členských náležitostí bankovním převodem přes webovou aplikaci informačního systému ČRS MO Ostrava,“ uvedlo vedení ostravských rybářů.

 

Jak prodej přes internet funguje?

Pokud si chce ostravský rybář vyřídit všechny nové náležitosti pro sezónu 2022, pak stačí kliknout na is.mo-ostrava.cz. Právě tudy se dostane do webové aplikace, která slouží pro úhradu všech členských náležitostí pro novou rybářskou sezónu.

„Po úspěšném přihlášení doplní požadované údaje a provede objednání členských náležitostí. Na email uvedený členem pro přihlášení následně přijdou údaje pro platbu vybraných náležitostí. Nově si člen od počátku roku 2022 může vyřídit náležitosti na jakémkoliv výdejním místě zveřejněném v seznamu ostravských výdejen,“ popisuje ČRS MO Ostrava.   

Co to znamená? „V praxi to znamená, že člen organizovaný v Místní skupině Šenov bude mít možnost si vyřídit náležitosti v jakékoli výdejně (např. v areálu ČRS MO Ostrava v Porubě),“ vysvětluje vedení ostravských rybářů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Brutálně levná křesla pro rybáře od české firmy! Stojí pár korun

A co když rybáři nemají internetové bankovnictví? Nevadí! „Členům, kteří nemají zřízené internetové bankovnictví bude ještě v roce 2022 umožněna hotovostní platba na
výdejních místech,“ píše MO ČRS Ostrava.

 

Ukázka: Internetový prodej povolenek v Ostravě

Prvním krokem je přihlášení do systému na webových stránkách ČRS MO Ostrava. 

Druhým krokem je výběr náležitostí, které chce rybář pro daný rok přes webovou aplikaci uhradit. A poté si rybář může vybrat povolenku, kterou si chce na sezónu 2022 zakoupit. 

Pak následuje kontrola celé objednávky, kdy rybář vidí, co si objednal. Součástí kontroly je i ověření správnosti uvedených údajů. 

A nakonec rybářovi dojdou podklady pro zaplacení vybraných náležitostí. Celý tento proces je velmi jednoduchý a rychlý…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. A jak to budou v r. 2023 platit ti kteří nebudou mít int. bankovnictví?Obzvláště postarší senioři kterých je dost.
    Řešení typu že jim to může zaplatit někdo z rodiny není řešení.Proč neudělat platbu kartou přímo na svazu tak jako to mají jinde?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -