DomůAkční nabídkaNástraha, kterou nikdo jiný nemá: Nové plovoucí boilies kombinuje příchutě a barvy

Nástraha, kterou nikdo jiný nemá: Nové plovoucí boilies kombinuje příchutě a barvy

- Reklama -

Plovoucí nástrahy na kapry patří k tomu nejpoužívanějšímu v kaprařině. Kdekoho by mohlo napadnout, že tyto moderní nástrahy už nejde vylepšit. Velký omyl! Na trhu se objevilo nové plovoucí boilies. 

Ilustrační foto: LK Baits.

Moderní kaprařina jde neskutečným tempem dopředu. V průběhu let se nezdokonaluje pouze vybavení, ale také nástrahy. Takže rybáři si kromě klasických potápivých nástrah mohou vybírat třeba i kriticky vyvážené, anebo plovoucí v nejrůznějších podobách. A někteří výrobci vylepšují i tyto moderní nástrahy, u kterých by leckoho mohlo napadnou, že už dosáhly vrcholového „vývojového stupně“. Opak je pravdou!

 

Plovoucí boilies na kapry Smoothie

Tohle je zcela nové plovoucí boilies na trhu, které si získalo okamžitou pozornost. Jde o to, že plovoucí boilies Smoothie kombinuje hned několik příchutí a barev, což dělá z této nástrahy unikátní záležitost. Plovoucí boilies Smoothie naleznete na e-shopu LK Baits .

Plovoucí kuličky od LK Baits „praští do očí“ už při prvním kontaktu. Tyto kuličky vypadají nezvykle díky kombinaci výrazných barev. Kulička tak nemá jednolité zbarvení, ale připomíná barvy duhy. Velmi důležitým faktorem je, že jde o kombinaci reflexních barev, které jde velmi dobře vidět i na hodně zaneseném dně.

Další silnou zbraní, která dělá z těchto kuliček unikátní záležitost je to, že plovoucí boilies Smoothie kombinuje 3 příchutě v nejrůznějších variantách. Díky tomu je pachová stopa této nástrahy opravdu hodně atraktivní, přitom ale neotřelá. Na první dobrou pak každého zkušeného rybáře napadne, že právě taková nástraha se hodí do silně prochytávaných lokalit.

Nesmíme pak zapomenout na samotnou směs, ze které jsou tyto plovoucí kuličky vyráběny. Ta je zajímavá z toho pohledu, že obsahuje lisované nebo destilované ovoce, byliny, koření a výtažky květin. I proto má plovoucí boilies Smoothie tolik atraktivní aroma.

Zásadní vlastností těchto kuliček je vynikající „chování ve vodě“. Tyto kuličky jsou vyráběny s pomocí moderních výrobních postupů a technologie, takže kulička spolehlivě plave za nejrůznějších podmínek. A to i ve velkých hloubkách, ve kterých jiné pop-up kuličky můžou selhat.

Plovoucí boilies Smoothie se dodává v průměrech 14 nebo 18 mm. Menší kuličky jsou jako dělané pro rychlé chytání, anebo do chladné vody. Větší kuličky pak rybáři rádi kombinují při chytání na panáčka, kdy potřebují nadzvednout větší potápivé boilies. Plovoucí boilies Smoothie si můžete prohlédnout na e-shopu LK Baits .

 

Modré plovoucí boilies se stalo rybářským hitem

Přeloučská firma LK Baits zaujala rybářskou veřejnost už dříve, a to díky modrému plovoucímu boilies. A právě ona modrá barva je velmi zajímavou zbraní. A zase: Především tam, kde je velký rybářský tlak. Modré plovoucí boilies najdete na e-shopu LK Baits .

Právě modré zbarvení se totiž v rybářském světě tak často nepoužívá, takže zkušenější a opatrnější ryby nemusí být tolik obezřetné. Plovoucí boilies v nezvyklém zbarvení se vyrábí v příchuti magnolia. Co si pod tím představit? Jde o citrusové aroma s exotickým nádechem. Ona příchuť je také sama o sobě dost neokoukaná, což je další plus na těžké vody se zkušenými rybami.

Modré plovoucí boilies si rybáři mohou vybrat v průměru 14 nebo 18 mm. Velkou výhodou těchto kuliček je to, že jsou až 2krát více plovoucí než jiné pop-up boilies. A to jednak díky použitým surovinám, ale velký vliv na to má i moderní výrobní linka. Modré plovoucí boilies si prohlédněte na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -