DomůAkční nabídkaNaviják na kapry s volnoběžnou brzdou do 1000 korun: kvalita za pár korun

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou do 1000 korun: kvalita za pár korun

- Reklama -

Ne každý rybář chce do rybářské výbavy investovat hromadu peněz. Na druhou stranu, i levné rybářské potřeby nabízí kvalitní vlastnosti. Důkazem je naviják na kapry Rider od české značky ZFish.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Třeba taky patříte mezi takové rybáře: k vodě si chodíte hlavně odpočinout, takže se nehoníte za rekordními úlovky. Největší radost vám pak udělá to, když kapřici spolupracují, a když jich za jednu vycházku chytíte hned několik.

Sice nejde o žádné obry, ale o to při vašem rybaření přece nejde. Přesně při takovém lovu kaprů ale nepotřebujeme drahé vybavení. Bohatě postačí levné navijáky a pruty, které v takových podmínkách splní svou službu na 100 %. Typickým příkladem levného navijáku na kapry, jež ale nabízí TOP vlastnosti, je tento model od české značky ZFish.

 

Naviják s volnoběžnou brzdou ZFish Rider

Tyhle navijáky od české značky ZFish patří k nejvíce populárním na česko-slovenském trhu. Ale divíte se? Jde o spolehlivé stroje na kapry, které jsou k dostání za super nízkou cenu, přitom ale nabízí hned několik zásadních předností. Levné navijáky na kapry ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider 6000

Pochopitelně tím největším plusem, díky kterému jsou tyhle navijáky na kapry tak oblíbené, je volnoběžná brzda. Ta dovoluje nastavení navijáku do takové podoby, že se bude navazovací materiál při záběru volně odvíjet. Takže ryba neucítí žádný odpor. Pak stačí rychlý pohyb kličky a vše je připraveno ke zdolávání. Super!

Kromě toho pak rybáři na těchto navijácích od české značky ZFish oceňují také precizní chod. Ten je dán i 6 + 1 ložisky, která jsou uložená uvnitř robustního těla navijáku. Rybář se tak může spolehnout, že naviják bude s maximální precizností ukládat navazovací materiál při navíjení. Díky tomu tak na cívce nevznikají nepříjemné nepřesnosti, které vadí při nahazování nebo vyvážení.

Volnoběžna brzda na rybářském navijáku ZFish Rider 60

K dokonalému chodu pak pochopitelně přispívá i počítačově vyvážený rotor. Kromě toho na těchto modelech navijáků s volnoběžnou brzdou oceňujeme i silnou hlavní hřídel. Ta slibuje odolnost i při silnějším tahu, takže levný naviják na kapry si dobře poradí i s větší rybou. Za ty peníze prostě paráda!

 

Rybáři si mohou vybrat různě velké navijáky

Levné navijáky na ryby od české značky ZFish si rybáři oblíbili jak při klasické kaprařině, tak ale i při rybaření na tradiční krmítko nebo na feeder. Jde o to, že tyto navijáky jsou k dostání v několika velikostech, takže rybář si tak může vybrat přesně takový model navijáku, který pro své rybaření potřebuje.

Nejmenší naviják ZFish Rider se vyrábí ve velikosti 5000. Tento naviják je vhodný jak pro lehčí rybaření na klasické krmítko, tak na feeder. Na naviják se vejde 230 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm.

Naviják na kapry ZFish Rider 6000

Druhý model má potom velikost 6000. Ten je ideální pro lehčí kaprařinu, anebo na těžší lov s krmítkem nebo s feederem. Na naviják se vejde 360 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm. A to už je kapacita, která bohatě postačí na drtivě většině tuzemských revírů. I proto je tento model nejoblíbenějším…

Poslední model se vyrábí ve velikosti 7000. A ten si nejvíce oblíbili kapraři, kteří loví s pomocí moderních metod. Na naviják se vejde 420 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm. A díky tomu je tak rybář schopný vyvážet i do velkých vzdáleností.

Na tomto navijáku od české značky ZFish je jasně patrné, že pořád lze sehnat kvalitní naviják za pár korun. Přitom tyhle stroje nabízí opravdu parádní vlastnosti a kvalitní zpracování. Pokud nechcete za rybářské vybavení příliš utrácet, pak se určitě na tento naviják podívejte. Levné navijáky ZFish Rider najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -