Domů Návnady a nástrahy Krmné směsi Jednoduchá výroba krmení na kapry: Luxusní mix z pečiva, červů a boilies! Jak...

Jednoduchá výroba krmení na kapry: Luxusní mix z pečiva, červů a boilies! Jak na to?

- Reklama -

I v dnešní moderní kaprařině by milovníci lovu kaprů neměli zanevírat na klasické suroviny, jakými jsou pečivo nebo červi. Právě tyhle dvě složky lze použít pro výrobu nadupaného krmení na kapry. Teď si ukážeme naprosto jednoduchý postup, ve kterém skloubíme výhody zmíněných „retro“ surovin s výhodami „moderního“ boilies. Výsledkem pak je super krmení, které je výborné například pro krmení s krmnou raketou. Pojďme na to!

Pečivo má prostě několik naprosto dokonalých výhod. Zaprvé: Jedná se o návnadu, která má jasné bílou barvu, která jde velice dobře vidět na (téměř) jakémkoliv podkladu. To je důležité! Kapři vidí dobře kontrastní věci – to znamená, světlé předměty na tmavém podkladu. Takže ani na zaneseném nebo bahnitém dně se pečivo netratí. Navíc, po rozemletí a namočení dělá pečivo velice hutný „mrak“, který žádný kapr nepřehlédne. Pečivo je v tomhle TOP!

K červům: I ti jsou velice důležití! A to zejména proto, že po vhození do vody ve větším množství vytvoří luxusní „koberec“. Červi se prostě rozlezou po krmném místě. A to je super! Kapři se na takovém místě zastaví, a budou červy s velkou chutí sbírat. Červy také používejte do krmení!

A v neposlední řadě: Do krmení z pečiva a červů můžeme přidat rozemleté boilies. Právě tyhle kousky boilies dají celému krmení luxusní „šmak“. Nádherná vůně, zajímavá barva a hrubší struktura na kapry fungují!

Poznámka: Video je ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -