DomůAkční nabídkaTOP naviják na kapry s volnoběžnou brzdou za pár korun! Má precizní chod

TOP naviják na kapry s volnoběžnou brzdou za pár korun! Má precizní chod

- Reklama -

Kvalitní naviják je nutností při lovu kaprů. Rybář prostě musí mít na prutu připevněný kvalitní stroj, na který se může při zdolávání divokého kapra spolehnout. Jenže! Hodně rybářů si myslí, že za kvalitní naviják na kapry musí zaplatit půlku výplaty. Není tomu tak! Například slovenská značka Delphin na rybářský trh dodává kvalitní kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou. Pojďme se na ně podívat trochu blíže…

Ilustrační foto: PARYS

 

Naviják na kapry Delphin Chimera NXT

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Suprový naviják na kapry od slovenské značky Delphin, který zaujme na první pohled. A to třeba i díky cenovce. No ano! Tento naviják na kapry je k dostání za suprovou cenu, kterou jiní výrobci mohou jen tiše závidět. Přitom tento stroj nabízí velmi kvalitní zpracování a vynikající vlastnosti. Čím začít?

Třeba tím, že hlavní hřídel a ložiska jsou vyrobené z nerezu. Tedy z velmi kvalitního materiálu, který snese i používání v těch nejtěžších podmínkách. Takže i když bude u vody panovat silný liják nebo třeba mráz se sněžením, tak tento naviják na kapry to vydrží. Super! Pokud se bavíme o počtu ložisek uvnitř navijáku na kapry Delphin Chiméra, tak ten činí 5+1. Převodový poměr je potom 5,5:1.

VIDEO: Levný naviják na kapry Delphin Chimera NXT

Díky kvalitně zpracovanému vnitřku má tento naviják krásně hladký a pravidelný chod, který je u kvalitního navijáku prostě nutností. Naviják na kapry Delphin Chimera NXT tak navíjí navazovací materiál na cívku precizně a bez nepříjemných obloučků a nepřesností. Tohle je zcela zásadní například při vyvážení a nahazování, kdy díky precizně uloženému navazovacímu materiálu letí montáž podstatně dále.   

Naviják sice na první pohled tak nemusí působit, ovšem díky hluboké cívce se velmi dobře odvíjí navazovací materiál při nahazování. Takže tento naviják na kapry Delphin Chimera je vhodný i na rozlehlejší revíry, na kterých je zapotřebí nahazovat dále od břehu. A pokud rybář sáhne po největším modelu navijáku, tak ten je vhodný i na opravdu hodně rozlehlé revíry. Super!

Obrovskou přednost v tomto levném modelu na kapry vidíme v jeho brzdě. Kaprové navijáky Delphin Chimera jsou vybaveny rychlobrzdou POWER, která má brzdnou sílu až 12 kilogramů. Díky tomu tak tento naviják spolehlivě zastaví velkou rybu při zdolávání, a to i během velmi kratičké chvíle. Navíc, brzdný systém na těchto navijácích reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře, takže brzda okamžitě povolí nebo se utáhne. Super!

Kaprové navijáky Delphin Chimera NXT jsou k dostání ve třech velikostech – 5, 6 a 7. Rybáři si tak mohou vybrat přesně takovou velikost, kterou potřebují do daných podmínek. Pro představu: U modelu 5 se na cívku vleze 250 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. U modelu navijáku 6 se 340 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. A u modelu navijáku 7 se pak vleze 450 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. Tak jaký si vyberete?

Jaký naviják na kapry vybrat, ptáte se? Pokud hledáte levné navijáky na kapry, které ale nabízí kvalitu, pak se rozhodně podívejte na tyto od slovenské značky Delphin. Kaprové navijáky Delphin Chimera NXT jsou zpracované z hodně kvalitních materiálů a nabízí opravdu prvotřídní vlastnosti. Za takový naviják na kapry byste u jiné firmy zaplatili podstatně více!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -