DomůAkční nabídkaNejlepší nástrahy na kapry do studené vody: na tohle budete mít hodně...

Nejlepší nástrahy na kapry do studené vody: na tohle budete mít hodně záběrů

- Reklama -

Vstupujeme do poslední fáze rybářské sezóny. Voda v některých revírech je už pořádně studená, takže kapry je zapotřebí zaujmout nějakou výraznou nástrahou. Máme tipy na podzimní nástrahy na kapry.

Právě nízká teplota vody může zapříčinit to, že kapři nejsou tolik aktivní. V takovém případě je proto nutné sáhnout po nástraze, která má výrazné vlastnosti. Ty totiž častokrát dokážou „vytrhnout kapry z letargie“, a donutit je k záběru. Jaké nástrahy teď myslíme? Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Obalované rozinky na kapry

Tohle je nástraha, která nezklame ani v tom nejhorším počasí! Právě obalované rozinky totiž nabízí celou řadu výborných vlastností, díky kterým skvěle fungují i za hodně nízké teploty. Obalované rozinky najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

První důležitou předností této nástrahy je šťavnatý střed, který tvoří nakládaná rozinka. Ta je naložená v nejrůznějších atraktivních tekutinách, díky čemuž má nástraha neuvěřitelně koncentrované aroma. To aroma je tak silné, že se skvěle šiří i v té nejstudenější vodě. Za tohle obrovský palec nahoru!

Okolo zmíněné rozinky pak najdeme „sypký“ obal. Tato vrstva je klíčová po vhození do vody, protože se začne z nástrahy pozvolna rozpadávat. Díky tomu tak přímo u rozinky vznikne parádně lákavý „flíček“ z drobných částic, který nutí kapry k záběru. Paráda!

VIDEO: Jak vypadají obalované rozinky na ryby? Mrkněte se na video

Díky zmíněným vrstvám, které obalují šťavnaté rozinky, má tato nástraha i různé zbarvení. Rybáři si tak mohou rozinky vybrat v atraktivní oranžové, fialové, žluté nebo červené. A právě tyto barvy patří k tomu nejúčinnějšímu, protože jdou skvěle vidět i na zaneseném dně, na kterém je hromada odumřelé vodní vegetace.

Tři obalované rozinky nastražené pod háčkem, které slouží jako nástraha na kapry

Rybáři si mohou obalované rozinky vybrat v několika příchutích. K dispozici je třeba sladká příchuť jahoda, která má vynikající výsledky i v tom nejhorším počasí. Dále si pak rybáři mohou vybrat třeba zajímavou švestku nebo tropickou příchuť exotic. Pokud se ptáte ale na náš názor, pak musíme říct, že nejpovedenější je legendární med.

Nastražená obalovaná rozinka na kapry na raménku háčku

Obalované rozinky jsou dokonalou nástrahou na podzimní kapry do studené vody. Rybář se může spolehnout, že na tuto dobrotu pro ryby bude mít hromadu záběrů i ve studené vodě, kdy ostatní nástrahy selhávají. Obalované rozinky najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Červi v dipu

Tohle je další nástraha, která je jako dělaná pro lov kaprů ve studené vodě. Jedná se totiž o to, že drobná pochoutka pro ryby taky nabízí takové vlastnosti, které při lovu v závěru rybářské sezóny potřebujeme. Červy v dipu najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Červi v dipu mají výrazný pach

Co jsou to červi v dipu? Jedná se o měkkou nástrahu, která je nacucaná velkým množstvím esence. Díky tomu tak má nástraha velmi silnou vůni nebo pach, který dokáže zaujmout i pasivnější ryby ve studené vodě. Rybáři si pak nástrahu mohou vybrat jak ve sladkých, tak masových příchutích. Na výběr jich je celá řada.

Velkou výhodu pak vidíme i ve zbarvení nástrahy. Některé příchutě mají totiž opravdu výrazné zbarvení, které se neztratí ani na zaneseném dně, na kterém leží spousta napadaného listí nebo odumřelá vegetace.

Nástraha na kapry červi v dipu v aromatickém roztoku

Ve zmíněných podmínkách pak rybáři ocení také to, že červi v dipu jsou lehce plovoucí. Rybář se tak může spolehnout, že nástraha nezapadne do zmíněného nepořádku, ve kterém by se ztratila. Za tohle velký palec nahoru!

Červi v dipu jsou další nástrahou na podzimní kapry, se kterou se nebudete u vody nudit. Díky drobné velikosti, silnému aroma a výraznému zbarvení se rybář může spolehnout na hodně záběrů od ryb i v těžkých podmínkách. Červy v dipu najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -