DomůAkční nabídkaNejlevnější pruty na kapry? Nadupané dělené pruty na kapry za méně jak...

Nejlevnější pruty na kapry? Nadupané dělené pruty na kapry za méně jak 1000 korun!

- Reklama -

Sehnat levné dělené pruty na kapry není jen tak! Ceny se v posledních měsících šponují nahoru, což se bohužel týká i rybářských potřeb. Přesto! Na rybářském e-shopu pořád jde najít levné dělené pruty na kapry, které lze sehnat pod 1000 korun za prut. Problémem je, že o takové kaprové udice je velký zájem, takže po naskladnění velmi rychle mizí. Proto není dobré čekat! To se týká i těchto levných prutů na kapry od firmy Starbaits. Pojďme se na ně podívat podrobněji…

Tým Chyť a pusť

 

Dělené pruty na kapry Starbaits M2

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní dělené pruty na kapry od renomované společnosti Starbaits, které patří k těm nejlevnějším na trhu. Ano! Tyhle pruty na kapry lze sehnat za méně jak 1000 korun za kus. Tohle je fakt cena, na kterou se ostatní kaprové pruty dívají z dálky. Ale! I když dělené pruty na kapry Starbaits M2 jsou k dostání za hodně rozumnou cenu, tak přesto nabízí super vlastnosti. Co například? 

Tyto levné dělené pruty mají „základ“ v kvalitním blanku z HM uhlíku. Tenhle materiál je známý svou odolností a pevností, což rybář ocení při dalekých hodech, kdy je možné se do prutu pořádně opřít. Ovšem! Rybáři si u uhlíku zvykli i na lehkou váhu, což je dalším velkým plusem tohoto materiálu. Bomba! Díky tomuto materiálu mají tyto levné dělené pruty na kapry i rychlou akci, kterou rybář ocení jak při nahazování, tak zdolávání.

Velmi příjemnou zprávou pro rybáře je i to, že tyto kaprové děličky jsou osázené kvalitními SIC očky, které se vyznačují skvělou odolností. Očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Díky tomu tak navazovací materiál hladce prochází očky, takže ve výsledku montáž letí podstatně dále. Super!

Rukojeť na udici je dělená, a je tvarována tak, aby se pohodlně držela. Navíc, na koncovce je rukojeť potažena protiskluzovým materiálem, takže dělená udice se velice pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. A to každý ocení jak při nahazování, tak zdolávání. Nesmíme ani zapomenout na kvalitní sedlo DPS18, které spolehlivě udrží i velký kaprový „budík“. Velký palec nahoru!

Pokud se právě ptáte, jaké dělené pruty na kapry vybrat, aby to nezruinovalo rodinný rozpočet, pak se rozhodně podívejte na tyto kousky. Levná kaprová dělička od Starbaits nabízí fakt suprové vlastnosti, které jsou k vidění u podstatně dražších prutů. A přitom cena těchto „kaprových klacků“ je více než příjemná. Fakt super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné dělené pruty na kapry na Chyť a pusť

Sháníte levný prut na kapry, na který se ale můžete vždy spolehnout? Pak se rozhodně podívejte na bohatou nabídku kaprových udic na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Právě tady můžete sehnat nejlevnější kaprové pruty za super nízké ceny, ovšem v TOP kvalitě. Na výběr jsou kaprové pruty jak od českých, tak zahraničních firem. Stačí si jen vybrat! A pokud se před objednávkou na Chyť a pusť registrujete, pak můžete získat zajímavou slevu! Nakupujte výhodně!  

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné dělené pruty na kapry za super nízké ceny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -