DomůAkční nabídkaCenově dostupné stojany na pruty: Stojí pár korun, nabízí hodně místa a...

Cenově dostupné stojany na pruty: Stojí pár korun, nabízí hodně místa a nízkou váhu

- Reklama -

Stojany na pruty jsou při lovu kaprů vítanými parťáky. Jde o to, že díky stojanům na pruty má rybář jistotu, že jeho udice budou v bezpečí, a že při silném větru nebo tvrdém záběru nespadnou na zem. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť 

Hodně rybářů má zafixovanou tu myšlenku, že stojany na pruty vychází na hromadu peněz. Není tomu tak! Na rybářském trhu jsou pořád levné stojany na pruty, které vychází na super nízké peníze…

 

Levný stojan na pruty Delphin Rod Pod Bronx

Perfektní stojan až na 3 pruty, který nabízí opravdu hodně místa! Délka stojanu Delphin Rod Pod Bronx je od 80 do 130 centimetrů, takže rybář si jej může nastavit dle libosti. To samé platí o výšce, kterou lze nastavit od 40 do 75 centimetrů. Díky tomu je tak rybář schopný dát pruty například před zatopené trávy nebo keře na břehu. Super! Stojan na pruty Delphin Rod Pod Bronx je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Obrovskou výhodou tohoto stojanu je jeho konstrukce. Zaprvé: Ta je velmi jednoduchá, takže rybář tento levný stojan na pruty postaví během několika okamžiků. Ale zároveň je konstrukce vymyšlena tak, že nabízí perfektní stabilitu. Takže i když rybář chytá na hodně nerovném teréne, anebo v silném větru, tak přesto má jistotu, že se stojan nepřevrhne. Palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá stojan Delphin Rod Pod Bronx? 

Celý stojan je vyrobený z hliníkových profilů, tedy z materiálu, který je sice neuvěřitelně lehký, ale také odolný. Tudíž, i když rybář bude tento stojan na pruty nosit na ty nejtěžší výpravy, stojan to vydrží. Kromě toho ale tento materiál nabízí i velmi nízkou váhu (jen 2 kilogramy), takže proto je tento levný stojan na pruty velmi vhodný jen na několikahodinové vycházky k vodě.

Pokud chcete hodně levný stojan na pruty v lepší kvalitě, pak se rozhodně podívejte na tento od slovenské značky Delphin. Stojan na pruty Rod Pod Bronx nabízí hodně místa pro 3 pruty, bytelnou konstrukci, nízkou váhu a mnoho dalších výhod. Prostě u tohoto stojanu platí: Hodně muziky za málo peněz! Levný stojan na pruty Delphin je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Levný stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3

Jeden z nejpopulárnějších stojanů na pruty od české značky Giants Fishing, který je k dostání za fakt super cenu. Jedná se o jeden z posledních stojanů na pruty, který lze na česko-slovenském trhu sehnat pod 1000 korunami. A přitom nabízí fakt super vlastnosti! Stojan na pruty Giants Fishing je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Ano! Tento stojan má délku od 83 do 128 centimetrů, takže se na něj naprosto v pohodě vejdou i dlouhé kaprové děličky. Výšku pak lze nastavit od 37 do 50 centimetrů, takže rybář může reagovat i na členitý terén u vody. Super! Samozřejmostí je i velmi nízká váha, která je pouhých 1,6 kilogramů, a proto tento stojan rybáři rádi používají například při krátkých vycházkách k vodě.

Obrovskou výhodu na tomto stojanu vidíme i v jeho povedené konstrukci. Jak to myslíme? Na tomto stojanu lze například samostatně použít samotné hrazdy. Díky rychloupínacím zámkům je lze velmi rychle uvolnit a používat samostatně jako vidličky. Tohle je fakt super vychytávka! Pokud hledáte stojan „za pár babek“, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky. Stojan od české značky je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Dovolím si oponovat… 4 vidličky cca 400kc váha úplně jinde Výhodu to má jen na kamenitém podloží. Přeci nebudu tahat k vodě 100kg výstroje abych chytil 3kg rybu ale jen lehký baťuzek…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -