DomůAkční nabídkaNovinka od Mikbaits: Boilies se silně páchnoucím butyricem zláká i zkušeného kapra

Novinka od Mikbaits: Boilies se silně páchnoucím butyricem zláká i zkušeného kapra

- Reklama -

Ostřílený kaprař Michal Kučera patří k předním výrobcům rybářských nástrah a návnad. A teď si pro rybáře připravil velmi zajímavou novinku. Jde o rychle rozpustné boilies se silným masovým odérem.  

Ilustrační foto: PARYS

Masové nástrahy jsou při lovu kapitálních kaprů čím dál populárnější. A ono se není moc čemu divit. Právě masové složky v nástrahách dokážou velmi věrohodně napodobovat přirozenou potravu kaprů. Kapři moc dobře „vědí“, že v masové potravě jsou tolik potřebné živiny, které potřebují ke zdravému životu. A proto takovou potravu nenechají ležet.

O to více je pro ně lákavé takové masové sousto, které ve vodním prostředí vydává koncentrovanou dávku nutričně zajímavých látek. A zároveň páchne jako „mrtvá ryba“. Přesně takové boilies nedávno představil Michal Kučera z MIKBAITS…

 

Boilies MIKBAITS Spiceman WS3 Crab Butyric

Tohle boilies je kombinace nejrůznější vůní, anebo lépe řečeno masových odérů. Co je v boilies WS3 za „dobroty“? První zásadní složkou je „esence kraba“, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrovaný masový odér.

Právě tato masová esence je stavebním kamenem moderní kaprařiny, která má na kontě celou řadu velkých kaprů. Proto nemůže v těchto nových koulích chybět. Nové boilies Michala Kučery je dostupné na e-shopu PARYS. Jenže v novém boilies jsou i další dobroty…

Druhou důležitou složkou je butyric. Co to je? Ti rybáři, kteří tuto surovinu znají, se podvědomě chytili za nos. Ano, až takový zápach to je! Jedná se totiž o kyselinu máselnou. Že nevíte, co to je? Jde o látku, kterou najdeme například v uhynulých organismech – právě díky ní u takové „věci“ cítíme ten odporný smrad.

I když člověku nedělá podobná látka nijak dobře, velcí kapři na ni spolehlivě reagují. Ano! Jen málo látek dokáže ve vodním prostředí vytvořit tak silnou pachovou stopu. Tohle je fakt něco! I proto se butyric prodává například jen v 10 ml lahvičkách (například pro výrobu boilies), protože s množstvím to není zapotřebí přehánět.

Na druhou stranu od boilies MIKBAITS Spiceman WS3 nečekejte pouze „tupý smrad“. Naopak, směs byla postavena i z dalších velmi aromatických surovin, takže ve výsledku tyto koule mají spíše silně kořeněný odér. Co se týče složení: V boilies najdeme rybí moučky (24 %), ptačí zoby (15 %), mléčné proteiny (12 %), objemové přísady (27 %), atraktory (19 %), anebo extrakty (3 %).

 

Rychlý rozpad: Ideální nástraha pro rychlé chytání

Nové boilies od Michala Kučery Spiceman WS3 je postaveno tak, aby začalo po vhození do vody okamžitě pracovat. To znamená, že má opravdu šíleně rychlý rozpad. Pokud boilies nastražíme do teplé vody, pak počítejte s rozpadem okolo 3 až 4 hodin, ve studenější vodě pak okolo 12 hodin.

Tento rozpad tak dává tušit, že jde o kuličky pro extrémně rychlé chytání, kdy si chceme opravdu rychle zachytat. Bacha! To neznamená, že toto boilies je pouze na malé kapry. Naopak! Jde o velmi účinnou nástrahu například při jednodenních vycházkách, anebo víkendovém rybaření, kdy potřebujeme rybu co nejrychleji zaujmout.

Boilies se dodává ve 3 průměrech. Rybáři si mohou vybrat buďto menší kuličky o velikosti 16 mm, anebo pak větší o velikosti 20 a 24 mm. K dostání jsou pak i různá balení – od malých 300gramových balení, po klasické kilogramové pytlíky, až po 2,5 kilogramové nebo 10 kilogramové balení. Nové boilies si můžete prohlédnout na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -