DomůNovinkyVrcholní představitelé ČRS byli na akci Jakuba Vágnera, předávali ceny mladým rybářům

Vrcholní představitelé ČRS byli na akci Jakuba Vágnera, předávali ceny mladým rybářům

- Reklama -

Český rybářský svaz informoval, že předseda a jednatel se zúčastnili Dětského dne na Katlově, který pořádá známý rybář Jakub Vágner. Vrcholné představitele rybářské organizace pozval známý rybář. 

Foto: Český rybářský svaz

Dětský den rybářských slavností proběhl v sobotu 28. května u jezera Katlov v Červených Janovicích. S touto akcí je neodmyslitelně spjatý právě i náš nejznámější rybář Jakub Vágner. A právě on pozval na tuto rybářskou akci jak předsedu ČRS Karla Macha, tak i jednatele ČRS Romana Heimlicha.

 

Představitelé ČRS předávali ceny

Na Katlově v tento ten vrcholil evropský šampionát juniorů v lovu kaprů. A právě vítězům tohoto rybářské klání zástupci ČRS předávali ceny. „Statutární zástupci ČRS zde předávali ceny vítězům evropského juniorského šampionátu v lovu kaprů,“ stojí na webu ČRS.

Kromě toho ale představitele Českého rybářské svazu potěšilo, že mohli reprezentovat i na takové akci pro širší veřejnost. „Jelikož byly na Katlov pozvány přední osobnosti české rybařiny, jsme rádi, že jako největší spolek sdružující více než 260 tisíc rybářů jsme se mohli akce rovněž zúčastnit a reprezentovat Český rybářský svaz i na tomto typu akce,“ uvedl Český rybářský svaz.

 

Dětský den na Katlově se konal po pauze

Tato akce pro rodiny s dětmi, která se konala na Katlově, se odehrála po dvouleté pauze kvůli koronavirové pandemii. A organizátoři si připravili pořádně pestrý program, aby konec tohoto čekání oslavili. Celá akce byla pro veřejnost zdarma.

„Dětský den rybářských slavností je každoroční akce pořádaná Jakubem Vágnerem na jezeru Katlov pro děti. Celý den moderoval Vladimír Hron a pro děti byla připravena řada soutěží a atrakcí. Běžela rybářská školička, k vidění byly ukázky činnosti a výstroje Policie ČR a Hasičů, činnost kynologů včetně práce slepeckých vodících psů, malování na obličej, skákací hrad, tombola a mnohé další,“ popsal akci Český rybářský svaz.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -