Domů Novinky BIZÁR: Hasiči museli zachraňovat muže, který uvízl v bahně vypuštěného rybníka

BIZÁR: Hasiči museli zachraňovat muže, který uvízl v bahně vypuštěného rybníka

- Reklama -

Hodně bizarní zásah zažili hasiči ze Staňkova a Kolovče. Ti dostali hlášení, že v v bahně vypuštěného rybníka uvízl muž. A skutečně! Hasiči po příjezdu na místo uviděli „uprostřed“ vypuštěného rybníka muže, který byl zaklíněný v bahně, a nemohl se dostat zpátky na břeh. To, proč se muž do bahnitého prostředí vydal, hasiči neuvedli. Záchrana se nakonec podařila a hasiči s pomocí gumového člunu dostali „nešťastníka“ zpátky na pevnou zem…

Událost se stala na Všepadelském rybníku. A když k němu hasiči dojeli, uviděli „uprostřed“ bahnité plochy vypuštěného rybníka postavu. Na břehu byl potom ještě jeden muž, kterému se podařilo z bahnité pasti dostat. Jak se ale k zaklíněnému muži dostat? Hasiči se museli navléct do brodících kalhot a bylo nutné si na pomoc vzít nafukovací člun.

„Aby se hasiči k po pás zapadlému muži dostali, využili člun,“ řekl mluvčí hasičů Petr Poncar. Ani pro hasiče nebyl pohyb v bahnitém terénu snadný, ovšem díky gumovému člunu se měli o co opřít. Nakonec se jim povedlo k zapadlému muži dostat.

Hasiči muže vyprostili a pomalu ho dostali zpátky na pevnou zem. Muž nebyl zraněn a nebylo nutné jej odvézt k lékařskému ošetření. Snad si příště rozmyslí, jestli má dostatek sil na pohyb v tak těžkém terénu, který vypuštěný rybník nabízí.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: HZS Plzeňského kraje

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -