Domů Novinky Česko jako kaprařská velmoc? Nedaleko Pardubic vzniká gigantická linka na rybářské nástrahy

Česko jako kaprařská velmoc? Nedaleko Pardubic vzniká gigantická linka na rybářské nástrahy

- Reklama -

Zase se potvrzuje, že rčení o zlatých českých ručičkách má pravdivý základ! V Česku totiž vzniká supermoderní linka na výrobu nástrah na ryby, která bude unikátní v celé Evropě. V čem tkví její největší přednosti? Jde především o to, že tato linka na rybářské nástrahy dokáže přesně dávkovat dané suroviny, takže hotové nástrahy na ryby nabídnou absolutní TOP kvalitu. A právě po kvalitě rybáři volají čím dál častěji! Proto některé firmy toto volání poslouchají a snaží se vyhovět. Tak jako společnost LK Baits. Právě tato česká rybářská firma výrazně modernizuje výrobní linku…

Přeloučská firma LK Baits patří k nejvyhlášenějším českým rybářským společnostem, která má zvučné jméno i v Evropě. A teď si tato společnost připravila další pecku, díky které své jméno postaví ještě na pevnější základy. O co jde? Firma Lukáše Krásy se nechala slyšet, že ve své výrobně staví supermoderní linku na výrobu rybářských nástrah.

„Troufám si tvrdit, že to bude nejdokonalejší technologická linka v Evropě. Tato linka je bezkontaktní a digitálně nastavená tak, aby bylo dávkování vždy přesné. Díky tomu jsme si jistí, že dokážeme vyrábět ještě kvalitněji, na čemž nám zaleží nejvíce. Nová linka nám dopomůže posunout naší kvalitu zase o krůček dále, protože dokážeme ještě přesněji držet čas suroviny v daných procesech za daných teplot, kdy nedochází například k ničení proteinů vysokými teplotami,“ nechal se slyšet Lukáš Krása.

Společnost LK Baits je inovativními a kvalitními nástrahami moc dobře známá. Ovšem tyto vlastnosti nástrahy nezískávají jen díky výrobnímu postupu, ale také díky tomu, že LK Baits používá pro jejich výrobu i čerstvé suroviny, které si firma sama zpracovává.

„Některé složky používáme v surovém stavu (nikoliv polotovar) a zpracováváme si je sami. Pokud je tedy v boilies například konopí, tak ono konopí nakupujeme jako zrno. Toto zrno pražíme, pak meleme na mouku a dávkujeme do směsi. Pak dochází ke kvalitnímu míchání směsi v homogenizátoru. Při výrobě některých nástrah používáme například i čerstvá vejce a nejkvalitnější esence. Nesmím zapomenout ani na tekutou potravu all amino nutric, která slouží jako šetrný konzervant,“ vysvětluje Lukáš Krása.

Firmu LK Baits „donutil“ postavit novou linku i enormní zájem ze strany rybářů. Společnost Lukáše Krásy v loňském roce nestíhala uspokojovat poptávku všech rybářů, proto bylo nutné sáhnout k modernizaci. „Kapacita boilies linky bude 290 kilo za hodinu. V loňském roce jsme kvůli enormnímu zájmu rybářů o naše produkty nebyli schopni vyhovět všem objednávkám a požadavkům,“ vysvětluje Lukáš Krása. S novou linkou by ale měla společnost ukojit „hlad“ nejen českých rybářů, ale také rybářů v zahraničí.      

Společnost LK Baits je unikátní v tom, že si své výrobní postupy a technologie mnohdy vytváří sama, protože některé nástrahy vyrábí s pomocí unikátních výrobních postupů. „Do linky jsme využili i naše vymyšlené technologie, které posunují boilies zase o krůček dál,“ řekl Lukáš Krása.

 

Rok 2021 přinese nadupané novinky!

Už v loňském roce společnost LK Baits výrazně hýbala s rybářským trhem. Mezi rybáře totiž vypustila například NUTRIGO s tekutým středem, které doslova spustilo lavinu. Dalším hitem byl ale například i CUC! A firma LK Baits nehodlá v představování nových produktů polevovat. Naopak!

„Plánujeme několik novinek a inovativních produktů, které rybářských trh ještě nezná a bez nových technologií jsme je neuměli vyrobit.  Jednou z novinek, která co nevidět přijde, je návnada k nástrahám CUC! Bude se jednat o unikátní NUGETY, které neprocházejí bodem varu, budou mít velmi atraktivní ingredience, budou mít speciální tvar a velmi zajímavou cenu. Věříme, že NUGETY budou trhákem roku!“ láká Lukáš Krása rybáře na novinky pro rok 2021.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

 1. Jak že nestačil vyrábět?Jeho produkty se sice prodávali,ale že by to bylo úžasný?To tedy ne! a zboží na krámech taky bylo,a kde nebylo,tak obchodník asi věděl proč…Přece ho nebude prodávat ve slevě.

 2. Nic proti LK Baits nemám, párkrát jsem podlehl reklamě a koupil nějakou proklamovanou novinku, bohužel asi jsem vybral špatně , protože se žádný očekávaný úspěch nedostavil,
  mohl by někdo úspěšný napsat co opravdu a všude předčí ostatní nástrahy?

 3. Moje zkušenost je taková že není nad doma vyrobené pelety, boilies. Na ty mé doma vyrobené nástrahy chytám prostě více ryb a hlavně vím co z čeho jsem to vyrobil.

 4. Dobrý den .
  Myslím a vidím že zboží na pultech je a nechybí . A o tom že rybáři chtějí kvalitu o tom nepochybuji ale za jakou cenu . Za pár kousků 140 Kč a více .
  Kdo chce ať podlehne reklamě a přeji panu Krásovi ať se mu daří .
  Ať plavou 🐟 Eda

  • no nevím. Od roku 1976 jsem neměl tak špatné úlovky, jako v roce 2020. Nula. A zkoušel jsem úplně všechno. Místa a dobu lovu měnil,….dešťovky, boilies, rohlíky, kukuřici, chleba,….na těžko, na splávek,…ráno, večer, za bouřky, za deště,….

 5. HLAVNĚ AŤ JE CO CHYTAT ABY SE PRAVYDELNE ZARYBNOVALO TO BYBYLO FAJN ABY SVAZ V TĚCHTO VĚCECH FUNGOVAL O TROCHU LÉPE.

 6. Nemám problém nutrik acid. Super. Kdo chce koupí si . Kdo nechce nekoupi. A pokud do obrovské vody hodíš jednu kuličku a padne do trávy nebo do kamenní a čekáš zázraky…. Nečekej. Vždy musíš jít naproti a kuličce pomoci. Ať je od kohokoliv.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -