DomůNovinkyVIDEO: Kapři a amuři „vyplivují“ háčky! Takhle to vypadá, když ryby poznají...

VIDEO: Kapři a amuři „vyplivují“ háčky! Takhle to vypadá, když ryby poznají montáž!

- Reklama -

Tohle je věčné téma v rybářských kruzích! V momentě, kdy rybář nepromění záběr od ryby, tak začíná okamžitě přemýšlet, čím to mohlo být. Použil jsem snad špatný háček? Anebo špatně zasekl? Tohle jsou časté otázky. Napadlo vás ale někdy, že ryby prostě mohou naši lest prostě prokouknout? A možná se to děje více, než bychom si mysleli. Ano! Důkazem je toto nadupané podvodní video pro rybáře, ve kterém si můžete prohlédnout to, jak kapři a amuři „vyplivují“ háčky z tlamek. Ty ryby nás prostě nikdy nepřestanou překvapovat!

Na videu jde krásně vidět nástraha, která nehybně leží na dně. Člověk by si pomyslel, že tady žádná ryba nemůže rozpoznat zradu. A teď to přijde! K nástraze se blíží krásný amur! Ryba se blíží, otevírá tlamu a? A nasává nástrahu! Jenže! Namísto toho, aby amur sousto „polknul“, tak namísto toho nástrahu s háčekm vyplivuje. A fíííí! Amur rychle plave někam pryč…

Další situace: Na místě tentokrát leží atraktivní červené kulička plovoucího boilies. Ta svítí na dně jako lahodný bonbónek! Proto není divu, že si boilies okamžitě všimnul nádherný kapřík. Ryba všeho nechá a plave k nástraze. Kapr už otevírá tlamu a kuličku chce sebrat. Jenže ihned ji zase vyplivuje, jako by kapr věděl, že by tohle pro něj nemuselo skončit vůbec dobře.

CENOVÁ BOMBA: Nadupané kaprové navijáky SHIMANO za super nízké ceny!

Rybí svět je prostě fascinující místo! Člověk by kolikrát nevěřil, co se pod vodní hladinou vlastně děje. A proto není divu, že chování kaprů a amurů v jejich přirozeném prostředí je tak oblíbeným tématem rybářských diskuzí. Tak co myslíte? Proč kapři a amuři tyhle rybí dobroty vyplivnuli? Napište váš názor dolů do komentářů!

VIDEO: Kapři a amuři „vyplivují“ nastražené nástrahy! Mrkněte na TOP video pro rybáře!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -