Domů Novinky CM Tovačov 2016: Nejprestižnější závod u nás odstartoval! Závodníci už mají první...

CM Tovačov 2016: Nejprestižnější závod u nás odstartoval! Závodníci už mají první záběry!

- Reklama -

AKTUALIZUJEME: Úderem šesté hodiny ranní odstartoval další ročník kaprařského závodu v Tovačově. A podle oficiálních informací už měly některé týmy i první záběry – bohužel bez úspěchu. Například tým LK Baits vypnul odhadem 14 kilogramového kapra. I přes poměrně nevlídné počasí se dá očekávat, že již první den se rozhoří bitva o průběžné vedení. Jedinou otázkou je, kdo se na průběžně vedoucí pozici usadí.

 

ONLINE NEWS: 

21:00 – Tým Carp Only boduje! Tomáš a Zdeněk Vaňkovi chytili kapra o váze 13,38 kilogramů a jdou do vedení! Zadařilo se i Nikl Teamu – chlapi mají na kontě prvního bodovaného kapra o váze 11,58 kilogramů. V noci to bude skvělá podívaná!

20:20 – Druhý bodovaný kapr je na světě! Týmu Rybochňapi, který chytá na místě 16, se zadařilo. Pánové ulovili krásného šupíka o váze 10,93 kilogramů. A tahle ryba se počítá! Rybochňapi jsou tak druhým týmem dnešního dne, který dokázal zdolat bodovanou rybu! Uvidíme, co přinese blížící se noc…

18:45 – Stále čekáme na další bodovaný úlovek. Ale zatím marně! Jediným, kdo dokázal ulovit bodovaného kapra, je pořád jenom Jarda Těšínský. Ale! Na jezeře začíná panovat napjatá atmosféra – noc se blíží!

14:35 – První ryba závodu! Jarda Těšínský, který loví na místě 20, ulovil nádherného šupíka o váze 13,15 kilogramů! Super práce!

13:35 – Tak to bylo těsně! Tým Rybochňapi, který chytá na místě 16, chytil kapra o váze 9,20 kilogramů. Už chybí jenom kousíček! Tohle bude jííízda…

13:15 – Stále se čeká na první bodovanou rybu závodu. Ryba ale bere. Například dalšího nebodovaného kapra o váze 7,5 kilogramů chytil tým Carp Only ve složení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi. Kdo to prolomí?

12:03 – Zatím se chytají nebodovaní kapři. Tým LK Baits chytl v trdlišti kapra o váze 8 kilogramů. Ti kapři tam jsou!

 

Jen připomeneme, že včera proběhlo losování závodních míst. A los to byl velice zajímavý. Například tým Karla Nikla bude jako na WCC 2016 na Nových Mlýnech závodit vedle Michala Kučery a spol. z Mikbaits. Kousek od nich pak chytá i další „černý kůň“ závodu – tým Carp Only ve složení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi. Silná oblast se vytvořila i na místech 11 a 12. Právě zde totiž chytají týmy okolo Dana Němce ze Sportcarpu a Honzy Hubky z Tropicu Liberec. Přesto, tou zásadní otázkou je, kde se nyní zdržují ryby.

A na to může odpovědět aktuální zpráva z Tovačova. Na místě 25, na kterém loví tým LK Baits, měli chlapi první záběr od slušné ryby. Jenže! Štěstí tomuto týmu bohužel nepřálo a chlapi o kapra při zdolávání přišli. Podle odhadů měla tato ryba slušných 14 kilogramů. Škoda.

Nebodovaný kapr o váze 7,38 kilogramů se chytil i na trdlišti. Ano, ryba se do tabulek nezapsala, ale pro závodníky je velice pozitivním zjištěním to, že kapři se v těchto místech pohybují, a že přijímají potravu.

Hodně pozitivní energii vyzařuje i tým Karla Nikla. Chlapi sice neměli záběr, ale podle jejich slov se na jejich místě kapři aktivně ukazují. A nechybí mezi nimi ani velké kusy! Otázkou ale je, jak ty šupinaté nezbedy přelstít?

Organizátoři CM Tovačov ze včerejšího dne připravili pro diváky i zajímavé video. Podívejte se na to, jak vypadala (ne)závodní neděle na Tovačově…

Letošní ročník CM Tovačov je skutečně nabitý. Půjde o nádherný závod, na kterém se budou chytat luxusní ryby. Rozhodně tedy tuto fantastickou podívanou sledujte. Na InRybar.cz budeme přinášet to nejčerstvější zpravodajství.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -