DomůNovinkyCM Tovačov: LK Baits jde do trháku! Jaroslav Těšínský neudržel druhé místo!

CM Tovačov: LK Baits jde do trháku! Jaroslav Těšínský neudržel druhé místo!

- Reklama -

AKTUALIZUJEME: Perfektní podívaná. Na tovačovském maratonu se dějí věci! Kluci z LK Baits předvádějí fantastický výkon – ulovili už pátou bodovanou rybu, takže momentálně vedou celý závod. Výborně chytá i tým Carp Only ve složení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi. Chlapi si před chvíli připočetli dalšího bodovaného kapra, takže jim aktuálně patří stříbrná pozice. Na třetí místo klesl tým JET FISH ve složení Jaroslav Těšínský a Josef Varjan.

 

ONLINE NEWS: 

22:00 – Další bodované ryby! Tým JET FISH Rybochňapi ulovili krásného šupináče o váze 14,150 kilogramů. A další bodovanou rybu ulovil tým Kimot – šupináče o váze 13,275 kilogramů. Super!

20:25 – Všechno je jinak! Na průběžné 4. místo se vyšvihl tým KTHM Horní Moštěnice, který loví na místě č. 8. Chlapi ulovili luxusního kapra o váze 14,95 kilogramů. Tahle noc bude perfektní!

 

Odpolední přehled z Tovačova

Na Tovačově dneska panoval velice silný vítr, který vystřídal silný déšť. Ovšem pro někoho extrémní podmínky přinesly opravdu zajímavé úlovky. A to hlavně týmům LK Baits a Carp Only. Oba dva týmy pochytaly další bodované kapry, kteří daným týmům přinesli cenné bodíky. Jen dodáme, že tyto týmy na špici tabulky chytají přímo naproti sobě. Zdá se tedy, že závodníci měli šťastnou ruku při losu.

Začněme u LK Baits. Tento tým ve složení Petr Pudil, Josef Listoň a Radek Zaviačič odpoledne ulovil dalšího krásného šupíka o váze 10,30 kilogramů. Nádherně zdravý kapr byl tak pro tento tým už pátou bodovanou rybou. Tým LK Baits má momentálně na kontě skoro 70 kilogramů ulovených ryb, takže o průběžném vedení této skvadry nemůže být nejmenších pochyb.

Výborně chytají i kluci z Carp Only. Tomáš a Zdeněk Vaňkovi na Tovačově prostě umí a jejich zkušenosti jim na této přetěžké vodě zatím přináší úspěch. Pánové před chvílí ulovili dalšího kapra – luxusního šupíka o váze 12,30 kilogramů. A tato ryba tak tomuto týmu napomohla sesadit Jardu Těšínského z aktuálně druhého místa. Perfektní práce!

 

TOP 5: Průběžné pořadí

1) LK Baits (místo č. 25) – 69,06 kilogramů

2) Carp Only (místo č. 15) – 55,78 kilogramů

3) JET FISH 1 (místo č. 20) – 44,38 kilogramů

4) KTHM Horní Moštěnice (místo č. 8) – 40,48 kilogramů

5) Pelada Sticky Baits SK (místo č. 14) – 28,10 kilogramů

 

Ale! Z předešlých dní je zřejmé, že kapři na Tovačově berou především v noci. Velkou otázkou tedy je, co se dneska bude dít. Aktuální pořadí může být velmi brzo zase jiné. Než se dočkáme dalších krásných kaprů, pusťte si některý ze zajímavých rozhovorů se závodníky, kteří na Tovačově nyní chytají.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -