skingbranding-banner

CM Tovačov: Skvělá podívaná! LK Baits a JET FISH se perou o vedení! Vaňkovi zatím třetí


Perfektní podívaná byla k vidění v noci z úterý na středu. Závodním týmům se to pořádně rozjelo! A už se dokonce chytily i krásné ryby, které atakovaly hranici 20 kilogramů. Perfektní práce! Na průběžném vedení je momentálně tým LK Baits, za tímto týmem je Jarda Těšínský a na třetím místě jsou pak zkušení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi. Tohle bude ještě jízda!

Skvělou práci předvedli chlapi z LK Baits ve složení Petr Pudil, Josef Listoň a Radek Zaviačič. Tito závodníci perfektně zabojovali a nyní už mají 4 bodované ryby! A mezi nimi je i krásný kapr o váze 19,28 kilogramů. Super ryba! Tým LK Baits dále ulovil i kapry o váze 18,9 kilogramů, 10,35 kilogramů a 10,23 kilogramů. Takže nyní tomuto mančaftu právem patří průběžné vedení. Tohle je začátek jako hrom! Chlapi, pojďte!

Druhé místo zatím patří Jardovi Těšínskému, který chytá spolu s Josefem Varjanem. A ani toto duo nijak nelení. Pánové mají na kontě 3 bodované ryby – kapry o váze 16,9 kilogramů, 14,33 kilogramů a 13,15 kilogramů. Tyto nádherné ryby zatím týmu JET FISH stačí na průběžné druhé místo. Otázkou je, co velezkušený Jarda Těšínský ještě vymyslí. Tenhle kaprařský mág se totiž jen tak nevzdá.

Hned naproti vedoucího týmu LK Baits chytá další tým – Carp Only, který je momentálně na bronzové příčce. Vypadá to tedy, že oba týmy velice dobře losovaly, a trefily zajímavý pás, kde se zdržují kapři. Takže ani tým Carp Only ve složení Tomáš a Zdeněk Vaňkovi nenechává nic náhodě a chytá na plný plyn. Klukům se taktéž povedlo ulovit 3 bodované ryby – kapry o váze 16,20 kilogramů, 13,90 kilogramů a 13,38 kilogramů. Tyto ryby dávají Vaňkovým zatím průběžné třetí místo.

Za zmínku určitě stojí i nádherný kapr, kterého ulovil tým Kovadlina ve složení Štefan Troskovič, Luděk Adámek a David Riedr. Chlapi ulovili perfektního kapra o váze 19,40. V současné chvíli je tak tento kapr nejtěžší rybou závodu. Super!

Sice nebodovanou, ale určitě nejkrásnější rybu, ulovil Jiří „Scopex“ Majer z Nikl Teamu. Ten ulovil naprosto božského lína. Tahle ryba by si zasloužila titul „nejkrásnější ryba tovačovského maratonu“. Tohle je fakt paráda!

 

TOP 5: Průběžné pořadí

1) LK Baits (místo č. 25) – 58,76 kilogramů

2) JET FISH (místo č. 20) – 44,38 kilogramů

3) Carp Only (místo č. 15) – 43,48 kilogramů

4) Pelada Sticky Baits SK (místo č. 14) – 28,10 kilogramů

5) Sportcarp (místo č. 33) – 26,53 kilogramů

 

Rozhovory

Podívejte se i na videa, ve kterých si můžete poslechnout rozhovory s týmy, které na Tovačově závodí. Vybrali jsme pro vás rozhovory s týmy Nikl Team, Mikbaits a Carp Only. Příjemnou podívanou!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Stovky zadržených povolenek: Rybáři nezapisují ulovené ryby nebo nedodržují denní dobu lovu

admin | přečteno: 74x | 8.03.2021 | Žádné komentáře

Některé územní svazy zveřejnily data za rok 2020, která se …

VIDEO: Brutální útok metrové štiky! Rybář všechno vidí na sonaru! Bavilo by vás to?

admin | přečteno: 5990x | 5.03.2021 | 4 komentářů

Dnešní rybařina je plná technologií, které tento koníček posunuly o …

Ministerstvo zemědělství: Rybaření pouze v katastru obce! A jen do 20:59 hodin!

admin | přečteno: 33148x | 5.03.2021 | 59 komentářů

AKTUALIZOVÁNO (5. března 2021, 15:50): Od pondělí 1. března 2021 …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.