Domů Novinky GIGANTICKÝ KAPR: Tuhle rybu před rokem pouštěli ze soukromáku do Labe! Teď...

GIGANTICKÝ KAPR: Tuhle rybu před rokem pouštěli ze soukromáku do Labe! Teď ji znovu chytili

- Reklama -

Tenhle příběh má šťastný konec! Přesně před rokem známý kaprař Vladimír Krpeš upozornil na to, že jeden z magických kaprů z Labe se nachází v soukromé lokalitě. A tehdy právě on stál za tím, že se strhla doposud nevídaná „mela“. Obrovský tlak kaprařské veřejnosti způsobil to, že majitel soukromé vody souhlasil s odlovením ryby, a s jejím puštěním do Labe. A více jak po roce od této kauzy byla tato ryba na Labi opět ulovena. Z fotografie je patrné, že se kaprovi zpátky doma nebývale daří!

Je to magická ryba! I když se jedná o šupináče, tak kapr je opravdu nádherně vysoký! Jeho mohutné tělo budí zároveň respekt, ale také úžas nad jeho skvělou kondicí. Tohle jsou prostě ty labské ryby, které nám může závidět celý kaprařský svět. Na tomto kaprovi je nejvíce charakteristické dvojí zbarvení, kdy zadní část je viditelně tmavší než ta přední. A nyní tuhle nádhernou rybu chytil rybář Jirka Havlík! Z fotografie je patrné, že se kaprovi zpátky v Labi moc líbí!

„Opět byl uloven slavný two tone kapr, který byl nejdříve odvezen do soukromého revíru a loni vrácen zpět do Labe. Navíc je ve skvělé kondici,“ píše se na Facebooku Magazínu KAPR. Právě na této stránce je zveřejněna i fotografie nádherné ryby, která vypadá skutečně fazoně!

NEJLEVNĚJŠÍ BOILIES: Boilies KAPRPRO losos/patentka jen za 59 Kč/kg!

Celý příběh má – alespoň se tak zdá – šťastný konec. Tenhle kapr neměl jednoduchý osud. Nejprve byl převezen do soukromé lokality, a až později byl vrácen do Labe. Do jeho domoviny, ve které žil dlouhá léta. Tenhle příběh je ale jasným důkazem, že nic se nemá vzdávat! A že rozhodně stojí za to si naše rybí poklady chránit a bojovat za ně!

P.S. Velký dík patří Vláďovi Krpešovi, který tehdy na celý incident nejhlasitěji upozornil. Díky!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -