skingbranding-banner

InRybar.cz v Maďarsku #4: Vrátili jsme se ke staré taktice. A vyplatilo se! Máme dalšího krásného kapra!


Po včerejší chybě, kdy jsme zvýšili krmnou dávku, kterou jsme na naše lovné místo přitáhli bílou rybu, jsme se poučili. Vrátili jsme se ke staré taktice krmení, kdy k nástrahám přihazujeme už pouze pár kuliček boilies. A tato volba byla správná! Chytili jsme totiž dalšího nádherného kapra. A konečně to byl lysec!

Ta porada, kdy jsme viděli podvodní záběry, na kterých byla hejna bílé ryby, byla krátká. Jednohlasně jsme se shodli na to, že se vrátíme ke staré taktice. Takže od té doby jsme k montážím přihazovali pouze několik dalších kuliček. Ano, tento způsob krmení pravděpodobně nezvýší počet záběrů, ovšem raději vsadíme na to, co nám fungovalo.

Ono ostatně, s větší žravostí kaprů se už asi nedá ani počítat. Teploty jsou den ode dne nižší. A v závislosti na to se pochopitelně rychle ochlazuje i voda. Ryby tak už pouze „zobou“. Hodně by nám pomohlo, kdyby se přes den zatáhlo a začal by foukat vítr. Nic ovšem nenaznačuje, že by takové podmínky měly nastat. To opravdu ne!

Takže momentálně se musíme spokojit s jedním záběrem za den. A v tu samou dobu, jako dny předtím, přišel i dneska prudký záběr. Následoval naprosto kolosální souboj, který trval několik desítek minut. Z toho byly jasné dvě věci – nebude to ryba přes 20 kilo a pravděpodobně půjde o lysce. A taky že jo! Nakonec jsme z vody vytáhli nádherně zdravého a barevného lysce o váze 15 kilogramů. Váha není nijak ohromující, ale ten souboj byl naprosto dechberoucí. Paráda!

InRybar.cz v Maďarsku

Velkou zajímavostí je, že v posledních dvou dnech ryby už nemají zájem o boilies s příchutí játry, ale nyní všechny záběry přicházejí na halibuta v průměru 20 mm.

Naše výprava se pomalu chýlí ke konci. Je otázkou, co nás čeká. My ale stále neskládáme zbraně a věříme, že si na skutečného maďarského giganta sáhneme. Držte nám palce.

Více zase zítra…

Akce s InFish.cz: Chceme vám nabídnout jedinečnou akci! Do neděle 22. listopadu 2015 spouštíme na e-shopu InFish.cz jedinečnou akci. Každý, kdo si na InFish.cz zakoupí libovolnou příchuť a průměr boilies z řady Extra Carp Magic Squid v balení 1 kilogram, dostane na toto boilies10 % slevu!

Upozorňujeme, že v objednávce se vám zapíše původní cena! My ale na prodejně z ceny odečteme 10 % z ceny boilies – konečná cena za 1 kilogam boilies Magic Squid od firmy Extra Carp bude 251 korun. O odečtení slevy z původní ceny vás budeme informovat e-mailem. Proč tuto akci spouštíme? Chceme vám prostě nabídnou špičkové boilies za super cenu. Chceme, ať si pořádně zachytáte!  

Redakce InRybar.cz

Poznámka: Děkujeme firmě Extra Carp za spolupráci…

Rubrika: Novinky
Štítky:

Nové články v rubrice

VIDEO: „Až tohle uvidí moderní kapraři, tak je odvezou do Bohnic!“ Rybář z Labe chytá 90 centimetrové kapry na 40 let staré vybavení

admin | přečteno: 2398x | 21.09.2018 | Žádné komentáře

Rybář z Labe, který natáčí videa s rybářskou tématikou na YouTube, přišel …

WCC 2018: Karel Nikl sesazen z medailových pozic! Češi na bronzové medaile ztrácí jen 5 kilo!

admin | přečteno: 674x | 21.09.2018 | Žádné komentáře

Tohle je teda jízda! Po další noci se průběžné pořadí …

Volba předsedy ČRS: Jihočeský ÚS podporuje předsedu středočeských rybářů Dušana Hýbnera

admin | přečteno: 274x | 20.09.2018 | Žádné komentáře

Volba předsedy Českého rybářského svazu, která proběhne na listopadovém Sněmu …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.