DomůNovinkyJakub Vágner natáčí nový seriál! Diváci se mohou těšit na obrovské ryby...

Jakub Vágner natáčí nový seriál! Diváci se mohou těšit na obrovské ryby i z českých revírů!

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner pořádně navnadil své příznivce. Na Facebook totiž umístil fotografii obrovské štiky, kterou ulovil na české vodě. Jakub Vágner sice přiznal, že natáčení nové série Rybí legendy bude ještě rok trvat, ale diváci se mají rozhodně na co těšit! A to zejména i proto, že nové díly byly natáčeny i na českých vodách! Uvidí diváci tak nějaké trofejní úlovky z našich revírů? 

„První ochutnávka nové TV série Rybí legendy. Čeká nás ještě rok natáčení, ale máte se na co těšit. Natáčíme pro Českou televizi a v České republice!“ napsal Jakub Vágner k fotografii s obrovskou štikou. Není divu, že obrázek okamžitě získal stovky lajků. Tohle je trofejní úlovek!

Známý rybář tak naznačil, že se připravuje už třetí série pořadu Rybí legendy. Tento seriál mohli čeští diváci vidět v České televizi. Ostatně, jednotlivé díly jsou stále na webu v archivu pořadů ČT. Pořad Rybí legendy Jakuba Vágnera mapovaly život a lov těch největších druhů, které žijí po celém světě. Jakub Vágner se v tomto pořadu věnoval takovým druhům, jakými jsou bájná arapaima, trnucha, tajmen, sumec nebo štika.

Pořad Rybí legendy Jakuba Vágnera si získal kladné sympatie i u širší veřejnosti. Například na známém webu CSFD.cz má tento pořad o rybách a rybaření hodnocení 72%. A to je zajímavé číslo, když vezmeme v úvahu, že obrovská část široké veřejnosti bere rybaření jako „nudu“. Uvidíme tedy, jak budou lidé hodnotit další sérii.

A co vy? Díváte se na dobrodružství s Jakubem Vágnerem. Těšíte se na novou sérii?

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -