DomůNovinkyVIDEO: Mladý rybář zase vytřel zrak ostříleným kaprařům! O takové rybě sní...

VIDEO: Mladý rybář zase vytřel zrak ostříleným kaprařům! O takové rybě sní tisíce rybářů!

- Reklama -

Už vám taky chyběl další díl? Nám teda rozhodně! Ale konečně jsme se dočkali! Mladý a nadějný rybář Matěj Houška konečně vydal další díl jeho populárního seriálu o zapomenutých revírech. A tento nejnovější díl je fakt pecka! Mladý rybář se totiž vydal na zatím největší vodu, která slibovala velkou šanci na zajímavý úlovek. A ten nakonec přišel! Matěj totiž dokázal na prut dostat nádherného kapra, kterého by si chtěl potěžkat nejeden rybář…

Ne vždy o „důležitosti“ úlovku rozhoduje délka nebo hmotnost kapra. Jsou totiž lokality, kde se kapři nijak výrazněji nevysazují, a kde plave posledních několik kusů. Tohle je případ i Matějova seriálu, který se právě na takové vody zaměřuje. Takže mladý rybář kolikrát chytne rybu, kterou nikdy nikdo v rukách nedržel.Tohle by chtěla zažít spousta rybářů! Tento díl je speciální v tom, že Matěj se zaměřil na kapry, kteří byli pod velkým tlakem. Pod jakým?

Matěj se vydal na malebnou zapomenutou vodu. Jenže! V posledních letech se tento zapomenutý rybník stal oblíbenou lokalitou pro pytláky. Na tamní vodu zamířilo nemalé množství lidí, kteří zde chytali kapry na maso. A to se na vodě negativně podepsalo! Přesto! Matěj věřil, že ten nejchytřejší kapr v oné vodě pořád plave, a že se mu ho podaří přelstít!  

„Právě se nacházím na zatím největším zapomenutém revíru. Jedná se o rybník, jehož rozloha je 5,9 hektaru. Největší hloubka zde dosahuje okolo 3 metrů a největší šířka je skoro 300 metrů. Najdete zde i spoustu důležitých míst, která se mohou v rybních vyskytovat – mělčiny s bahnem i pískem, hloubku, spoustu přírodních překážek nad vodou i ve vodě. A neskutečně mnoho míst, která jsou pro ryby důležitá, a kde se mohou ukrývat,“ řekl Matěj.  

Lov kaprů na začátku sezóny: Jak mít hodně záběrů i ve studené vodě? Vyzkoušejte tohle!

Co to je vlastně za vodu, na které vznikl pátý dál Zapomenutých revírů? „Dříve se jednalo o chovný rybník, který každé Vánoce zásoboval celé zdejší okolí kapry. Poslední výlov proběhl v roce 2012 a od té doby se majitelé rozhodli nechat rybník jenom jako součást zdejší přírody. Každopádně po posledním výlovu se tady ještě spoustu kaprů ponechalo, a právě proto jsem tady!“ prozrazuje mladý rybář.

VIDEO: Podaří se Matějovi přelstít většího kapra? Mrkněte na Zapomenuté revíry

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

8 KOMENTÁŘE

  1. Nauč se chytat tam kde chytis rybu jednou za čas a pustis a neodneses ji na trh.Rybaři ja je spíše chodím krmit a umne se háčkům větší ryby vyhejbaj.

  2. Máme tu dalšího mladého lovce obřích slizkých kapř, já naštěstí tohle nechytám a vidět že mám obří smrdutý kapř na prutu tak řezů vlasec…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -