Domů Novinky Kaprařský onlajn ze svazovky #3

Kaprařský onlajn ze svazovky #3

- Reklama -

Silný déšť a protivný vítr. Tihle naši dva přátele jsou v poslední době nejlepšími kamarády na naší výpravě. Ryb bere pomálu, možná ještě méně. Euforie ze včerejšího krasavce trochu opadá. Nedaří se. Počasí hraje proti nám. Ale nedáme se. Mám v záloze nějaké triky, kterými se pokusím přelstít místní šupináče.

onlajnCelou noc opět bez záběru. Až teď ráno přišel opět na panáčka malý šupík, odhadem okolo 60 čísel. Pustil jsem ho, znova nahodil a uvidím, jestli se to už konečně pořádně rozhýbe. Krmím už jen řepkou a boiliem. Kdyby najeli malí, tak vysadím i řepku.

 

onlajnPořád je zataženo, „oskar“ ne a ne vylézt. Prut u břehu byl nulový, tak jsem ho poslal taky na vzdálenější místo. Fouká pryč ze zátoky. Dneska to asi žádné žně nebudou.

 

 

onlajnVýbava, kterou vozím neustále v loďce. Kotvičku jsem použil zatím pouze v jednom případě. Chytám nejspíš na hraně starého slepého ramena, kde je spousta potopených větví osázených škebličkami. Na posledním metru montáže používám pro jistotu silný fluorocarbon. Tak snad mi to žádná z nich neuřízne.

 

onlajnI stromy na břehu jsou poseté škebličkami a vodními šneky. Kapři tady mají spoustu přirozené potravy. Pořád fouká ze zátoky pryč. A do toho začalo pršet. Pruty mlčí. Přehodím a zkontroluji, zda nejsou zamotané, a jedeme dál. Denča lape na plavačku jednoho okouna za druhým. Dává mi jasně najevo, že jako rybář stojím za houby.

 

onlajnPřed bivakem nám udělal déšť bahenní lázeň. Bivak jsme hned první noc stehovali, páč jsem ho postavil asi na dvou mraveništích. Byla to príma noc.

 

 

onlajnStále bez záběru. Udělal jsem si pár návazečků navíc. Ještě se rozhodnu, jestli to navečer přehodím nebo nechám tak. Chytám na dost vysušený boilies, tak by pod háčkem měl vydržet dlouho. Vzhledem k rybí aktivitě hádám, že by tam vydržel i dva dny.

 

Autor: Tomáš Horáček

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -