Domů Novinky Kaprařský onlajn ze svazovky #4

Kaprařský onlajn ze svazovky #4

- Reklama -

Od včerejšího setmění pořád prší. Přišel přívalový déšť, tak se krčíme v bivaku a doufáme, že nás to nesmyje do přehrady. Od bivaku teče proud vody. Ryby pořád mlčí. Kupodivu. V 6 ráno přišel první záběr. U břehu jsem odepnul šupíka tak odhadem 65 čísel. Půl hodiny na to přišel násaďák. Dvě ryby za den, asi už mám dneska splněno. Déšť ustál, ale pro změnu začalo zase foukat do zátoky, takže příčina výskytu ryb v lovišti je jasně patrná.

onlajnRozdrtil jsem s pomocí krushi půl kila boiliesu, zkusím rybu udržet a chytat i přes den, kdy to moc nejde. Vlastně ne moc, ale vůbec. Já jen, abych byl přesný.

 

 

 

 

 

 

 

onlajnPřed.

 

 

 

 

 

onlajnPo.

 

 

 

 

 

onlajnDneska jsem nazul ponožky pro štěstí. To je těžký kalibr, nejspíš chytnu rekord jezera. Bouřka mi zamávala nejspíš se signalizátorem. Po 5 letech bezchybného chodu (bezesrandy) vypověděl svou práci. Natekla do něj voda. Zkusím jej vysušit a uvidíme, co to udělá. Ještěže mi taťka půjčil náhradní. Díky tati!

 

 

onlajnDalší šedesátník, kterého vytáhla Denča. Jsou při chuti. Nahodím, dokobruju a jdu se dát do přípravy obědu. Oběd se bude servírovat. Teď jsem u břehu vypnul lysce, zase kolem 60 čísel… Pomalu ale začíná foukat opačný vítr. Takže to vidím se záběry bledě.

 

 

onlajnOdpolední pohoda již bez záběru. Sluníčko svítí, vítr fouká blbě, ale je tu hezky. Dneska nás možná čeká poslední noc, zítra se rozhodneme. Takže jdu nachystat krmení na večer. Na oba pruty dám 24 mm vysušený boilies, a uvidím. Prostě buď, anebo… Večer jsem ještě neudělal záběr, tak zkusím něco změnit.

Autor: Tomáš Horáček

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -