DomůNovinkyKaprařský závod Stairs2Hell 2018 na Nových Mlýnech startuje! Jaké místo si vylosoval...

Kaprařský závod Stairs2Hell 2018 na Nových Mlýnech startuje! Jaké místo si vylosoval Karel Nikl a další favorité?

- Reklama -

Je to tady! Druhý ročník extrémně těžkého závodu na Nových Mlýnech Stairs2Hell se pomalu chystá na start! Závodníci se ráno přesunuli na břehy Novomlýnské nádrže a nyní se chystají na samotný závod. Je třeba postavit bivaky, nachystat pruty a připravit lovná místa. Tohle bude parádní podívaná! Zatím nejzajímavějším okamžikem bylo včerejší losování. Jak to dopadlo? Pojďme se na to podívat detailněji…

Ve 14 hodin to všechno vypukne! A závodit se bude až do soboty 18. srpna do 8 hodin ráno. To bude mazec! Rybáři už od včerejška znají svá lovná místa. Kdo si co vylosoval? Tak například Karel Nikl, který patří k největším favoritům, si vylosoval místo 19. Jedná se o flek v zátoce, kde tento ostřílený kaprař se svým týmem chytal i loni.

Loňští vítězové – tým Starbaits SK – budou lovit na fleku číslo 24, který leží na hranici zmíněné zátoky. Velmi zajímavý los předvedl tým U.F.O. Fishing, který v loňském roce skončil na bronzové příčce. Tak jako v loňském roce, tak i letos si vylosovali stejné místo číslo 44, které leží na „špici“ pod Šakvicemi.

K dalším favoritům se jistojistě řadí i bratři Kučerové. Ti si vylosovali místo 36. Asi nejzajímavější los předvedli pánové z CT Libuň. Loňští stříbrní medailisté si vylosovali místo, na kterém před rokem vyhráli pánové z Starbaits SK.

Už samotné losování a jeho výsledek je extrémně vzrušující! Tohle bude parádní závod! Tak ho nezapomeňte sledovat – začínáme ve 14 hodin!

Mapa: Stairs2Hell

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -