Domů Novinky Konec nadvlády boilies? Česká firma vyvinula revoluční nástrahu, se kterou chce ovládnout...

Konec nadvlády boilies? Česká firma vyvinula revoluční nástrahu, se kterou chce ovládnout trh!

- Reklama -

Nástraha na kapry NUTRIGO. Tahle se jmenuje nové dílo Lukáše Krásy a jeho renomované společnosti LK Baits. Česká firma na sebe upozornila v posledních dnech na sociálních sítích, kde jen trošičku odtajnila novou nástrahu, o které se toho zatím moc neví. Přesto! Nějaké informace na povrch přece jen vypluly. Například podle samotného Lukáše Krásy má jít o zcela nový typ nástrahy, která bude mít naprosto unikátní vlastnosti. Ne! Tím není myšleno, že bude obsahovat nějaké nové suroviny, ale půjde o úplně novou nástrahu na kapry, která nabídne revoluční vlastnosti. Dokáže nástraha NUTRIGO převzít nadvládu boilies?  

Rybářská veřejnost zatím neví, jestli NUTRIGO bude jen jeden typ nástrahy (například typu boilies), anebo to bude celá řada nástrah – od pelet, po boilies, až po extrémně populární kostičky CUC!. Samotná firma LK Baits ohledně této otázky úplně mlčí, nechce pustit žádné informace, které by třeba jen trošičku naznačily, o co vlastně půjde. Lukáš Krása na náš dotaz jen odpověděl:

„Velmi dlouho držel vývojový tým LK Baits tajemství jménem NUTRIGO pod pokličkou a několik let jsme finální realizaci odkládali, protože toto sousto bylo opravdu veliké! Věděli jsme, že máme v ruce komplexní návnadu, která může být úspěšnější než boilies a také může pěkně zahýbat nejedním rybářským revírem!“ řekl magazínu InRybar.cz majitel firmy LK Baits.

Firma LK Baits skutečně věří, že nová nástraha NUTRIGO může trumfnout i nejprodávanější a nejpopulárnější nástrahu na kapry současnosti – boiles na kapry. A tohle je hodně cílevědomý cíl už jen proto, že právě boilies změnilo chápaní moderní kaprařiny. Navíc, naprosto jasně vládne v prodejnosti nástrah na kapry. Může skutečně česká firma vymyslet něco, co bude ještě úspěšnější? Je třeba počkat na to, až bude nástraha NUTRIGO představena rybářské veřejnosti. Bude to už na FOR FISHING 2020?

„Musíme se přiznat, že vše okolo NUTRIGO v počátku přesahovalo naše technické, ale i finanční možnosti. NUTRIGO si vyžadovalo spoustu změn v naší výrobě, nové technologie, ale také neuvěřitelné množství času, které jsme potřebovali na různé testy, aby fungovalo podle našich představ. Nyní se píše rok 2020, kdy NUTRIGO dosáhlo našich představ a věříme, že v mnohém přesáhne atraktivitu a úspěšnost všech dostupných rybářských návnad na rybářském trhu. Vše ale ukáže čas,“ sdělil Lukáš Krása rybářskému magazínu InRybar.cz.

Je to jen naše spekulace, ale z tohoto vyjádření lze chápat, že nástraha NUTRIGO od LK Baits bude mít zcela odlišné vlastnosti nebo složení, než vše doposud známé na rybářském trhu. Proč si to myslíme? Protože Lukáš Krása nedávno představil například i jinou nástrahu, která se okamžitě stala obrovským hitem – LK Baits CUC!. Tato nástraha připomíná pařenou housku, ale už při prvním kontaktu s nástrahou rybář pochopí, že LK Baits CUC! nabízí mnohem víc! Bude podobným „princip“ k vidění i u NUTRIGO?

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

16 KOMENTÁŘE

 1. Kam jen se chodí na tyhle napady,
  Tak jako s tím cuc potažmo peperin?.
  To bude určitě bomba a taky za tu převratnou
  Novinku bude jistě skvělá cena počítám 500kč
  Za 100g balení.

 2. Vždyť Vás nikdo nenutí to kupovat a používat. Zůstaňte u vařené brambory a kolínek. Nic tím nezkazíte.

 3. Revoluce možná tak akorát na cejny a plotice ;). Kráso už se vzpamatuj a neoblbuj ty slabomyslné lidí ;).

 4. Škoda řeči boiliis zůstane boiliis na to LK nic nezmění. Kdyby jí uměl vyrobit kvalitně nemusel vymýšlet .

 5. Krása,pro ty co mají potřebu i v rybarine si dokazovat že jsou nadlidí co jim a nemají potřebu se snižovat k něčemu co je rybám přirozené nebo co je osvědčené,tak určitě i elektromobily tady jsou pro lepšouny tak co by ne nástrahy pro ryby.Petruv zdar

 6. Admine jsi prostě cenzor sejmi ten příspěvek komplet protože když v něm necháš jen co si usmyslis NEDAVA SMYSL! A Co takhle úplně zrušit možnost dělat komentáře A RIDIT SE HESLEM KDO ME PLATI DO TOHO ZADKU LEZU A NIKDO HO NESMI JAKOLIV KOMENTOVAT….UBOHOST TADY

  • Stačí nepoužívat vulgarismy a urážet, jinak vše schvalujeme…

   Pokud to bez vulgarismů nejde, pak se prosím odeberte na místo na rybářském internetu, které už existuje, a kde to víceméně tolerují…

   Krásný den!

   Redakce InRybar.cz

   • To je fakt… Ono vůbec co jiného čekat od stránky, kde na tebe ze všech koutů bliká reklama jak vánoční stromeček. Ale účel to plní, vždy se najde někdo, kdo ty reklamní řeči zbaští i s navijákem (to jsou ti co píšou „když se vám to nelíbí, tak to nekupujte“. No, každýho věc).

 7. Na žádné zázračné nástrahy nevěřím. Ostatně nevidím ani důvod vyrábět pořád dokonalejší nástrahy. Rybaření je zábava a na to, abych se pobavil chytáním plevelné ryby a odnesl si občas domů i nějakou ušlechtilou rybu mi stará návnada, jakou je kukuřice, brambora, žížala, červ nebo nějaké návnady na bázi pečiva bohatě stačí. Na svém autě nemám označení nějakého masokombinátu, tak že ani po nějakém zaručeném a neskutečně předraženém zázraku ani netoužím. Myslím, že tou největší šancí na úspěch rybáře je dobře zarybněný revír a kde ryby nejsou, nepomůže také žádná sebelepší návnada.

  • Je to tak… rybařina je už komerční až moc. Bylo by mi to fuk, jen mě mrzí, jak to lidi rozděluje, když se hádají kvůli značkám. Už jsem se setkal i s tím, že rybář nerozezná karase od plotice (nepřeháním), ale hlavně že chytá na Dekáč Xtreme (to je ten dražší, ještě k tomu dokoupenej nějakej drahej dip) a má hlásiče s příposlechem… Do toho mi zkoušel radit, jak mám mít dlouhej návazec, jak mám mít těžký olovo, kam házet… No po pravdě, chytil jsem ten den stejně jen pár karásků, ale aspoň jsem tam neseděl jak trubka bez jedinýho záběru jako on.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -