DomůNovinkyKRMENÍ RYBÍHO MONSTRA: Rybář krmí z ruky gigantického rybího predátora! Ryba je...

KRMENÍ RYBÍHO MONSTRA: Rybář krmí z ruky gigantického rybího predátora! Ryba je větší než on sám!

- Reklama -

Obrovský zážitek prožil jeden rybář. Ten chtěl natočit exkluzivní video. A to se mu povedlo! Na kamerovém záznamu je zachyceno skutečně nevídané krmení rybího monstra. Rybář jen tak ledabyle pohybuje s návnadou sem a tam. A najednou! Z hlubiny se vynoří obrovská ryba. To, co následuje potom, je úchvatné…

Vše vypadá nevině. Rybář jen tak dřepí u břehu a s mrtvou rybou dělá pomalé pohyby. Co se tak blízko břehu může asi stát? Nevídaná věc! Po chvíli se totiž u návnady zjeví tajemný přízrak. A nejde o žádného drobečka! Ryba je totiž větší než samotný rybář!

Chvíli se nic neděje. Tajemný stín jen okukuje, co se to vlastně děje. Pak to ale přijde! Ryba se čím dál více začíná přibližovat k návnadě. A postupně se tak začíná více a více ukazovat na kameru. Z překrásného predátora jde ovšem pořádný respekt! Tahle ryba by totiž v naprosté pohodě rybáře stáhla do vody. A taky že měl rybář pořádně namále! Predátor totiž z ničeho nic vystřelí po mrtvé rybě a začne se o ni s rybářem prát! Rybář má co dělat, aby se vůbec udržel na souši.

Tip: Brutální výprodej luxusních tašek pro kapraře! Slevy až 60 %!

Tip: Brutální výprodej luxusních tašek pro kapraře! Slevy až 60 %!

Ryba na videu se jmenuje Kanic obrovský. Tento rybí druh může dorůstat do délky 3 metrů a váhy 400 kilogramů. Jedná se o mořskou rybu, která obývá teplé vody Tichého a Indického oceánu. Tato ryba miluje korálové útesy. Kanic obrovský je masožravá ryba. Miluje korýše, především humry, ale nepohrdne ani rybami nebo dokonce mořskými želvami. Zajímavostí je, že kanici se rodí jako samice a až po dosažení dané velikosti se přemění na samce.

Tohle rybářské video je skutečně famózní! Člověk by nevěřil, co všechno se může u vody odehrát. Tenhle snímek musí každému milovníkovi ryb vyrazit dech! Nádherný zážitek! Jen pořád uvažujeme, jestli bychom na podobnou zkušenost měli kuráž. Ten rybí predátor totiž vypadá pořádně nebezpečně. Proto se před statečným rybářem s respektem skláníme. RESPEKT!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -