Domů Novinky LOUČENÍ: Legendární rybářské časopisy Kajman a Kapr končí! V trafikách jsou poslední čísla

LOUČENÍ: Legendární rybářské časopisy Kajman a Kapr končí! V trafikách jsou poslední čísla

- Reklama -

Šéfredaktor magazínů Kajman a Kapr Radek Filip informoval rybářskou veřejnost o tom, že toto duo legendárních rybářských časopisů končí. Radek Filip píše o tom, že časopisy už nedokázaly čelit síle internetu, kde se informace o rybařině objevují v obrovské rychlosti, množství, a také zadarmo. Vydavatel magazínů se tak rozhodl vydávání těchto populárních časopisů ukončit. Na stáncích tak leží poslední vydání těchto legendárních časopisů, které doslova hltaly tisícovky rybářů…

„Vážení čtenáři, jaro nám klepe na dveře, ale ještě před tím, než bude v úplném rozpuku a všichni si naplno začneme užívat u vody, pro vás mám velmi smutnou zprávu. Tento tištěný časopis Kajman je tím posledním, který kdy vyjde. Končí tak bohužel jedna krásná doba, jejíž kořeny sahají až do roku 1994, kdy vyšlo první vydání Kajmana,“ píše Radek Filip na stránce na Facebooku časopisu Kajman.

Rybáři tak mají poslední možnost si zajít do trafiky a koupit si „hmatatelné“ čtení, které šustí a krásně voní. „Loučím se s vámi, děkuji za přízeň, všem skvělým dopisovatelům a partnerům za pomoc a spolupráci. A nyní si pojďme společně užít posledního Kajmana, na jehož závěrečných řádcích si připomeneme, co vlastně rybářské časopisy v našich životech znamenaly. Budu se těšit u vody,“ loučí se Radek Filip se všemi, kteří byli fanoušky časopisu Kajman.

Totožné informace o konci vydávání se bohužel objevily i na stránce Magazínu KAPR na Facebooku. I tady šéfredaktor Radek Filip píše o tom, že tento magazín pro kapraře končí. Jeho vydávání začalo v roce 2007, a za tu dobu si získal obrovské množství příznivců. Pokud tedy chcete mít poslední číslo tohoto magazínu ve sbírce, máte poslední šanci.

Vydavatel připravil pro všechny předplatitele kompenzaci za to, že časopisy už nebudou nadále vycházet. Předplatitelé obdrží poukaz na rybářské zboží, který lze využít buďto v prodejně JVRP v Praze, anebo v Rybářské speciálce v Brně. Podle dostupných informací bude hodnota poukazu v řádově vyšší hodnotě než poměrná část předplatného.

Z těch masivněji rozšířených časopisů, které jsou určené pro rybáře, tak zůstávají už pouze Český rybář a Rybářství.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Jeto veľká škoda kupujem si časopisi stále aje to lepšie na rybách si prečítať článok anie držať telefón veľká škoda 😔😔☹️

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -