DomůAkční nabídkaZaujalo nás: Levné stojany na pruty do 1000 korun! Kvalita za super...

Zaujalo nás: Levné stojany na pruty do 1000 korun! Kvalita za super peníze!

- Reklama -

Levné stojany na pruty bývají častým terčem rybářských posměváčků. Neprávem! Protože i levné stojany na pruty nabízí super vlastností, které ocení každý rybář u vody. A přitom neutratí za stojan na pruty majlant. Představme si levné stojany na pruty, které jsou dostupné za opravdu libové ceny, přitom vás na nich překvapí vysoká kvalita a skvělé vlastnosti. O jakých stojanech to mluvíme? Tady jsou!

 

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších stojanů na pruty na česko-slovenském trhu. Důvod je zřejmý: Velmi příznivá cena! Tento levný stojan na pruty seženete výrazně pod 1000 korunami, přitom nabízí hodně zajímavé vlastnosti. Co například? Zaprvé: Dostatek prostoru! Délka stojanu je 83 až 128 centimetrů a výška je 37 až 50 centimetrů. Šířka hrazd je 50 čísel. Stojan tak bez nejmenších problémů pojme pruty i s velkokapacitními navijáky. Luxus! Na tomto stojanu je místo až pro 3 udice!

Jeho další výhodou je jednoduchá a lehká konstrukce. Takže tento stojan u vody okamžitě postavíte a zase sbalíte. Vše velice rychle! A nesmíme zapomenout ani na „muší“ váhu tohoto stojanu. Ten váží pouhých 1,6 kilogramů, takže je perfektní například i na každodenní chození k vodě. Tento stojan od české značky Giants Fishing se prostě nepronese! Transportní rozměry jsou 85 čísel.

Velkým plusem jsou i odnímatelné hrazdy na pruty. Prostě jen uvolníte rychloupínací zámky, vyndáte hrazdy, a díky jejich ostrým hrotům je můžete zapíchnout do břehu. Hrazdy jde tak používat zcela samostatně. Bomba! Tento stojan se dodává v textilním obalu, takže jeho transport k vodě je maximálně komfortní.

Nenechte se odradit od toho, že tento stojan je opravdu levný. Za tyhle peníze je to velmi rozumná koupě. A pokud nechodíte na lokality s extrémně členitým břehem, pak vám tento levný stojan na pruty od české značky Giants Fishing bude skvěle sloužit. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Stojan na pruty Delphin Rod Pod Bronx

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tento stojan od firmy Delphin je k dostání za běžnou cenu lehce přes 1000 korun, ovšem po přihlášení na e-shopu Chyť a pusť je konečná cena pod 1000 korunami. Co se nám na tomto stojanu nejvíce líbí? Jeho nízká váha! Stojan na pruty Delphin Rod Pod Bronx váží pouhé 2 kilogramy, přitom je ale perfektně stabilní. Lehká váha je dána hliníkovými profily, ze kterých je tento stojan vyroben.

Výška stojanu je od 40 do 75 centimetrů, jeho délku pak lze nastavit od 80 do 130 centimetrů. Šířka hrazd je 50 čísel. Na stojan Delphin Rod Pod Bronx se vlezou až 3 udice, a to i s velkokapacitními navijáky. Luxus! Na tomto stojanu máme rádi i to, že nabízí velmi jednoduchou konstrukci a malé transportní rozměry – 80 x 20 x 5 centimetrů.

Tento stojan je dalším modelem, který je k dostání za opravdu libové peníze. Prostě, kvalitní stojan na pruty nemusí nutně stát tisíce korun. Znova: Pokud nerybaříte na skutečně těžkých terénech, pak vám tento stojan od firmy Delphin bude skvěle sloužit. Je výborný!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -