Domů Novinky Milionový nápad Bohumila Kuny! Známý rybář chce na Labi postavit obrovské přístaviště...

Milionový nápad Bohumila Kuny! Známý rybář chce na Labi postavit obrovské přístaviště za 2 miliony

- Reklama -

Rybářská sezóna se sice pomalounku polehounku blíží ke svému konci, ovšem Bohumil Kuna rozhodně neztrácí chuť v jeho činnostech. A teď tenhle známý rybář přišel s fakt hodně velkou věcí! O co jde? Bohumil Kuna chce na místě jeho menšího mola postavit podstatně větší stavbu. Podle plánů známého rybáře půjde o přístaviště až pro 6 lodí, které může vyjít až na 2 milióny. Navíc, tato stavba by měla posloužit i jako lovné místo pro hendikepované rybáře, kteří jsou upoutání na vozíku. Bohumil Kuna chce na ambiciózní stavbu získat i dotaci…

Pro Bohumila Kunu je charakteristických několik věcí. Kapitánská čepice, motorová loď, anebo také molo na břehu Labe. A právě tohle by se mělo v dalších měsících výrazně zvětšit. Bohumil Kuna má totiž v plánu ambiciózní nápad, kdy chce tohle stávající molo přestavět na přístaviště až pro 6 lodí. Celkové náklady známý rybář odhaduje mezi 1 až 2 milióny korun.

Ovšem Bohumil Kuna neplánuje tuhle stavbu využívat pouze pro lodě. Ne! Na přístavišti by vzniklo jedno až dvě lovná místa pro rybáře s hendikepem. Rybáři, kteří jsou upoutání na vozíku, by mohli sjet po rampě až k vodě, díky čemuž by mohli pohodlně rybařit na nádherném úseku Labe.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Krmení na kapry z krve! Luxusní masová návnada za pár korun

Bohumil Kuna samozřejmě počítá s různými bezpečnostními prvky, které by zabránily možnému spadnutí do vody. Známý rybář navíc hendikepované rybáře žádá o pomoc – na uvedenou emailovou adresu ve videu mohou posílat zajímavé návrhy, jak připravit takové místo pro rybaření, aby bylo pro rybáře s tělesným postižením co nejpříjemnější. Protože nejcennější jsou poznatky těch, pro která by nová místa vznikla…

VIDEO: Podívejte se na ambiciózní plány Bohumila Kuny pro příští rok…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější z rubriky

Nejnovější články

Nejnovější z rubriky

Nejnovější články

222 KOMENTÁŘE

 1. A co nám k tomu řekne Pampalili a pan Patočka ?? 😀 prosím ukažte to ještě mýmu skalnímu fandovi , Bohumilu Kolomazníkovi 😀

  • Co bych k tomu asi…
   Taky nevěřím tomu, že ti jde o handicapované rybáře. Asi jako o blaho kaprů vrzenych přes bort rybarskeho skuneru. Spíš jen o tu dotaci.To je oč tu kráčí.
   věz Bohusu, že dotace je dobrý sluha, ale zlý pán. Dotační podmínky jdou často proti zdravymu rozumu
   Znam pár lidí co museli dotace vrátit
   O kolik žádas musíš mít ve strozoku

     • No počty ani realita ti Vláďo nejdou 😀 ale mám radost že jsem tě vtáhl do diskuze 😀 potřebuji lidi jako ty a to počkej jestli to klapne , co tam bude

     • Drahý Bohumile. Nevím jake fantasmagorie se honí tvojí , ale mně nepotřebuješ. Ja ti užitek nepřináším Když tedy nepočítám sporadické shledovani tvého videa .Tam máš cca1/2$ za tisíc zhlédnutí
      Tisícinu z puldolaru ti přeji a kup si zato něco čistého na sebe ty …

 2. Bohousi, ja teda nic proti tobe vylozene nemam (resp. je mi to ukradeny co delas), ale strasne mi vadi, kdyz se nekdo chlubi uslechtilosti a pomahanim nemocnym. Cele to je o tom, ze by si dotaci nedostal resp. nemel sanci dostat, pokud by tam ty mista pro vozickare nebyly, zrovna tak ti pomuze i to ze tam bude prostor pro „cyklisticky vsi“ (jak si zminil ve videu – je videt ze o ne hodne stojis). Takze prosim te delej si co chces, ale nedelej z lidi blbce, ze se milovnik postizenych apod., ale cele je to jenom o penezich. Timhle nas krmi ve zpravach den co den – miliony skolek a nemocnic atd.
  Spravne by to tedy melo asi znit – chci zvelebit svoje misto pro rybolov, cast zainvestuju sam a cast zkusim cerpat dotace, kdy bude nutne vybudovat i napriklad zazemi pro telesne postizene, cyklisty apod.

  • No tak toto je typický výplod čtenáře který neumí vyplnit správně ani složenku, natož aby se vyznal v parametrech hodnocení dotačního titulu .

   Takže ,, starost o hendikepované rybáře a o cyklovši – parametr hodnocení 0

   ale to by jsi musel číst zadání a telefonicky se informovat na instituci která to vypsala
   Nevíš co to je ?? tak pro blby , nemá na přidělení dotace žádný vliv a půjde z mé kapsy . No ale vydělal jsem si na to tak proč ne .

 3. No a co jako? Bude to mít legálně, možnost má každý, celej V.J. je mi celkem u zadele. Na přehradách na molo skoro každej majitel chaty, pozemek ohranicenej plotem a kdo z nich legálně?

 4. Pan Kuna nerad slyší pravdu.. Když mu někdo napíše pod jeho video pravdivý komentář tak ho ani nezveřejní, to samé na jeho FB stánkách napíšete pravdu a hned to maže.
  Minulý rok vychvaloval Decathlon… Jooo jedině dekáč 😀 . Letos propaguje KAPRPRO protože si krmení vůbec nemusí kupovat a má ho úplně zadarmo a ještě dostane korunky za propagování firmy.. Proto to tak vychvaluje, kdyby si měl kupovat krmení za své tak to propagovat nebude..
  Stejně tak jako na jaře naháněl lidi autem co nemají roušky to také svědčí o něčem..
  Hold si chce udělat byznys na labi.

 5. To my víme že máte na Labi rozjetý byznys a pořád máte málo tak chcete využít situace a vydělávat i na handicapovaných rybářích.
  Jo kdybyste udělal „Váš slavný přístaviště“ pro handicapované rybáře, kteří mohou chytat u Vás bez poplatku tak neřeknu ani slovo. Ale kdyby to tak mělo být tak byste to vůbec nedělal. Chcete se více nabažit proto to dělátě a né z dobré víry pro handicapované.

  • Daňku Daňku , samo sebou že hendikepovaní budou lovit bez poplatku 😀 naopak budou mít zdarma wifi , osvětlení , dobíjení mobilů wc a další Kdyby ta hloupost a neschopnost nadnášela tak plachtíš 😀

   • Kuno, Kuno.. vi dobře víte jak to je.. 😀 kdybyste přiznal že byste vybíral poplatky i za handicapované rybáře tak Vás lidi ukamenují a vy to dobře víte.. Nyní píšete že je to samozřejmý vše pro handicapované rybáře grátis ale Váš počin byl na nich též vydělat, protože víte, že je málo míst pro handicapované . No tak proč nerozšířit byznys i na nich.. to byl váš plán. Ale chápu přiznat pravdu neumíte 😀 . Je to vidět jak na vašem YouTube tak ki na facebooku 😀 lidé napíšou pravdu a hned to mažete a blokujete je.

    • Danek: On musí komentáře mazat a blokovat, spousta lidí ho totiž setře a on nedokáže argumentovat, bo nemá čím 🙂.

     • No bohužel to tak je. K pravdě se postavit neumí… Umí jen handit youtubery apod..

     • Je to . Otom ani potom, ale je sním sranda.
      jen zírám , že pár blbů ho bere vážně

 6. Tvl zoufalec Kuna vždy pobaví 😄😄😄. Už tam vidím to obrovské přístaviště za 1,5mega. 😄😄😄Vidím to spíš na 4 europalety přivázaný k sudům 🤣🤣🤣

 7. Však ať podniká je to tak..každý má tu možnost bohužel tak to je v tomto státě. Chce, má na to koule budiš mu to přáno..
  A nezaviďte tupouni.

 8. Lidi lidi …. Hanit umí každý …..házet a tvořit konspirační teorie je řekl bych tradiční součástí české povahy …. na dotace jestli je dostal nebo ne…. Pokud by si tam po ukončení projektu mohl zachytat byť jen jediný handicapovaný rybář který se na běžnou vodu nedostane tak je to super nápad a FANDÍM panu Kunovi..palec držím 🙂

 9. Jak se nám tu množí komenty z kategorie „Svět neuspěšných“ 😀 ještě Bohouše Kolomazníka zavolejte 😀 tady není bloklej 😀 Klucí

   • Daňku Daňku však jo 😀 ty se na takovou loď nikdy nezmůžeš 😀 ty se nezmůžeš nikdy na nic je přesnější 😀 co tam máš dál ??

    • Narozdíl od Vás pane Kuna umím chytat ze břehu. Kdyby se zakázalo chytání z lodě tak jste pěkně v pr*** to víte sám.. To že porušujete vše co se dá tomu se ani nedivím.. Předtím jste to házel do chráněného pásma za to vám odebrali povolenku a když Vám ji opět vrátili tak ani opět nerespektujete plavební značky a jezdíte si kam se Vám z líbí. Budíž Vám to přáno.. bez loďky byste se nezmohl na nic..

     • Však zřejmě nam zakažou kvůli němu Kolín a Poděbrady úsek lov z lodě i včetně zavažky. To potom poděkujeme.

     • Pan Kuna může porušovat vše,ale obráceně to přeci nejde. Kdyby to porušení vplutí lodě za značku udělal někdo jinej tak ho pan Kuna udá a dá si to ještě na svů FB jakej je hrdina.

    • KB fishing – 6.10.2020 v 14.44
     Daňku Daňku však jo 😀 ty se na takovou loď nikdy nezmůžeš 😀 ty se nezmůžeš nikdy na nic je přesnější 😀 co tam máš dál ??

     Pane Kuna vy mě snad znáte? Podle čeho usuzujete že bych si danou loď co máte vy bych se nezmohl? Tím myslíte, že když máte Vy takovou loď že si jí nikdo jiný nemůže pořídit z důvodu financí? Nebo podle čeho usuzujete?
     To by mě vážně zajímalo.
     Možná byste se divil, že bych měl na lepší loď než máte vy.
     Ale jak jsem psal nepotřebuju jí když umím chytat ze břehu.

     Tady je přesně vidět jak jste namyšlený!! Prsíte se, že na takovou loď jako máte Vy se nezmůžu 😀 😀 toto mě nejvíce dostalo

     • Tomu co předvádí Kuna se říká pozlacená bída. Utratil všechny peníze naspořený na důchod za kocábku a bohužel mu už nezbylo na ostatní vybavení. Ryby váží v igelitkách, chytá na to, co mu kdo dá, pruty kupuje „no name“ a diví se, že se mu lámou a ani to ušmudlaný triko si nevypere:-))

 10. 😂🤣 Psát o milionových investicích Bohouše Kuny,je pro lepšouny jako píchnout do vosího hnízda.Ať zatahám kapra za ocas jestli nemám pravdu.Vsichni značkovou výbavu na splátky.🤭

 11. Kuna sama o sobě je škodná i když vypadá roztomile. Já když slyším Kuna, vybaví se mi ovarová hlava v upoceným pruhovaným triku:-(
  Tohoto rádoby rybáře „uznávají“ pouze jemu podobní, kteří se snaží s vynaložením co nejmenších nákladů vytěžit z vody co nejvíce…..
  Svůj prasácký přístup k rybám a rybařině jako takové se Kuna snaží povýšit na jakýsi styl, bohužel…….

 12. Petrův zdar….
  pokud je hned v úvodu žádost o muj příspěvek, prosím psát správně pampaliny, též by se nikomu nelíbilo ve slově kuna přidávat písmenka jsk se mi zlíbí…
  … vycházím z toho,ze tedy prahnete po mém názoru, taak i kdyz sem nechtěl,tak tady je…
  nejdříve k zamyslenemu projektu… žijeme v Čechách a v Čechách slovo dotace znamená automaticky podvod, podraz a přilepšit si…vyvedte me z omylu,pokud se mýlím, ale v Čechách ani křišťál není čistý,viz karma a k te se vrátíme později…
  takže, pokud jde skutečně o projekt pro někoho,tsk ho bud udělat chci, údelam, zařídím a ukážu světu na odiv,nebo chci dotaci sa siju levou.mozna budete první,kdo je tzv cistej as myslí to dobře, nebo zaspadnete fo bečky hnoje, jako v Čechách všichni…
  to ze se osivate handicapovanymi,je na jednu stranu,pokud to myslíte skutečně pro ne, skvělé a držím palce,ale pokud v nich vidíte klíč k penězům, taak pozor na onu karmu,abysret molo nakonec nedělal pro sebe..
  co se týče služeb pro ne… taak sem myslel,ze všichni jezdí k vodě rybařit,a ne vyhledávat wifi signál,ale možná se pletu.
  …ted co se Vas týká,je mi to vse putna,muj názor je stále stejný… nejdřív brblate nad drahým boilis aa slova decatlon jahoda byla v každém příspěvků,ted zase cpete světu jiné koule… zkrátka kam vitr,tam plášť.co se týče pronájmu vašeho nouhau jak říkáte, taak nevím,kdo na to letí, neboť návnady stále zmiňujete sa lovná místa člověk z videí pozná, který to tam zná.tim se pomalu dostávám k videím..to,ze se na ne podívám, není ani ze závisti, ani hledat mouchy.divam se na rybářská videa dost často, protože sem rybarinou sahlej.ale málokdo uz se chlubí jakousi sledovanosti,to podotýkám.a ze některá videa mají mnohem vice shlédnutí,coz sasi všichni vidi.. jedno Vaše video považuji za kretensky,a to kuchani toho sumce.ale opět jen muj názor,ktery nikomu necpu.
  a ze se lidem smějete,kdo jakou má loďku?to uz je úplně mimo drajv, neboť mám hodně kamarádů, kteří mají lepší lod,nez Vy,ale nějak nemají potřebu to troubit světu.
  stále více na me děláte dojem,ze prahnete po slávě, která ne a ne přijít.ale třeba se pletu.hlavne neoponujte , že máte na molu plno.diky.
  a ted opět k vašemu zaměru…jen Vy víte, jak moc to myslíte vážně,ale i z vašich videí mluví jista neúcta k rybám ,ale rád budu milé překvapen,pokud budete s pomocí dotaci první čistý křišťál v Čechách..a držím palce,at to vyjde.

  Pz pampaliny

 13. Kuna nepřipustí diskuzi. Je to samolibý . O sežral Šalamounovo ho no. Dělá z vás pitomce, Od začátku když propagoval Decathlon tak tvrdil, že z toho nic nemá. Velký ! Je to jeho youtubersky kšeft a pitomci mu to žerou.

 14. Výzva pro Bohuslava Kunu !! Jestli nejsi a jsi si tak jistý svými názory, PŘESTAŇ „moderovat“ diskusi pod videi , které dáváš na YouTube. Ale protože jsi normální , tak to nikdy neuděláš.

 15. Kluci rybáři, proč se strefujete do pana Kunu. Je to svérázný muž, ryby chytat umí – z lodi i ze břehu. To, že chytal na Decathlon-je to jeho věc – já to zkusil, fungovalo to. V jednom videu chytal na Karppro, líbilo se mu. K tomu chytání řekl, že se nebrání vyzkoušet i jiné značky.Dekac se rychle rozpouští – to Kuna sám řekl, já s tím souhlasím – nemám tolik času na ryby-nasypat tam kila a týden čekat. Co se týká toho mola-má to za Své peníze a jestli se mu. povede i pro hendikepovane udělat lovne místo-budu rád za to. Že zkusí požádat o dotaci-má na to právo. Co si lidí udělalo z dotací dojnou krávu – Capi hnízdo, penzion za 45 Mega-je toho víc, hlavně politici-obyčejný člověk se k tomu nedostane. Držím palce Bohouši. Bobika

  • bobika – 6.10.2020 v 22.50

   Nevím zda jsi to pochopil, ale pan Kuna chytá na vše co dostane zadarmo. Dostal Decathlon zadarmo tak ho minulý rok chválil do nebes to samé se směsí X21, letos nechválí už „Dekáč“ protože má podepsanou smlouvu s KAPRPEM proto ho chválí.
   Dostává jak grátis krmení tak i peníze za propagaci dané firmy. Myslíte si že by propagoval něco neustále kdyby nic nedostával. Kdyby si krmení měl kupovat sám tak ho nebude tolikrát vykřikovat do nebes.

   Dám příklad:
   Zavolám panu Kunovi, že vlastním firmu na výrobu krmení pro ryby a potřebuji od něj na youtube propagovat krmení. On řekne ok krmení zdarma a peníze za propagování na Youtube kanálu. Řeknu dobře dám krmení zdarma včetně korunek.

   Co on udělá bude krmení vychvalovat pořád dokola a bude u toho vyřvávat zmíněnou firmu.
   I kdyby mu firma dala „králičí bobky“ obalené v těstě a zalitá esencí a dostane ještě od formy peníze tak ty „bobky“ bude stejně tak chválit do nebes.

   Jako když se občas na videa podívám tak se u toho více zasměju protože někdy to jsou hrozné bludy 😀 , ale co se mi nelíbí jak pohrdá se všemi a neumí přiznat pravdu v tom je problém. Kdyby dokázal přiznat i pravdu tak se k němu lidi budou taky jinak chovat.

   Pokud kvůli Kunovi zakážou na Labi Kolín, Poděbrady chytání, zavážení z loděk tak mu nejenže všichni ostatní rybáři poděkujou ale také bude mít míň chycených ryb na Labi.

   Přál bych si aby zakázali opravdu chytání z lodě aby se pan Kuna přestal vytahovat a mohl se předvést jak to umí ze břehu.

   Spíše bych litoval všechny poctivé rybáře, kteří by kvůli němu trpěli danými zákazy.

 16. Čekám kdy Kuna udělá video s názvem “ Inrybář žumpa vycenila zuby!“ jako to bylo v případě MRK.cz 🤣🤣🤣

   • Ta „reklama“tady je mu na dve věci. Většina lidí s ním pohrdá.
    A jestli je v té dotaci na postižené nějaká levarna, tak si vykopal hrob, protože na tohle jsou lidi velmi citliví.

    • Totální hovadina, má molo na korytu řeky, max pro 2 kocabky. Přijde velká voda a vse bude v Německu. Bejt tam kotviště pro 10 lodí tak tam neparkuji ,proc všude jsou přístaviště mimo hlavni proud.14 dnu zpět ten malej vánek utrhl gumák v noci klukům vedle v Kolíně. Natož velká voda.

 17. Tomu co předvádí Kuna se říká pozlacená bída. Utratil všechny peníze naspořený na důchod za kocábku a bohužel mu už nezbylo na ostatní vybavení. Ryby váží v igelitkách, chytá na to, co mu kdo dá, pruty kupuje “no name” a diví se, že se mu lámou a ani to ušmudlaný triko si nevypere:-))

  • Ano. Pozlacena bida, mizerně pozlacena. Mindraky, udávání, opilecka arogance…to je idol vsech luzru …jejich bohus

 18. to se nám to hezky rozjelo jak si tu 4 borci honí navzájem péro 😀 Tak kluci co tam máte dál ?? je to príma čtení

  • Kluci si ho můžou alespoň vyhonit normálka, ty hold na to potřebuješ pinzetku a ani to asi nebude záruka úspěchu 🤣😜😛.

  • To je príma pane Kuna že to čtete, ale odpovědět už neumíte 😀 .
   Chápu došli vám slova..
   Včera jsem se Vás ptal, podle čeho usuzujete že loď jako máte Vy se nezmůžu.
   By mě zajímalo podle čeho to usuzujete když mě vůbec neznáte 😀 .
   To myslíte tak že když jste rozbil prasátko a koupil si danou loď že si ji nikdo jiný nemůže pořídit jenom Vy?

  • Pane Kuna vytahovat se lodí a ponižovat ostatní to Vám jde bravůrně, ale uvědomte si,že máte kocábku 45 let starou a tím se chcete prsit.? To snad nemyslíte vážně, starej Shetland a ojetej merkuráč z bazaru, jste jenom k smíchu Vy zbohatlíku z YT 🙂

 19. skvělé skvělé skvělé 😀 tak co nešťastníci přelezeme 10 tis zhlédnutí této stránky?? ty reklamy jsou pěkně cílené 😀 zatím máme dobrej osobák 50 komentů . Tak Papalili , Daněčku , Kájo, Patočko , jedem kdo první a nejlepší koment 😀 vítěz dostane odměnu 😀 prázdné PETky od Braníka

  • ty Máš z tech reklam zde kulovy. kuno. Na to jsou jni borci. ty tady mas jen ostudu, ale ta ozralovi nevadí. Nemá ji čím posoudit.

    • No jo pan Kuna pije jako duha a pak neví co dělat s petkami tak je rozdává.
     A když níkoho neosloví tak bych se ani nedivil kdyby je házel do vody.
     A mě bylo divné proč po Labi v Kolíně pořád plují po vodě pet-lahve od Bráníka.

     • Daněčku taky blbý 😀 nejsem z Kolína 😀 taky nebude PETka tak ted Kája ? nebo jiný zoufalec ? 😀 my tu stovku komentu dáme borci 😀

     • To já vím pane Kuna, že nejste z Kolína ale pražák který se naplavil do Veltrub.
      Beztak jste chytal na Labi i u Kolína protože tolik pet lahví Bráníka může pít jenom Vy.

 20. Kuno Kuno…kdybys byl co k čemu tak komenty nečetl a už vůbec bys na ně neodepisoval a ještě takovým způsobem…To mluví za vše…a jinak když udáváš směr v rybařině a poukazujes na nedostatky ostatních jak se trápý ryby na suchu při dlouhém focení v podložce tak si přehraj video kdys vytahl minulý rok na podzim kapra cca 16kg a ožralý kolem něho pobihate jak kolem ohně a hodíte ho v zimě do suché vanicky a ty utikáš pro krabičku od mastodontu aby byla fotka 😅 parodie

  • Za alkohol za kormidlem jsou tvrdší pokuty než za volantem. Je otázkou času, než někdo na oplátku udá jeho.

 21. Pánové, cítíte tu hořkou bezmoc v Kunovo komentech? Bezmoc mazat příspěvky 🤣🤣🤣. Ono by to šlo, ale to by musel smáznout celou tu svojí stupidní reklamu 😛🤣🤣

 22. Tak ono by nebylo na škodu Kunu také udat.
  Když udává on lidi tak by se mu to mohlo nyní s úrokami vrátit.

  Popíjí alkohol Bráníka když je vyplutý na vodě. To že tam zakotvý a pak popíjí a pak odplouvá zpět domů tak bych se nedivil kdyby v sobě měl nějaký zbytkový alkohol. Když se podíváte na jeho videa tak je vidět jak popíjí ve velkém množství.

  Dále může být udán, že s velkou lodí nerespektuje plavební značky a jezdí si kam se mu to zlíbí jak bylo zveřejněné video.

  Dále na svém kanále YT zvěřejňoval záběry a prsil se jak si koupil nového drona a létá s ním a že s ním bude točit videa. Dle mého opět porušuje předpisy, protože beztak nemá letecké povolení „práce“ aby mohl zveřejnovat letecké záběry a ještě je zpeněžnit.
  Ano lítat s ním může ale pouze pro své soukromé účely nikoliv pro byznys.

 23. Tak co vy lidské žumpy typu Pampalili , Karel , Honza Farský , Daněk ,kubík Vláda Patočku a spol . To je vše co jste ve vašich marných životech dokázali vyplodit ?? Chápu doma hnusné ženy a přítelkyně pokud vůbec , odporné děti 😀 na lod neposkládáte ani 10 k , jenže vy neposkládáte ani na vlek na lod a to už nemluvím že nedáte dohromady ani na jednu z mojich kamer 😀 natož něco neudělat pro postižené 😀 to by bylo aby žebrota jako vy neudělal 100 kometu 😀 tak do toho

  • Pane Kuno měl byste se nad sebou trochu zamyslet, pokud tedy máte ještě čím, ale tady je vidět co způsobuje dlouhodobá a pravidelná konzumace alkoholu i Bráníka.
   Tím jak se tady vyjadřujete k lidem tak to je hnus a je vidět jaký opravdu jste!
   Pražák co se navandroval do Veltrub a jezdil autem a otravoval lidi kteří si šli zaběhat do přírody.
   Jenže pan Kuna je zamindrákovaný a neuběhl mi ani dva metry tak si vzal auto a nahání lidi co nemají v přírodě roušky. Příjde Vám to normální? Je to hnus co jste dělal.
   Chudáci lidi kam jste se přistěhoval.

   A ANO souhlasím s Vámi, že na takovou loď s vlekem co máte Vy se nezmohu i na vaši kameru.
   A víte proč?? 😀
   Protože takovou hnusnou starou loď bych v životě nechtěl!!
   A ty vaše kamery taky stojí pěkně za starou belu!!

   Když budu chtít tak si mohu koupit lepší loď než máte vy 😀 😀 😀 .
   Peněžní prostředky na to mám, ale radši je využiji lépe k zhodnocení než Vy co jste si koupil starý krám.
   Navíc já nemám potřebu se s tím vytahovat, jako Vy.

   Vy se umíte pouze vytahovat (jaký jste spasitel rybařiny) , a tím si léčíte své ego.
   Děláte jaký jste KING a ve videích vystupujete pořád ve špinavých věcech.
   Chápu koupil jste si loď a na pračku Vám už nezbyli korunky což je smutné no.

   Na stará kolena jste si vybral celé spoření nezbyla vám ani koruna koupil jste starou kocápku a teď děláte jaký jste machr a na krmení už koruny nemáte a somrujete u firem o kuličky 😀 .
   Protože vy ze břehu neumíte vůbec chytat kapry natož sumce.
   Vy na to potřebujete starou loď 😀 .
   Když jste podepsal spolupráci s KAPREM, že jim budete dělat reklamu na jejich produkty tak jste dostal zaplaceno i krmení grátis. Jenže Vám se nedařilo chytit ryby tak jste jel chytat do zákazu a házel jste do do chráněného pásma jen proto abyte chytil vůbec nějakého kapra.

   PROTO BYSTE SE MĚL NAD SEBOU PANE KUNA ZAMYSLET JAK SE CHOVÁTE!
   ALE VÁM TO PŘIJDE NORMÁLNÍ, PROTOŽE VAŠE IQ JE HODNĚ MALÉ JAK KOUKÁM.

   • Souhlasím s tebou,take nemam potřebu se vytahovat že v garážích ve vlastním domě co jsem sam postavil pred 15lety vlastníma rukama mám 4 auta. Jedno dokonce za 2.6meg. plus 2 lodě.Je mi 40cet jenom. Mám pěknou ženu 2 děti. Mam i za sebou vojnu ,prvni plat jsem makal za 23kc na hodinu. Ted mam svoje za své peníze a vlastními silami a rukama. A žijí si spokojeně.jo a kamery mam taky jak na dílně tak u baráku tak i v autech.mimo to nic jsem nezdědil nebylo od koho.vyučil jsem se obyčejným mechanikem.

  • Kuno. Víte houby. Mám doma hezkou a hodnou manzelku, mám dvě slušně vychované a pracující „děti“. Taky mám vyprané a čisté oblečení. Nemám ho roztrhané. Dokážu mluvit a jednat s lidmi aniž bych musel pít pivo. Umím uznat chybu a respektovat jiný názor. Dokážu s lidmi věčně diskutovat. Nemám loď, protože zde nemám vhodnou vodu. Mám ale krásnou chalupu na Šumavě a pěkný dům. Jestli to dokážete v hlavě přebrat, zjistíte, že mám mnohem víc než vy. Jsem v životě spokojený. Jen mě někdy arogantní namyšlené a hloupé existence jako jste vy.

  • Tak teď jsem se málem počůral smíchy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 smradlavý upocený tlusťoch nazývá někoho žumpou 🤣🤣🤣🤣 tvl Kuňas ty jsi komik 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 24. Petrův zdar…
  možná jsem zoufalec,ale neměním názory jak fouká vitr…
  lod s motorem nemám,pac na ni nemám,a klidně to přiznám..
  …ale tim,ze nedokážete smysluplné reagovat na příspěvky jiných, je spíš vase ostuda,nez ma,ze nemám loď…
  ale každá voda steče dolů, třeba se k lodi dopracuju,ale mam pocit,ze vy si rozum nekoupíte.. protože byste jiste vedel,ze jako vudce jakehokoli plavidla nesmíte mit v krvi žádný,tzn ani nepatrný, zlomek alkoholu…a zde se opet dostavame k te karme a bozim mlynum.
  a pak ta vase lod bude pouze v doku.
  a pro zbytek… jakékoli pivo v petce mi příjde děsivý..ale točený Braník?to je pivo v kazdem pivu.
  pz pampaliny

 25. tak sebranko špinavá ,, tvrdíte že máte auta domy vzducholodě 😀 a stojí vám za komemty rybinou načáchlý individuum 😀 supeeer tak ještě chybí nám 26 komentu do stovky do dáme spodino 😀 Hurá do toho

  • Měl by jsi navštívit psychiatra. Jak stále říkáš. To je ten jediný a správný postup a žádný jiný !

 26. Hoši, kdo chytáte na Labi, tak si klidně můžete nahodit na tom Kuňákovo pronajatým pozemku a nemusíte mu vůbec nic platit, ani korunu. A Kuňák se může stavět na hlavu a nic s tím nezmůže. Pokud mu někdo platí za rybaření v tomto místě, je nebetyčný hlupák 🤣🤣🤣.

  • 240km kvůli chytání jezdit nepotřebuji, ale věř, že bydlet blíže šel bych do toho a ohromně bych se bavil 🤣😜

 27. Tvl lidi se zamyslete nad sebou, protože ty tady co píšete, asi nemáte doma co dělat, nikoho nezajímáte, tak se snažíte zaujmout na internetu 😂 😂 No nic, mějte se fajn, ahooj 🐑🐑😂😂

 28. Docela jste se tu rozjeli pánové. Koukám Bohoušku, že už ti ta sláva už úplně vlezla na palici 😀 Oni tě ty zlý rybáři ne a ne nechat na pokoji, furt pruděj co? 🙂 Tak postav to molo pro postižený, tím to všem natřeš.

 29. tak ještě 18 komentů a máme kilo , tak žumpo Pampiny, Kajo , Fišere,Farský Daňku ,Páťo tak do toho to dáme možná ještě dneska 😀 vyploďtě zase něco 😀

  • Kuno měl byste se jít začít léčit. Pro začátek bude dobré nekonzumovat tolik alkoholu.
   Je vidět jak vám to leze mozkem.
   Pro mě jste jenom arogantní bázen který si myslí, že je spasitel rybařiny apod.
   Opravdu nejste, spíš byste se měl stydět.
   Nebudu s Vámi strácet čas protože Vaše IQ je hodně malé. Když jsem se Vás ptal několikrát na nějaké otázky vůbec neumíte odpovědět, protože Vaše inteligence je hodně malá!!

   JÁ VÁM RADOST DĚLAT NEBUDU ABYSTE MĚL 100 KOMENTŮ. TOTO JE POSLEDNÍ S TAKOVÝM BLÁZNEM JAKO JSTE VY JE ŠKODA MARNIT ČAS!!!!!!
   Vy si udělate několik falešných účtu a do té stovky se úspěšně dotanete a budete se moc opět celý ožrat a válet se v blátě.

   • Daněčku já vím malý a hnusná žena to je prostě komplex a ještě bez lodi 😀 chápu chápu . Držím palce aby jsi to přežil .Takže ¨už nic nenapíšeš ?? budeš mi chybět …. ale 0-0=0

 30. Tak, chlapi
  Naše nikdy nevytahuju, ale teď zdelam výjimku
  Vrátil jsem se z ryb. 91,88,69,68 za3 , 5 hodky
  Nedalo mi to a nakopl svého Baylinera
  A vyrazil
  Hádejte kam
  Pod zdymadla Klavary, molo Bohumila Kuny, u dvou vorvanu. Snadno naleznete na mapy cz. Chytal jsem z lodi zakotvené kousek nad molem a házel to tam kde bylo podle sonaru zakrmeno.
  Dá se klidně i že břehu , kdo nemá loď, nebo i z mola. Musí umožnit vykon ryb. práva.i ze soukromého pozemku.
  Jen škoda, že Bohusu nebyl “ doma“
  Fakt ,chlapi, dobrej flek a zakrmeno..vse zdarma gratis, pánové Kuna je nás mecenáš.

  • Kuna je hlavně sebestředný ! Ale na druhou stranu, když je to takový bezelstný lidumil a vsem tam zakrmil 😄. Škoda,že to mám tak daleko. Ta představa jak mu kolem mola sedí 10 rybářů je super.

  • Nooo Patočko tak ted ss chytil😂komory jsou zavreny😂takze klido lov jak chces na lod se nezmuzes 😂boze ty jsi vul 😁

   • Kdo má známý, toho proplavi.
    Jinak díky bohousku za zakrmeni, dobry rybolov
    Ještě se „u tebe“ na svazovce sejdeme
    Přijedu s kámošem. Takovej zlatem klajm si nenechám jen pro sebe.

  • Jinak kdo zna zak99/2004 tak vi ano na pozemky majitel musi umoznit pristup ale ne na molo lod auto atd😂 ps uz 2 tydny se tam nekrmi . A pato kolik jevted na molu lidi?? No a kdyby nekdo chtel lovit z mola bez zaplaceni objedu to nekolikrat s lodi přežezu mu mototorem vlasec pak zavolam pčr tze jsi mi poskodil motor a neridil je vyhlaskou a plavebnimy znaky a bude 😁😂tvl komory zavreny na 2 mesice a Patocka honi petilitrco nema co tady priznal po nekdekde se ted plout neda😂😁tvl sem se pobavil žumpo

    • Patočko čéčé a kolik že mám lodi na molu ?? když jsi tam byl s Baylinerem kterej nemáš ?? 😀 tvl 😀 ted sis to zvlášť když komory neproplavujou 😀 ahhahahahahaha

     • Loď tam nemáš žádnou, ale je tam přivázaný plovoucí smetiště.

 31. Ale trochu odbočím. Dělat si byznys na svazové vodě je hnus. Kuno ty ozralej styď se. Je to stejné jako chytat ryby na kšeft ,třeba do hospod. Tohle je prasečina nejvyššího stupně. Kup si rybník a udělej někde svůj soukromý revír, tam se třeba poser. Ale nedělej si kšeft z ryb, které jsou rybářského svazu. Kdyby bylo na mě ,okamžitě bych tě vyloučil. Takové nemá v rybářském svazu co dělat. Je mi v podstatě jedno, že se chováš jako , jsi špinavej a máš roztrhané obleceni jako bezdomovec, meleš nesmysl za nesmyslem, jsi permanentně nalitej…to je tvoje věc. Ale nedělej si byznys ze společné věci rybářského svazu. Potažmo z uskupení všech členů.

 32. Tohle pane Kuna nepochopím.Ze začátku to byla sranda,ale zřejmě jste opravdu z toho alkoholu a slávy nemocen,opravdu si vyžádejte konzultaci lékařem.Jak si můžete dovolit napadat lidi.které vůbec neznáte hanit jim ženy,bydlení atd.Mám kolegu tři vesnice od vás a co se týče Veltrub i rybářů všichni vás mají za udavače nebo zlého člověka.Říkám si,že máte asi dost vyděláno a máte vše co potřebujete včetně krásného domu.Nestačil jsem se divit,když mě kolega poslal odkaz na tu vaši ruinu,kde bydlíte.Prvně jsem si myslel,že se jedná o vybydlenou lokalitu kolem Chánova,která čeká na demolici,ale prý ne a je to opravdu vaše sídlo po milionářsku .Problém je ,že prý sousedům děláte ostudu nejen svým chováním,ale i tou ruinou v ulici.Zde uvadím odkazy na mapy.cz a stále tomu nechci věřit,že tak úspěšný člověk žije v takové zemljance.
  https://mapy.cz/zakladni?x=15.1813131&y=50.0664406&z=17&pano=1&source=addr&id=10424271&pid=67481306&yaw=2.808&fov=1.370&pitch=0.074

  https://mapy.cz/zakladni?x=15.1812177&y=50.0662934&z=17&pano=1&source=addr&id=10424271&pid=67481463&yaw=0.931&fov=1.370&pitch=0.157

  Prosím zamyslete se nad sebou není vám deset.
  Lovu zdar Jirka

  • Ano je to pravda Kuna je zlý člověk. Z toho se už nevykroutí!
   Jak se tady předvedl v jeho chování. Aspoň je vidět že je to zlý člověk který dělá ostudu.
   Dokud se do Veltrub nenastěhoval tak byl klid ale jak se tam navandroval z Prahy tak dělá jen zlo i ostudu.
   Ani se nedivím že ta jeho Evička s ním nebydlí v takovým chlívě a ještě v bordelu ani si neumí vyprat. A ještě krade nákupní košíky.

   NYNÍ KDO SE CHYSTÁ JÍT CHYTAT NA MOLO KE KUNOVI ZADARMO TAK RADA ZNÍ:
   1) ON VÁS NEMŮŽE VYHAZOVAT PROTOŽE TO JEHO POZEMEK NENÍ!!
   pozemek mu nepatří má pouze pronajato tažke asi tak.
   TADY JE DŮKAZ:
   Parcelní číslo: 616/7
   Obec: Veltruby [533858]
   Katastrální území: Veltruby [779865]
   Číslo LV: 10001
   Výměra [m2]: 1497
   Typ parcely: Parcela katastru nemovitostí
   Druh pozemku: trvalý travní porost
   Vlastníci, jiní oprávnění
   Vlastnické právo Podíl
   Obec Veltruby,

   Informace o pozemku
   Parcelní číslo: 650
   Obec: Veltruby [533858]
   Katastrální území: Veltruby [779865]
   Číslo LV: 665
   Výměra [m2]: 7120
   Typ parcely: Parcela katastru nemovitostí
   Druh pozemku: ostatní plocha
   Vlastníci, jiní oprávnění
   Vlastnické právo Podíl
   Česká republika,
   Právo hospodařit s majetkem státu Podíl
   Povodí Labe, státní podnik,

   Informace o pozemku
   Parcelní číslo: 649
   Obec: Veltruby [533858]
   Katastrální území: Veltruby [779865]
   Číslo LV: 665
   Výměra [m2]: 5312
   Typ parcely: Parcela katastru nemovitostí
   Druh pozemku: ostatní plocha
   Vlastníci, jiní oprávnění
   Vlastnické právo Podíl
   Česká republika,
   Právo hospodařit s majetkem státu Podíl
   Povodí Labe, státní podnik,

   JEHO SLAVNÉ MOLO V KATASTRU
   Informace o pozemku
   Parcelní číslo: 616/1
   Obec: Veltruby [533858]
   Katastrální území: Veltruby [779865]
   Číslo LV: 665
   Výměra [m2]: 21416
   Typ parcely: Parcela katastru nemovitostí
   Druh pozemku: vodní plocha
   Vlastníci, jiní oprávnění
   Vlastnické právo Podíl
   Česká republika,
   Právo hospodařit s majetkem státu Podíl
   Povodí Labe, státní podnik,

   Takže na jeho molu můžete chytat legálně, jelikož není vlastníkem pozemku!
   Za dále pokud budete mít nahozené pruty a on si vezme loď s motorem a bude Vám úmyslně přesekávat vlasce šňůry a zavolá na vás PČR že jste mu zníčily motor. Tak když přijede PČR tak ukažte Policii jeho příspěvek jak říká že „ÚMYSLNĚ“ bude přes vaše pruty jezdit aby mohl zavolat PČR že má zníčený motor. Jemu by se to líbilo aby po Vás chtěl náhradu za nový. Tady se chlubí prsí se a na nový nemá 😀 . Nic by nedostal protože by PČR to vyhodnotila že pan Kuna tento počin dělal úmyslně aby on na tom vydělal.
   Spíš byste mu vy dali účtenku na drahé vlasce i šňůry aby vám pan Kuna je proplatil když tento počin dělal úmyslně ve svůj prospěch aby na tom vydělal.
   Tak to je hnus co lidi??

   Kdybych to tak daleko neměl tak bych tam si šel zachytat a pan Kuna by se nezmohl na nic i kdyby se stavěl na hlavu 😀 😀

  • Tak tohle je nevymeteny augiasuv chlev

   A takové neprizpusobive ndividuum chce někoho presvedcit , že to myslí s postiženými upřímně?
   Naštěstí, bezdakum nedávají dotace

 33. Tak ještě 5 vocasu a máme kilo 😀 bože já vám děkuji žumpo to se tu ještě nepovedlo 😀 to dneska zvládnem
  joooooooooooooo

 34. Bohousu barak ma více stran mohl jsi palubkama obouchat hlavne z ulice . Jinak kradený vozik z Kauflandu taky dobrý.tak ještě kluci jeden at má radost. Důvod k alkoholu.

 35. tak žumpo a podobně ,, nuly , hnusy Vaše ženy a děti dostali v ošklivinci vycházky ?? 😀 😀 tak jsme to kilo dali , dáte se vodit jako ovce 😀 😀 kam potřebuji ale bude nový video , tam vás zase vyblbnu , asi dámě 200 komentů 😀

  • O čem bude video, o tom jak ti žumpa na inRybáři nepřeje postavit molo postiženejm? 🙂 Ty jsi úplnej lidumil, nechceš za každej koment dát kilo na charitu? 🙂

 36. My se všichni na tvé nové video velice těšíme a zodpovědně si k monitoru dáme kyblík na blití😜🤮🤮🤮. Nejlepší je jak machruješ se 100let starejma kamerama🤣🤣🤣🤣🤣🤣a pak si pozveš hosta z RS a nejsi schopen ty amatére ani zajistit zvuk 🤣🤣🤣🤣🤣. Kdy je prosím tě první termín rybaření s Bohoušem? Přijedu si vyfotit ty exoty co vlezou do toho tvýho hnojniště kterými honosně říkáš loď 🤣🤣🤣🤣🤣 Kuno toč těch videí co nejvíce, u ničeho se tak nezasměju jako u vidláckýho amatéra co si myslí že je profík 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Měl by si s tím vystupovat v cirkusu 🤣🤣🤣🤣

  • Přesně tady se prsí jak se nezmůžeme na jeho slavnou loď s motorem a jeho kamerou.
   V reálu to vypadá tak že loď zchátralá ještě pár roků a bude po ní. Motor z bazaru před smrtí proto Kuna uvažuje že by si naschvál úmyslně poškodil motor aby se mohl domáhat nového.
   Jeho slavné kamery co natočil nový díl TO TU JEŠTĚ NEBYLO -Odpovědi palčivé otázky na rybářskou stráž v novém videu.

   KUNO TO TU POPRAVDU NEBYLO HNUS ZVUK a ještě jak přepínáš obraz z kamer tak jedna z kamer je snad ze STŘEDOVĚKU NE?? 😀 obraz i zvuk katastrofa a tady se vytahuje.

   KDYŽ JSEM SI PŘEČETL VŠECHNY TVÉ REAKCE CO TADY PÍŠEŠ KUNO ZA HNUSNÉ VĚCI TAK DEFAKTO TO ŘÍKÁŠ SÁM O SOBĚ. Někomu říkáš že má malé pe** ALE V REÁLU JE TO OPAČNĚ 😀 😀

 37. Petrův zdar…
  a za vrátky te honosné vilky je v kuchyni štíhlá sexy kočička, ověnčená brilianty a v podsklepene sauně a welness centru
  jejich krásné a chytré děti… sledující jeho videa a zobajici jahodové kuličky…
  tak ted uz tomu chybí jen to molo.to je jasné.
  jak říkám.. nemít lod ještě neznamená být žumpou…
  pz pampaliny… někdy zakotvici gumacek pred tim molem..

 38. Kuno kuno…tady je něco špatně…buď je malej nebo už nefunguje…a i kdyby tak to přes ten sulc ani nejde…poprsí synáčka ať to projede za tebe a nedělají to pepíci přes týden 😘

 39. Pan Kuna má žumpu( nemá si myslím na vývoz a proto každého asi nazývá žumpou) neboli septik před domem na kanalizaci nemá,vodovod nemá zaveden a je jen otázkou času až se někdo z jeho klientů podělá online jak jim nosí vodu z té studny až prosáknou ty jeho splašky.Jediné štěstí je,že tam nejsou děti ,jinak by to už dávno řešila sociálka.

  • Nedivte se ničemu. Není z Veltrub. Je to náplava z východu.Sic v druhé generaci
   Co chcete od zpitého mužika? Z vesnického domku si udělal zemljanku.
   Je to prostě jiná kultura. Pochopte ho. Má to v genech.
   Ale to nemění nic natom, že Veltrubští mají smůlu. To jehorší pohroma, než horda nepřizpůsobivých.

   • To je mi jedno z jakých končin pochází,ale chtěl pravdivé názorové komenty o které sám žádal a vyžadoval,tak je dostal.Doufám,že zítra podá trestňák za urážku na cti jak je jeho zvykem a ztrátu z pomluv ohledně podnikání a všechny nás zažaluje.Já se pak rád u soudu omluvím a uznám,že má milionářskou haciendu přinejmenším jak v
    Beverly Hills a necky lepší jak Titanic.

    Lovu zdar Jirka

 40. Ještě jedna věc k domečku pane K. Ten ruplej roh pod štítem…. Asi bych místo toho vytahování neco podnikl. I když u mola mate vlastně stan.

 41. Nezmizel. Čekal až bude 100 komentářů a teď se ožral, tak se asi někde válí….však jste viděli, jak se na to těšil !

  • Já už vím kde je, on točí to nové video: „Inrybář žumpa vycenila zuby!“ Na to se fakt těším, to bude hustý 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 42. Tak mě napadla taková hloupost, no posuďte sami…
  Vzpomínáte si ještě, jak někdo vyhrožoval Lukášovi Krásovi, jeho manželce a dětem? Byl o tom i článek tady na InRybáři. Po tom co tu Bohoušek předvedl si říkám, že je to přesně jeho styl. Tahat celou rodinu (která s tím nemá vůbec nic společnýho) do jeho sporů kvůli sledovanosti.
  Neříkám, že jim ty výhrůžky psal on. Ale po té diskuzi, kterou tu rozjel, by mě to ani nepřekvapilo.

  • Jasně, že jde o sledovanost. 🙂 A já mu jí přeji. Protože spousta lidí nesleduje pouze jeho FB a YT, ale kouknou i třeba sem. Tady teprve zjistí, že ten jejich „slavnej Kuna“ arogantní kretén 🙂😉.

 43. Kuna nemá čas psát. musí hlédat své molo 😀 Přivlastnuje si pozemek který není jeho ale povodí Labe tak si k němu může jít zachytat kdokoliv a on se nezmůže na nic…

  • Může si tam jít zachytat každý držitel povolenky i kdyby mu to patřilo. Majitel pozemku JE POVINEN umožnit přístup za účelem výkonu ryb. práva
   .Kuna vyhrožuje přijetím lodi přes vlasce neplatičů na jeho molu, a žalobou za poškození motoru. To je slaboduchy argument , protože to samé můžu udělat já až tam bude lovit on se svými kuncofty.
   ,

   • přesně tak ještě se hájí že se tam nesmí autem nikde zákazová značka není.
    Když on tam jezdí autem tak můžou všichni. Okolní pozememky jsou povodí labe takže nemá co rozhodovat kde bude auto stát. Pčr může zavolat ale oni ho pošlou kamsi..
    To může dát žalobu ale nic by u soudu nedostal protože sám tu psal že by najížděl aby přetrhal vlasce a tím si úmyslně poškodil motor. Takže soud by to vyhodnotil že si Kuna za to může sám, že to udělal naschvál a svůj počin chystal aby na tom mohl neprávem vidělat a koupit si nový motor což je podvod. Nedostal by nic Dostal by akorád VELKOU OSTUDU!! 😀 😀

   • V RŘ je něco ve smyslu, že rybáři na lodích nesmí zbytečně obtěžovat rybáře na břehu. Takže pokud by to dělal naschvál, tak by tím minimálně porušil RŘ. No jelikož je teď s RS kámoš, tak by tu asi bohužel platil dvojí metr…

 44. Navíc ono to dlouho nebude trvat a na Labi zakážou chytání z lodě včetně zavážení a bude mít po ptákách a bude mu loď na dvě věci

  • Proto leze v řit RS a různým funkcionářům crs. Zoufale se snaží tento chystaný zákaz oddálit .
   Moc se mu to díky castecne vrozenemu, dilem alkoholem ziskanemu nteligencnim deficitu nedaří
   . Poslední video s provinčním papalášem je technicky i obsahově propadák, za který mu funkcionáři nepodekuji

 45. Jeden chudák z organizace vyslán aby je Kuna pak nevláčel hnusem. RS si myslí svoje. I když závažím chytám z lodě a vabim. Vůbec mi to vadit nebude pokud to zakažou. Jsem pro. Bo stejně na Labi je už málo úseku kde neobtěžuji kluky na břehu. Hlavně mlácením deskou do vody 😂 a nemam problém sfouknout na otočku 200km abych 4 hodinky klepal a domu.

 46. KUNO PODIVEJ SE NA SVÉ VIDEO CO JSO NATOČIL A PAK SI PŘEČTI SVÉ PŘÍSPĚVKY CO SEM PÍŠEŠ.

  VE VIDEU TO TU JEŠTĚ NEBYLO -Odpovědi palčivé otázky na rybářskou stráž v novém videu. ZMINUJEŠ V ČASE 14:39 HOVOŘÍŠ O SAMBERKU ŽE TO TAM BÝVÁ ZÁŽIVNÉ MAJITELÉ JSOU DOST FRAGMATICKÝ ALE CO SE DÁ DĚLAT. A V ČASE 12:42 BREČÍTE ŽE JSOU VŠUDE ZÁKAZY A POZEMKY MAJITELŮ A CO DĚLÁŠ TY KUNO? PŘIVLASTˇŇUJEŠ SI SVÉ MÍSTO TADY JAK PÍŠEŠ( MOJE MOLO, MOJE MOLO BEZ ZAPLACENÍ SEM NELEZ, MOJE MOLO , MOJE MOLÍČKO).

  PODÍVEJTE SE KUNO NA SEBE TADY MSTIVĚ PÍŠETE ŽE BYSTE NASCHVÁL JEZDIL S LODÍ ABYSTE PŘETRHAL VLASCE A ZPŮSOBIL JSTE SI ÚMYSLNĚ ŠKODU A MOHL JSTE VYČŮRANĚ ŽÁDAT O PĚNÍZE.

  Kb – 9.10.2020 v 16.59
  Jinak kdo zna zak99/2004 tak vi ano na pozemky majitel musi umoznit pristup ale ne na molo lod auto atd😂 ps uz 2 tydny se tam nekrmi . A pato kolik jevted na molu lidi?? No a kdyby nekdo chtel lovit z mola bez zaplaceni objedu to nekolikrat s lodi přežezu mu mototorem vlasec pak zavolam pčr tze jsi mi poskodil motor a neridil je vyhlaskou a plavebnimy znaky a bude 😁😂

  • No jo,ale pan Kuna je přeci celbrita a my ty jeho manýry musíme respektovat.On může všude a vše včetně udávání a dehonestace lidí,ale nedej bože jak to někdo udělá jako on ,tak se ze zlou setká,případně i s jeho pistolí co ukazoval ve videu,že je ozbrojen.Takže radím vám raději si s nim nezahrávejte nebo s váma zatočí a pokuď uniknete potupné smrti,tak můžete mluvit o ůspěchu.

 47. Ale teď vážně .Dnes jsem koukal co zase vyplodil na YT ten profesionální fotograf a kameraman s rybářskou stráží,ale ten zvuk mě donutil to vypnout.Sekačku poslouchat opravdu nehodlám.Měla by se asi udělat sbírka na našeho supermuže na dva klopové mikrofony,aby ty choré výplody jeho duše si zarytý fanda mohl poslechnout a nepřišel o ten zážitek od profíka.

 48. No Bohousku…ono s tím tvým molem…. Ty na něj máš povolení , předpokládám jako vývazište. Ale zajímalo by mě, zda ti dalo povodí Labe povolení postavit molo k předmětu podnikání…

 49. Zeptal bych se tě na to na tvém Facebooku ale u tvého odkazů milionového napadu máš zakázanou diskuzi, ty posero!

  • I kdyby povolil diskuzi na facebooku tak by neodpověděl.
   Na to se můžeš zeptat přímo povodí Labe http://www.pla.cz/planet/webportal/internet/cs/obsah/kontakty_493.html a oni Vám odpoví.

   Vytahuje se tady jakou má loď, motor, kamery profi apod.. ale aby si koupil dan pozemek kde má molo to neee 😀 😀 protože na to nemá 😀 😀 ono by mu to povodí Labe ten pozemek prodalo, alebohužel Kuna na to nemá a tak si tady léčí mindráky tím jakou má úžasnou loď s motorem a profi kamery 😀 a pak ve finále poslední video na YT je hnus zvuk i obraz z jedné kamery.

   REKAPITULACE:

   Auto můžete nechat zaparkované přímo u mola a to
   Parcelní číslo: 650
   Číslo LV: 665
   Vlastnické právo Podíl
   Česká republika,
   Právo hospodařit s majetkem státu Podíl
   Povodí Labe, státní podnik,

   CHYTÁNÍ Z MOLA TAKÉ MŮŽETE JE TO POZEMEK LABE:
   Parcelní číslo: 616/1

   JEDINÉ KDE NESMÍTE PARKOVAT AUTO BEZ SOUHLASU S MAJITELEM POZEMKU:
   Parcelní číslo: 136/2
   Tam by mohl být problém

   Jinak Vám nikdo nic udělat nemůže a Kuna už vůbec ne!!

   • Kubák. Jestli jsi ten kterého myslím, bylo by dobré tohle vše shrnout pokud je to podložené a udělat z toho video. Kuna jednoznačně lže a pokud jsi „ten“ Kubák máš slušnou sledovanost a spousta lidí kouká jak na jeho tak tvoje videa. Myslím, že bys tím spoustě lidem ušetřil zbytečné výdaje za něco za co platit nemusí.

  • Taky dobrý, že to radši bloknul 😀 Jsem zvědavej, jak z toho Kuna tentokrát vybruslí. Zatím se mu to docela dařilo, ze všeho se vykecat, ale s tím jak se naváží do dětí a ženskejch ostatních rybářů dočista kvůli ničemu, tak tím šel Bohoušek už trošku přes čáru.

   Všechno má mít svoje meze. Klidně se tu můžem zhádat jak psi, jestli je lepší chytat na červa nebo na žížalu, (nebo kvůli nějaký jiný blbosti), ale vaše rodiny do toho tahat nebudu, to je ubohost 🙂

 50. Ano je zbytečné platit Kunovi chytání na Labi.
  Kdyby si ten pozemek koupil a byl vlatníkem tak by to bylo složitější, ale takto když není vlastníkem pozemku ale pouze si ho pronajímá nemůže poroučet , že když nezaplatí tak nemůže chytat na Labi z mola.

  Kdybych to neměl tak daleko tak bych Vám ukázal jak chytat zadarmo na jeho molu a nezmůže se na nic i kdyby se stavěl na hlavu!

  Kdo to má blízko a chtěl by si tam zachytat a Kuna na něho nemohl tak stačí udělat to co bych udělal já kdybych to měl blízko k němu.

  1) Nejprve bych si našel na katastru číslo parcely/pozemku kde bych chtěl chytat.
  2) zjistím že se jedná o Parcelní číslo:616/1 ten pozemek patří pouze Povodí Labe, Vlastnické právo ČR. Nikoliv Kunovi!!
  3) Najdu na webu Povodí Labe kontakt tedy e-mail na podatelnu.
  4) Napíšu slušný e-mail s žádostí, že bych rád od 1.1.202* do 31.12.202**si zachytal na pozemku Parcelní číslo:616/1 povodí Labe, s platnými rybářskmi papíry, včetně souhlasu, že byste si rádi postavili stan na parcele č. 649 a vozidlo nechali zaparkované na parcele č. 650. S příslibem, že bordel dělat nebudete že jste slušný rybář budou čísla vypsaných parcel čístá a pořídíte fotodokumentaci důkazu že je pořádek na místě.
  5) Povodí Labe Vám na žádost odpoví.
  6) Pokud Vám dají souhlas tak stačí si danou žádost vytisknout a mít vždy po ruce při rybolovu.
  7) Sednete si na molo budete chytat, přijete Kuna bude na Vás řvát co tam děláte bez zaplacení vy mu odpovíte že tu chytáte. I kdyby zavolal PČR tak předložíte papír se souhlasem že na okolních pozemkách máte povolení k rybolovu,stanování,parkování autem předložíte i platnou povolenku, legitimaci a PČR řekne Kunovi, že je volal zbytečně, že nic neporušujete.

  Poslání žádosti povodí Labe chytání na pozemkách čísla vypsanch neznamená že musíte chytat přímo na molu Kuny když se podíváte do katastru tak č. parcel vypsaných jsou více rozlehlé větší plochou. A pak už záleží na každm rybáři zda si půjde zachytat 10 metrů před molo a nebo na molo, povolení by bylo platné na daných pozemkách.

  https://www.ikatastr.cz/#kde=50.06306,15.17254,20&info=50.06306,15.17279&mapa=letecka&vrstvy=parcelybudovy

  • Taky bych se primlouval za to, aby jste matocil a povesil na yt video o kunovi, této diskuzi a možnosti rybolovu na výborně zakemem fleku
   Sledovanost Vám vyskočí o 100%

 51. Tak tohle je přehled kometu blbých dětí z Vincentýna 😀 a říkám si ,, psali to z Bohnic mezi ploty ,… 😀 každej ,kdo tu má rady jak lovit u mně z mola bez placení ,,, ZKUSTE TO …………….čekal jsem, že se někdo staví tenhle víkend ale nikdo ani ťuk . No hlásit mi to nemusíte mám tam kameru tak budu vědět . Hodně štěstí 😀 Tedy s vyjímkou Patočky , kterej tam na zakrmeným místě kde nikdo nekrmí 3 týdny ,, tak přijel s lodí Bailyner ,, kterou nemá 😀 a přes komery které jsou na 2 měsíce zavřený tak to musel přenést 😀 a má takovou kamufláž že ho ani noční kamera neviděla

  • Kuna ty jsi jako zaseknutá deska 🤣🤣🤣milion tvých reakcí a stále stejná píseň a ještě k tomu falešná. 🤣🤣🤣 Vaříš z vody a jsi si toho náležitě vědom 🤣🤣🤣🤣

   • Fišere to je jednoduchý ,, PŘIJED TO ZKUSIT ,, rady Kubáka ti jistě pomůžou 😀 PŘIJEDTE TO ZKUSIT KDO CHCE :D…

    • Nejsem si jistý, že když umíš číst, tak že rozumíš tomu co píši, ale co vlastně chtít od pomocné školy 🤣🤣🤣

  • Pane Kuna zase lžete,kameru tam nemáte,ale maketu z Ali.Dejte fotku ted z kamery na váš FB,ale chápu,že to nejde,protože maketa falešné kamery to neumí.

    • Bohusu , ty vemeno, na krmeno jsi měl nebuď skromnej .
     Asis čekal kuncofty.
     ABayliner říkám že srandy svými gumaku s al kylem i ten má větší hodnotu než ta tvoje laminatka, která ke starší jak ty a ten merkurac je v takovým technickým stavu jako tvoje chyse.
     Skutečného Baylinera bych nechtěl ani zadarmo
     Riba jsem hodil na vodu kus niž a v pohodě dojel na tvý loviste.
     Ještě jednou díky. Byla to dobra rybarina.
     Vrátím se i kamosema najare ma holandsky kanalovce a zachytame i ze brehu.
     Věřím, že ti, že zas zakrmis
     Ty seš vlastně dobrák vod kosti, ale neskutečně blbej.

 52. Kubák jsem ale bohužel ne ten rybaření s Kubákem kdyby jo tak bych už o Kunovi natočil reportáž s tím jeho chováním jak nahání lidi autem co nemají v přírodě roušky apod..
  Bohouši kdyby jsi byl k něčemu tak by sis ten pozemek od povodí Labe koupil. Jenže ty víš sám že na to nemáš peníze. Dobře víš že ti to Labe neprodá za pár korun tak se nerozčiluj a neporoučej koho vezmeš na molo když to není tvůj pozemek. O tom určuje povodí Labe nikoliv ty. Kde máš molo tak povodí labe může dát povolení komukoliv a ne že jenom tobě že ti to patří.
  Prsíš se s lodí s bazarovým motorem co je před smrtí, dále se vytahuješ jakou máš profi kameru a ve skutečnosti to je z doby kamené ještě.. to posledné tvé nahrané video na YT to dokazuje.
  Když se tady tak prsiš Bohouši tak proč sis nekoupil už dávno pozemek kde máš molo??
  VÍM ŽE NEODPOVÍŠ. Odpověd vím nemáš na to peníze..

  Ono to brzo přijde bude zákaz chytání z lodě zákaz zavážení a budeš mít po srandě.
  Pak přijde povodí Labe a vypoví ti smlouvu o pronájmu a dají ti lhůtu aby sis to molo odvezl pryč 😀 😀 .
  Bud tě to klepne a nebo se z toho zblázníš a jak píšeš si tě odvezou do Bohnic!
  Do Bohnic si vezměš své slavné molo budeš mít na sobě pruhované triko a na hlavě lodní čapku a budeš moc dělat bláznům atrakci a oni tě budou mít rádi a budou říkat to je borec ten náš Bohoušek.

  • Já vím že nejsi ten z YT ,:D vyzkoušej to co jsi všem tady poradil 😀 A já o tom natočím video neboj budeš tam

   • Jojo to můžeš Bohouši si natáčet co chceš, ale bez mého souhlasu nemůžeš mě natáčet a šířit to dál. Ale ty jsi chytrý tak to víš moc dobře!
    Navíc kdybych si sebou vzal malého syna který by také chytal. A děti si natáčet nemůžeš to víš moc dobře jak jsi málem na jaře skončil u soudu jak jsi fotil natáčel mladou rodinu s dětmi a zveřejňoval to na facebooku a následně jsi to musel smazat a dělat hodného. Ono za tu dobu ti zase otrkalo a chtěl bys zase natáčet aby jsi měl zase problémy..

    • To video mám, poslal mě ho kamarád z vtipným názvem retarda z Veltrub. Kde buzeruje mladou rodinku v přírodě u pole,že je udá policii,Pak to hrdina smazal co psal kámoš,ale mám ho v emailu.

 53. Mimochodem jak se tu navážíš do dětí, manželek/přítelkyň nic jiného neumíš a ještě udávat umíš to ano.
  Tak se už ani nedivím, že jsi tenkrát vyhrožoval anonymně Lukášovi Krásovi co tu předvádíš tak je vidět že jsi v tom měl prsty a když to začal on řešit tak jsi byl z toho hned por** až za ušima.. To že jsi anonymně na udání posílal na Krásu kontrolu v tom máš také beztak prsty.
  Ještě štěstí, že tu nemůžeš mazat komentáře a aspoň můžou všchni vidět PRAVOU TVÁŘ KUNY!

  • hele vocasové s odpornýma ženama , dejte na rady Kubáka on vás vmanipuluje do průseru ,, dejte na jeho rady čekám na vás co si sednete na molo 😀

     • Já to náhodou vím, nestane se vůbec nic, maximálně to s tebou opět sekne při tom jak chytneš nerva 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    • Co asi Bohouš by každého napadal fyzicky a bránil své molo!
     Takže kdyby někomu ublížil nebo propíchal u auta pneumatiky nebo by poškodil lak na autě tak by skončil Bohoušek před soudem.

   • Na tebe a tvy molo kali Bílý Tesak.
    Ale vedle mola a je tam místa dost, nemáš nárok někoho omezovat ve výkonu rybarskeho prava. Zrovna Tak když někdo přijede s lodi a zachyta si z dinghy

 54. No ale žádnej z těchto žebráku se ke Kolinu u mně ani nepřiblíží 😀 a když jo tak budou chtít foto se mnou jako na FF

  • Hele ty „pracháči“ ty hadry v tom posledním videu máš ze sekáče nebo z charity? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Ty se fakt umíš vymustrovat jak socka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   • nene kdepak 😀 on v jednom videu říkal, že betonovat neumí proto jsou ty schody tak křivé, že je obchodník. Ale když jsem viděl jak je ustrojenej v posledním videu tak bych se ani nedivil že dělal podomního obchodníka chodil k barákům a zvonil a lákal staré lidi aby od něj něco koupili nebo že má levnější elektriku, plyn.. přesně takový jak je on ustrojenej dříve chodili a furt něco lidem nutili a byli dotěrný

    • Kubáku ty betonáři , dík za sledování 😀 přijed mi ukázat jak podle tvých rad budeš u mně lovit na molu 😀
     ,

     • až budeš v práci tak si tam zachytám rád a zadarmo!
      A do té kamery ti zamávám 😀 !
      Ta kamera je jenom atrapa Bohouši!!
      No a když mě tam přistihneš tak ti ukážu jak se má správně betonovat!!

 55. Ze začátku jsi byl trochu normální. Dokonce se na tvé videa nechalo nekdy i dívat. Nezlob se, to co předvádíš poslední cca rok, to je hrůza. Vlezlo ti to do palice a v podstatě jsi se totálně znemožnil. Musíš to vidět i ty sám. Vždyť s tebou není možná žádná diskuze, neuznáváš žádný jiný názor. Na všechny (kdo ti něco nedají) pliveš. To jak tu pomlouváš různé výrobce, promiň to je hnus. I když občas v něčem máš pravdu, ale spousta jich dokázala vybudovat firmu, která prosperuje. A to u mě zaslouží uznání. Jestli jejich výrobky někdo kupuje asi k tomu má důvod. Já osobně Krásu nemusím ale chápu, že ti chtěl dát po tlamě. Na výstavě se mě líbilo jak jsi lezl K. Niklovi „doprdele“ a on tě měl úplně na salámu. Bylo vidět, za jakého Kašpara tě má. Trochu úcty k ostatním by ti neškodilo. Pokud jsi toho tedy vůbec schopen ?

  • To video jsem viděl taky (i když jsem to zkouk vlastně jen kvůli tý Kunově strkanici na FF), taky to na mě působilo, že ho má Nikl u zadele 😀

  • No zatím skáčeš jak pískáme, tak myslím, že to dotáhneme klidně na 300komentů. 😛😛😛😛Je vidět, že ti vůbec nedochází jakého jsi ze sebe udělal hlupáka 🤣🤣🤣🤣🤣

  • No zatím si tě tu každej povodil. Vždycky to na InRybáři bylo tak 50 na 50, že se tě půlka lidí zastávala, ale tentokrát ti fanoušci nějak vymizeli. Jestli o týhle diskuzi natočíš video, tak buď frajer a popiš svejm fans, jak taháš ženský a děti do svejch malichernejch sporů. Hlavně že u Lukáše Krásy se ti to hnusilo, když někdo jemu a jeho rodině vyhrožoval viď? Kdoví, kdo to mohl být…? 🙂

 56. No jo ten YT sláva Bohouškovi vlezla do hlavy on je už polobázen jak tu píše a vyjadřuje se k lidem..
  On chce rozjét byznys 😀 že tam bude mít posezení i pro cyklisty ale ve videu je nazvá vši cyklisti, se na něho vys*** jak on se chová..
  Nyní to Bohoušek přiznal celý víkend hlídal své molo 😀 😀 možná tam je i teď schovaný a hlídá své molíčko 😀

  BOHOUŠI HLÍDEJ POŘÁDNĚ!!

   • TEĎ JSI TAM SCHOVANÝ 😀 😀
    až budeš v práci tak si tam zachytám rád a zadarmo!
    A do té kamery ti zamávám 😀 !
    Ta kamera je jenom atrapa Bohouši!!

    • To víte ženě to kamera. neměl , vocas stary, ani potuchy, že mu chytám na klaimu. Ale ma to fakt dobre zakrmeno

   • Buřte zaseklo se ti cédéčko v tý tvojí palici? Ty seš blbě jak vagón bláta a ty tvoje slepice je vyzobaná jak slunečnice na podzim být s takovým prasetem a inpotentem

    • Dokud tam slunečnici přechovával, tak měl alespoň hajzlpapir a prasek na praní. To je vidět. Teď si vytírá kapitánskou čepicí a nepral pul roku

 57. POZOR
  Teď Bohoušek nepíše protože jel k molu až se vrátí zpět tak bude zase psát nesmysli 😀 😀
  JOO Bohoušku kdyby jsi tam měl ty kamery tak tam teď nemusíš jezdit a můžeš se přeci dívat na kamery z domu ne?? 😀

 58. Pan Kuna je nejen profi kameraman,rybář a také velký nadsamec u žen to nevíte ?
  Chudáka ho žádná nedocenila a proto se chudák musel 3x rozvést.Normální žena to
  s ním nemůže prostě dát ,pokuď to není extra špindíra.

  • Jirko on ti odepíše až se vrátí. Bohoušek jel na kontrolu na své molíčko 😀 😀 !
   To se ví no kamera atrapa nepřenáší záznam tak tam musí jezdit kontrolovat autem..
   Joo kdyby měl funkční kameru 😀 tak se tu vytahuje i dá na svůj kanál nonstop živý přenos z jeho kamery. Jenže to udělat nemůže když je to kamera atrapa co je nefunkční.

  • Fakt se třikrát rozved? Jestli je to pravda, tak to dost vysvětluje ty jeho mindráky 😀 No líto mi ho není, jeho chování to neomlouvá, každý má volbu.

   • Ano je to pravda známej co ho zná osobně a bydlí kousek v Oseku mě to v Poděbradech na rybách říkal,že žádná to nedá.

    • Se ani upřímně nedivím že to s ním žádná nevydrží. Vůlgární pořád jen pije alkohol, po pivu má prdíky a pořád prdí, to toho chodí špinavej není se čemu divit.
     Joo kdyby našel nějakou ženu která by pila o sto šest tak by si určitě spolu rozumněli.
     Ani ta jeho Evička s ním nebydlí ani se jí nedivím, v tom bordelu a smradu vydrží málo kdo.

 59. Přeci když se tu vytahuje Bohoušek jakou má supr loď s výkonýým motorem k tomu profi kameru tak že by Bohoušek neměl na kameru live která střeží molo?
  No realita je taková že je to pouze atrapa nic víc.

  Jooo kdyby byla plně funkční tak se tu už BOHOUŠ prsí že má na molu i funkční kameru a už by machroval na svém kanálu YT.
  Na svém kanálu YT by ji měl puštěnou nonstop live tak by se lidi na ní mohli dívat i zavámat do videa.

  A už by dávno byl článek o tom na inrybáři: BOHUMIL KUNA MÁ LIVE PŘENOS ZE SVÉHO SLAVNÉHO MOLA NA SVÉM YouTube KANÁLU!

  • NOO ale Rakušan neměl v sobě alkohol jenže Kuna jakmile někomu bude přeřezávat vlasce lodí tak v sobě bude mít zbytkáč alkoholu. On to Bohoušek bez alkoholu nedá.

 60. Lidičky když Bohouškovi nevýjde milionový nápad! Udělej me mu aspoň radost ze života a dáme tu 1 milion komentářů a on Bohoušek bude aspoň za to rád!!

 61. Tak Bohoušku než tam na molo dáš funkční kameru která bude live tak si tam v klidu zachytám.. a když budou brát tak ti koupím jednoho bráníka a nechám ti ho na molu nebo na schodech aby jsi neřekl že jsem ti nic nedal..

 62. Pokud si toho někdo všimnul tak ráno bylo 200 komentářů nyní je už jenom 198.
  Admin začíná umazávat zřejmě komentáře.

  • Zdravím Kubáku,

   umazáváme pravidelně – buďto vulgarismy, anebo rovnou celé příspěvky.

   A je toho požehnaně! Toť vizitka pro vás všechny zúčastněné…

   Krásný den!

   Krus, InRybar.cz

   • Jasně, vsichni maji podle vás „vizitku“, jen pan kuna nehynouci slávu
    Jste jediný, kdo si to tady myslí a uvědomte si, že každý publicista je pro své čtenáře a ne naopak. Takže děkuji za poučení, ale od vás ho neberu.
    Klidně to smažte a nejlépe všechny „antikuny“, ale pak tady zůstanete sám.

    • Vladimíre,

     pokud napíšu všechny, tak myslím VŠECHNY! Nevkládejte mi do úst něco, co si myslíte Vy. Pokud jste zvyklý takhle s lidmi komunikovat, pokračujte – ale u mě se toho okamžitě vyvarujte. To je první věc…

     Druhá věc: Tenhle web nepotřebuje diskuze. Akorát nás obírají o čas, protože dneska je hrubé chování a vulgarismus zaběhlou normou – to v roce 2013, kdy jsme InRybar.cz zakládali, nebylo. Diskuze jsme tady původně nechali proto, aby nám lidé mohli dát rychle zpětnou vazbu. Rozhodně z nich nechceme kompost, což se ale kolikrát nedaří – takových míst na rybářském internetu je hned několik (a ty z toho oproti nám žijí), můžete se odebrat tam…

     Na druhou stranu nevidím důvod je zatím rušit, ne kvůli skupince lidí – to jde vyřešit velmi rychle jinak, nebude to trvat ani 30 vteřin. V mazání budeme pokračovat. U normálních příspěvků k tomu nemáme důvod…

     Krásný den!

     Krus, InRybar.cz

     • Čeho se mám vyvarovat? A to OKAMŽITĚ
      Kompost nechcete tvrdíte
      Ale kompostu, trefneji řečeno zumpe (to neni můj vyraz to sem do diskuze infiltroval někdo jiný ) zde na clancich in rybar necháváte značný prostor.
      Toho by jste se měli vyvarovat zase vy.
      Je mně, cteny pane úplně šumak jestli mě tady bloknete. V jednom máte pravdu, rybářských serverů je hafo, ale přesto o vaše rady nestojím

      Krásný zbytek dne.

     • Pane Krus,
      myslel jsem si, že co se sem napíše tak se komentáře nechají.
      A to z několika důvodů.
      At si čtenáři přečtou jak článek tak i příspěvky jak se tu vyjadřuje pan Kuna.
      To že to umažete bude jen nasvěčovat, že Kunovi jen nadržujete apod..
      Jen ať si komentáře čtenář přečte a možná více lidí pochopí jaký je vlastně pan Bohumil Kuna zač!!
      Jak se tady Kuna k lidem vyjadřoval a bere si do pusy děti, manželky a přitelkyně tak to o něčem vypovídá.
      Vy smažete všechny komentáře a zase si Kuna vytvoří video jak dokázal smazat všechny komentáře na inrybáři.

 63. … ty kunovy útoky tam pan admin nechal , ale stejne je tato koncici diskuze pro kunu ledovou sprchou a tím také ozdravujicim skotským strikem, jaký ani v bohnicích neinkasoval.

 64. No pěkně vám to tady jde. Tvl tady to je banda , co nemá doma co dělat, tak se ukazujou na internetu jací jsou inteligenti 😁😁 Jinak mě baví jak řešíte něco, co stejně nevyřešíte, akorát tak s tím trávíte zbytečně čas a honite si na tom ego 😂 😂 Uvědomte se prosím vás. Amen 🙏 😂😂

 65. Pane Krus,
  myslel jsem si, že co se sem napíše tak se komentáře nechají.
  A to z několika důvodů.
  At si čtenáři přečtou jak článek tak i příspěvky jak se tu vyjadřuje pan Kuna.
  To že to umažete bude jen nasvěčovat, že Kunovi jen nadržujete apod..
  Jen ať si komentáře čtenář přečte a možná více lidí pochopí jaký je vlastně pan Bohumil Kuna zač!!
  Jak se tady Kuna k lidem vyjadřoval a bere si do pusy děti, manželky a přitelkyně tak to o něčem vypovídá.
  Vy smažete všechny komentáře a zase si Kuna vytvoří video jak dokázal smazat všechny komentáře na inrybáři.

  KDYŽ NEPOTŘEBUJETE POD ČLÁNEK DISKUZE TAK JE ÚPLNĚ ZRUŠTE ŽÁDNÁ DISKUZE POD ČLÁNKEM NEBUDE A MÁTE KLID A NAVÍC NEBO NEPIŠTE VŮBEC O KUNOVI A MÁTE KLID.
  Ale chápu pro Vás je zajímavý ale bohužel je to hulvát první třídy všude dělá ostudu i sousedi se za něho stydí!
  Ono to dlouho nebude trvat bude zákaz chytání z lodě včetně zavážení. Poté Kunu chytnou že řídí loď pod vlivem alkoholu apod..

  • Zdravím, pane Kubáku,

   poslední koment:

   A) Komentáře promazáváme – buďto jen vulgarismy, anebo rovnou celé (útočící a tak). Je možné, že něco projde, v tom množství nejde uhlídat všechno.

   B) Nenadržujeme nikomu… Nevím, proč bychom měli…

   C) Diskuze se rušit nebudou, na to máme jiné nástroje…

   Krásný den!

   Krus, InRybar.cz

   • C) Diskuze se rušit nebudou, na to máme jiné nástroje…

    Na to máte nástroje že lidem zablokujete natvrdo IP adresy a už nemůžou komentovat.
    Jenže v dnešní době se dá lehko měnit IP adresa je jich 1000 volných
    To že někomu zablokujete IP neznamená že už nikdy nenapíše. Změní si IP a píše dál a Vy nebudete stíhat blokovat IP adresy protože je jich hodně a abyste všechny zablokoval byste musel blokovat 24 hodin v kuse celý rok aby se Vám to povedlo.

    Všechny komentáře Kunovi jste měl nechat. Jsou dost vůlgární ale aspoň si každ udělá sám názor a on na to jednou doplatí protože KARMA JE ZDARMA. Jak on udává lidi tak se to otočí začnou udávat Kunu a pak uvidí jaké to je.

    • Díky za radu, ale zatím nám funguje vše, jak má… 🙂 (klepu na dřevo)

     Až k nám zavítá technicky zdatnější uživatel, máme pro něj přichystanou jinou „dobrůtku“… 🙂

     Krus, InRybar.cz

 66. Správně jak zde psal Kuna všechny komentáře psal zde nechat!!
  Ať si každý čtenář udělá sám úsudek zda jeho chování je správné nebo ne.

  Mě to bylo z e začátku jasný, že Kuna bude psát do redakce a kňourat aby se komentáře smazali.. ještě štěstí že jsem si všechny komentáře nahrál. A to jen pro případ až se zase Hulvát Kuna bude do někoho navážet!

 67. OPĚT SE UKÁZALO CO JE BOHUMIL KUNA ZAČ!!

  1) Dne 5.10.2020 Bohumil Kuna píše první příspěvek pod svůj článek.
  Jeho cílem je VYHEJTOVAT/URÁŽET lidi.

  kb fishing – 5.10.2020 v 17.13
  A co nám k tomu řekne Pampalili a pan Patočka ?? 😀 prosím ukažte to ještě mýmu skalnímu fandovi , Bohumilu Kolomazníkovi 😀

  2) Když Kunovi napíšou pravdivé věci, bohužel Youtuber Kuna pravdu neunese a začne zde lidi urážet. Neumí napsat jednu kloudnou větu, která by měla hlavu a patu.
  Když mu někdo napíše pravdivou věc nedokáže na to odpovědět, protože sám dobře ví kde je pravda. Jediné co umí je urážet lidi.
  Když Kuna neumí argumentovat začne se návážet do rodin (dětí, manželek, přítelkyň).
  3) Na svém YouTube kanálu a Facebooku je zvyklý mazat pravdivé komentáře neunese pravdu dokonce si poté blokuje lidi, aby mu už nemohli napsat žádnou pravdu.
  4) Kuna si už neví rady píše adminovi aby smazal komentáře, že se mu to nelíbí.
  5) KUNA si opět začal PRVNÍ navážet do lidí, včetně zatahování rodin -dětí, přítelkyň/manželek.
  6) ADMIN MAŽE PŘÍSPĚVKY

  7) Jak to asi bylo tenkrát s Lukášem Krásou?
  – Kuna se začal navážet do Lukáše.
  – Kuna začal posílat na jeho firmu anonymně kontroli.
  – Bohužel mu to nestačí a z největší pravděpodobností si zakládá falešné účty a začne s vyhrožováním celé rodině.
  – Lukáš i jiný firmy toho mají dost a začnou to tvrdě řešit.
  – Kuna s tím nepočítal a lekl se, že na to přijdou že to byl on.
  – Udělá si tím ostudu a lidi uvidí jaký je.
  – Hned s ním natáčí video a snaží se Kuna aby to na něho zřejmě neprasklo.
  Kuna si dává na chvilku oraz a zase mu chybí konflikty a začíná vůlgárně psát na Inrybáři.

  Co tu pan Kuna předvedl tak se ani nedivím zda v tom neměl prsty s Lukášem Krásou.
  Nejsem jediný kdo si toto myslí. A možná tak daleko od pravdy nejsem!

  Pokuď si toto čte i slavný YouTuber Kuna měl by se nad sebou zamyslet, než něco vypustí z jeho úst aby se nad tím nejprve zamyslel zda je to vhodné nebo ne.
  Chápu, že lidi pod vlivem alkoholu jsou vulgární, agresivní apod.

  • Pane Kuba,
   Máte pravdu, ale kunou se dal nezabyvejte.
   Účel diskuze splnila , přečetlo si jimnoho lidi a ti si obrazek udelali.
   Prectenost článku je rekordní a admin to ví
   Je to on, kdo má z reklam zde peníze. Kunovi hodili jen kost
   Peníze jsou ten důvod proč začal mazat, zřejmě opravdu v reakci na kunovo knuceni , az teď kdy je diskuze u konce. Nebude mezi novinkami a sice zanikne v archivu, ale ucel splnila.
   Dosti lidem otevřela oči a to i kunovu fans dle toho jak huby drzeli, asi premysleli
   A ceska rybarina alespoň malinko se procistila

   PS
   Na kunovo klajm si klidně přijďte zachytat, kako ksem tam byl ja , máte na to plne právo a nemůže Vám legálně bránit. Jenom ma to jeho molo nechoďte. Je to sporné a zbytečné. Pod i nad molem jsou slusna místa, která nemůže znepřístupnit např. zásahem do terénu břehu
   To by porušil smlouvu a pak stačí fotka zaslala na Povodí Labe a ti mu vypovi smlouvu.

   • S tím souhlasím.
    Ono stačí jestli tam kácel nějaké stormy, porost kvůli tomu aby si tam postavil ten jeho stan.
    Pokud si neřekl o povolení že může pokácet tak mu také Povodí Labe může vypovědět smlouvu.
    A jak se pan Kuna chová přál bych mu to, on si to zaslouží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

<