Domů Akční nabídka Masové krmení na podzimní kapry: Levné masové suroviny, které milují ti největší...

Masové krmení na podzimní kapry: Levné masové suroviny, které milují ti největší kapři!

- Reklama -

Masové krmení patří k tomu nejlepšímu pro podzimní lov kaprů. A ono se není čemu divit! Právě v tuhle chvíli kapři velmi rádi hledají cokoliv, co je nutričně bohaté. To znamená, že jim tahle potrava dodá tolik potřebnou energii a živiny na nehostinné chvíle, které se nezadržitelně blíží. A právě na tohle kapři musejí být připraveni! Proto nyní ve vodním prostředí hledají například masovou potravu, která důležité živiny obsahuje. Na to by ale měli reagovat i rybáři! A kaprům předkládat něco, co přirozenou masovou potravu kaprů napodobuje…

Problémem u masových surovin bývá, že stojí hodně peněz. Prostě ve chvíli, kdy chce rybář nabídnout kaprům něco zajímavého, pak častokrát musí sáhnout hlouběji do kapsy. Ale tohle není skálopevné pravidlo. To rozhodně ne! Na rybářském trhu je totiž hned několik masových surovin, které patří k TOP návnadám na kapry, přitom ale nestojí balík peněz. Rybář si tak může vyrobit nadupané masové krmení pro lov podzimních kaprů, a přitom neutratí půlku výplaty. Po čem teda sáhnout?

 

Lososové pelety do studené vody Salt Salmon Pellets

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naprosto geniální pelety na kapry, které obsahují gigantický podíl prvotřídních produktů z lososa. Díky tomu tak tyto pelety vydávají velmi intenzivní potravní signály, které dokážou zaujmout kapry i na velkou vzdálenost. V momentě, kdy kapr připlave blíže k těmto peletám, tak okamžitě pozná, že má před sebou kvalitní návnadu. Tohle nenechá jen tak ležet!

Obrovskou výhodou u těchto pelet je i výrobní proces, který se při jejich výrobě používá. Jedná se o studený technologický proces, jehož největší výhodou je to, že z pelet se při jejich výrobě neztrácí ty nejlepší látky. Díky tomu má tato návnada velmi zajímavou vůni, pro kapry neodolatelnou chuť a výborné vlastnosti ve vodním prostředí.

A ještě něco! Mnoho rybářů má zafixováno to, že pelety na kapry jsou vhodné především do teplé vody. Tyhle pelety lze ale používat i v chladné podzimní vodě. Lososové pelety totiž obsahují rozpustné látky, které spolehlivě „pracují“ i za velmi nízkých teplot. Takže rybář má jistotu, že i na podzim s těmito peletami vytvoří naprosto neodolatelné krmné místo. Bomba!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Krvavý posilovač Bloodmeal

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Chcete z vašeho krmení udělat nadupanou nutriční bombu, po které donutíte kapry k té nejvyšší žravosti? Pak se podívejte na tento geniální posilovač, který je ale v obrovské konkurenci hodně v ústraní. A to je škoda! Tento posilovač je totiž krev! Takže s jeho pomocí dáte krmení neuvěřitelně zajímavou vůni a obohatíte ho o takové složky, které žádná jiná surovina nemůže nabídnout.

Obrovskou výhodou tohoto posilovače je nízká cena! Ano! Tento 250 gramový pytlík totiž je tak koncentrovaný, že není nutné to přehánět s jeho množstvím. Proto vám i takto malé balení vydrží opravdu hodně dlouhou dobu. Jaké je dávkování? Pokud chcete opravdu hodně koncentrované krmení na kapry, pak pytlík vysypte do 5 kilogramů základového krmení. Pro běžné chytání postačí toto balení na 10 kilo základového krmení.

Jak tento posilovač používat? Možností je více! Zaprvé: Posilovačem lze obalovat namočené boilies nebo pelety. Prostě kuličky boilies nebo pelety polijte tekutou potravou, a takto namočenou návnadu rázem zasypte sypkým posilovačem. Díky tomu se na boilies a peletách utvoří zajímavá sypká vrstva. Další možností je tento posilovač rovnou přimíchávat do sypkých krmných směsí, které rázem začnou vysílat mnohem silnější potravní signály.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -