DomůNovinkyKONFLIKT: Rybář na Labi propíchal porybným gumy od auta!

KONFLIKT: Rybář na Labi propíchal porybným gumy od auta!

- Reklama -

Nechutný případ agrese se odehrál na Labi. Porybní z MO Kolín na Labi u Veletova narazili na skupinu rybářů, kteří chytali po povolené denní době lovu. A navíc na více prutů. Všichni přišli o povolenky. Jeden z rybářů ale situaci neunesl a dokonce propíchl dvě gumy na vozidle od spolupracovníků porybného. Situaci musela vyřešit policie…

Na sociálních sítích momentálně koluje svědectví porybných, kteří kontrolovali rybáře na Labi. Ti prováděli kontrolu od Kolína až po Veletov. Kontrola zprvu probíhala bez větších problémů. První kontrolovaní rybáři měli po skončené denní době lovu stažené všechny udice. Porybní z Kolína si tak pochvalovali efekt minulé akce, kdy za jednu noc, kdy kontrolovali 8 rybářů, sebrali 6 povolenek. Ano, za porušení denní doby lovu.

ČTĚTE TAKÉ: Porybní posbírali rybářům na Labi povolenky. Nedodržovali denní dobu lovu

Pak to ale přišlo. Rybáři se z kolínského úseku Labe přesunuli pod Veletov. „Přicházíme k poslednímu místu a zjišťujeme, že v úseku přibližně 20 metrů je nahozeno hned 9 prutů. A nikde nikdo. Klepeme na přistavená auta a budíme rybáře. Po 10 minutách se konečně někdo „vyškrábe“ z auta – viditelně posílen alkoholem – a začíná s námi komunikovat,“ píše jeden z budoucích členů rybářské stráže, který byl na místě přítomen.

Rybáři porušili hned několik pravidel najednou. Proti pravidlům se provinili tím, že chytali po skončení povolené denní době lovu, nezapsali ulovené ryby a ve 4 lidech měli nahozených 9 prutů. Proto pochopitelně porybný rybářům povolenky k lovu odebral. Jenže to jeden z nich neunesl. Rybář začal porybnému nadávat.

Agresivní rybář, který byl podle svědků podnapilý, se při odebírání povolenek ostatním 3 rybářům, kteří svou vinu přiznali, vzdálil z místa kontroly. A když je porybný a jeho „doprovod“ nakonec opustili a zamířili k autu, zjistili, že mají na vozidle propíchnuté 2 gumy. Porybný proto přivolali policisty, kteří ve chvíli dorazili.

Následovalo vysvětlování, kdy rybář odmítl jakoukoliv vinu. Případ v současnosti řeší policie.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -