Domů Novinky NECHUTNÉ: Slovenskou řeku zaplavily odpadky! Déšť smyl odpadky z nedalekých „osad“

NECHUTNÉ: Slovenskou řeku zaplavily odpadky! Déšť smyl odpadky z nedalekých „osad“

- Reklama -

Hodně nechutné video nyní koluje (nejen) na rybářském internetu. Co je na něm zachyceno? Na videu je natočena „projížďka“ vodáků po slovenské řece Hornád, která teče na východním Slovensku. Jenže! Namísto příjemné projížďky po krásné řece se vodáci prodírají hromady odpadků. Tohle je fakt nechutné! Podle informací pod videem se odpadky dostaly do řeky tak, že je smyl déšť z nedalekých „osad“.

Ty obrázky připomínají záběry z nějaké řeky v zaostalé zemi třetího světa. Jenže! Právě tohle video pochází z východu Slovenska. Jde na něm vidět, jak se skupina vodáků prodírá přes nánosy odpadu. Ten je tvořen nejrůznějšími věcmi – od plastových lahví po nejrůznější dřevěné latě. Tohle je hodně smutný pohled!

„Na Slovensku proběhly vodácké závody na řece Hornád. Bohužel vzhledem k tomu, že déšť předtím vyčistil několik „osad“, museli se vodáci kromě své fyzičky poprat i s odpadky. Můžete si nastavit, jaká chcete opatření a pravidla, ale pokud nezměníte myšlení lidí, nikam se neposunete…“píše se u videa.

Řeka Hornád teče na východě Slovenska, odkud poté míří až do Maďarska. Délka řeky činí 286 kilometrů. Plocha povodí činí 4403 kilometrů čtverečních, průtok je 30,9 metrů krychlových za sekundu. Na řece Hornád byla vybudována přehrada Ružín, která se rozkládá nedaleko Košic.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -