Domů Novinky Opilé ryby? Požár zničil 9 000 000 litrů bourbonu Jim Beam! Alkohol zbarvil řeku

Opilé ryby? Požár zničil 9 000 000 litrů bourbonu Jim Beam! Alkohol zbarvil řeku

- Reklama -

V americkém státě Kentucky hasiči bojovali s rozsáhlým požárem skladu. V něm bylo asi 45 000 sudů, které byly naplněny 9 000 000 litry známého bourbonu Jim Beam. Velká část alkoholu se dostala i do nedaleké řeky Kentucky, která po havárii páchla po alkoholu. Jedná se o vážný ekologický problém, protože alkohol ve vodě ohrožuje ryby a další živočichy…

Požár vypukl ve skladu Jim Beam, který leží ve městě Versailles ve státě Kentucky. Oheň se rozšířil večer, hasiči s ním bojovali celý den. Co požár způsobilo? Podle prvotních informací za havárii mohl blesk.

Požár způsobil velké problémy okolnímu životnímu prostředí. Při havárii se totiž velké množství alkoholu dostalo i do nedaleké řeky Kentucky. Alkohol v řece je hrozbou pro tamní ryby. Velké množství uniklého Jim Beam dokonce zbarvilo vodu v řece. Navíc, okolí havárie jde velice silně cítit po alkoholu.

Ve skladu bylo 45 000 sudů o objemu 200 litrů, celkový objem tak činil 9 000 000 litrů populárního bourbonu. Firma všechny milovníky značky Jim Beam uklidnila, že dodávka oblíbeného alkoholického nápoje není ohrožena! Jen v Kentucky má Jim Beam 126 skladů, ve kterých je 3 000 000 sudů!

 

Reakce internetu: Notre Dame? Tohle je teprve tragédie!

Jak už to tak na internetu bývá, tak i z poměrně vážných situací si lidé na internetu dělají legraci. A ani tato událost není výjimkou. Vybrali jsme 5 nejlegračnějších příspěvků z internetových diskuzí, které se opravdu povedly:

  • Pche, nějaký Notre Dame, tohle je teprve tragédie!
  • Ta řeka teď musí vypadat jako na obrázcích posvátné Gangy, kde lidé také nábožně pijí z řeky…
  • Páchne po alkoholu? Spíš voní, ne?
  • Tak jedině řeku zalejt colou, mně to pomáhá.
  • Pane řidiči, vy jste před jízdou pil? Ne, já si byl jenom zaplavat v řece…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -