Domů Novinky PALEC NAHORU: Rybáři podpořili charitu! Na dobročinné účely darovali 100 kilo ryb!

PALEC NAHORU: Rybáři podpořili charitu! Na dobročinné účely darovali 100 kilo ryb!

- Reklama -

Vedení Severočeského územního svazu informovalo o tom, že severočeští rybáři darovali 100 kilo ryb na charitu. Darované ryby rybáři rozvezli po Ústeckém a Libereckém kraji do zařízení Charity České republiky. Myšlenkou tohoto darování je, že i lidé v azylových domech si mohli na Štědrý den připravit tradiční vánoční večeři – pěkně s čerstvým kaprem! Za nás je tohle skvělý nápad! Palec nahoru!

Na stránce Severočeského územního svazu na Facebooku se píše:

„Severočeský územní svaz se stejně jako v minulém roce rozhodl darovat 100 kg ryb potřebným. Zařízení Charity ČR v Ústeckém a Libereckém kraji již obdržela většinu ryb, čeká nás nyní poslední dodávka do azylového domu pro matky s dětmi, i jim chceme dopřát hezčí Vánoce!“

Za nás je tohle opravdu skvělý nápad! Většina lidí totiž na Vánoce často věnuje finanční prostředky na dobročinné účely. Ovšem z našeho pohledu je tenhle krok severočeských rybářů suprový! Lidé v azylových domech dostali čerstvé ryby, ze kterých si tak mohli připravit krásnou štědrovečerní večeři. Super!

Chceme tímto vedení Severočeského územního svazu poděkovat, protože tohle je fakt skvělý nápad! Proč? Protože právě u té štědrovečerní večeře se lidé sejdou, popovídají si, a zapomenou na strasti, které jim život postavil do cesty. Díky za to!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Z cizího se rozdává nejlépe. Čilimníci jistě přemýšlí, jak po vzoru MRS „sloučit“ brigády a členský příspěvek, aby se od úrovně MO mohli ještě více napakovat, případně jak omezit množství ponechaných ryb a omezit ZP pouze na vysazování kapra, případně duháka a tak ušetřit do vlastních kapes, ale píárko si udělat umí. Ten metrák kapra mohli zaplatit z vlastních kapes a neubylo by jim. Navíc jsou zde jiné subjekty, které se z našich daní mají starat o ty nejpotřebnější, například soudružka Maláčová a její MPSV.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -