DomůNovinkyPOLEDNÍ ZPRÁVY Z WCC 2016: Karel Nikl navyšuje náskok! Zlato je blízko!...

POLEDNÍ ZPRÁVY Z WCC 2016: Karel Nikl navyšuje náskok! Zlato je blízko! Zbývá poslední den

- Reklama -

Panečku, to jsou ale nervy! Karel Nikl a spol. po včerejším perfektním výkonu přidali ještě další bodovanou rybu – kapra o váze 18,6 kilogramů. Díky této rybě Češi navyšují náskok na druhé Poláky o 3,5 kilogramů! Tohle může být rozhodující. Ale pozor! Dosud třetí Holanďané vytahují drápky! Mančaft ze „země větrných mlýnů“ ulovil krásného kapra o hmotnosti 19,2 kilogramů. Před poslední nocí se nám tak vykrystalizovalo vedoucí trio, které si to pravděpodobně rozdá o zlato. Tohle je fantastická podívaná!

Tým okolo Karla Nikla zaútočil na průběžné vedení včera večer. Chlapi chytili nádherné ryby o váze 20,1 a 19,9 kilogramů. Tito kapři tak českému týmů zaručovali průběžné vedení. Jenže! Rozdíl mezi prvními Čechy a druhými Poláky byl pouhých 1,4 kilogramů. Pak to ale přišlo! Karel Nikl a spol. ulovili další nádhernou rybu – kapra o hmotnosti 18,6 kilogramů. Rázem se tak vedení značně zvýšilo. A v současnosti vede český tým už o 3,5 kilogramů. Chlapi, makejte!

Co se týče druhých Poláků, tak u nich nedošlo k žádnému navýšení „skóre“. Polský tým má stále na kontě nejtěžšího kapra závodu o hmotnosti 21,6 kilogramů. A pak další ryby o váze 17,5 a 16 kilogramů.

K tuhému náporu na průběžné vedení se ale nadechli Holanďané. Nizozemský tým totiž dokázal zdolat další perfektní rybu – kapra o váze 19,2 kilogramů. Tento kapr tak rázem dává i tomuto mančaftu naději na zlato. Rozdíl mezi prvními Čechy a třetími Nizozemci je 3,8 kilogramů. Toto bude ještě hodně zajímavá podívaná.

A co další české týmy? Na čtvrtém místě se stále drží tým okolo Miroslava Ešpandra, který má zatím nachytáno 46,1 kilogramů. Pátí jsou kluci z Mikbaits, kteří mají na kontě 45,5 kilogramů. A zatím průběžné šestí jsou borci okolo Karla Nikla ml., kteří mají uloveno 44,8 kilogramů. Česká stopa v TOP 6 je tak velice výrazná! Super práce!

Včera večer se objevila i velice nepříjemná zpráva pro české fanoušky. Ze závodu byl vyloučen tým Mikbaits Pardubice. Co se stalo? Českému týmu velice často vjížděli do sektoru konkurenční Dánové, kteří lovili vedle. Český tým si tak začal stěžovat u rozhodčích závodu, ale nepochodili. Navíc, členové dánského týmu se Čechům i údajně vysmívali a přidali nějaké nevhodné poznámky. Nastala tak menší roztržka, po které viděl kapitán českého týmu červenou kartu. Ostatní členové týmu mohli závod dochytat, ale postavili se za kapitána týmu a skončili také.

 

TOP 5: Průběžné pořadí (16. 9., 12:00)

1) Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Kumsta (CZE) – 20,1/19,9/18,6 kg. Celkem: 58,6 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: 22

2) Jacek Wojciuch, Wojciech Janoszek, Piotr Bursa (POL) – 21,6/17,5/16,0 kg. Celkem: 55,1 kg

Sektor: Mivardi, Místo: č. 58

3) Lars Bood, Peter Hillebrand, Rowan Bood (NL) – 20,5/19,2/15,1 kg. Celkem: 54,8 kg

Sektor: Mivardi, Místo: č 63

4) Miroslav Ešpandr, Rochard Toth, Josef Forgac (CZE) – 15,8/15,3/15,0 kg. Celkem: 46,1 kg

Sektor: Karpela, Místo: č. 6

5) Michal Kučera, Pavel Tulínský, Peter Hofierka (CZE) – 17,3/15,6/12,6 kg. Celkem: 45,5 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: č. 21

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -