skingbranding-banner

POLEDNÍ ZPRÁVY Z WCC 2016: Karel Nikl navyšuje náskok! Zlato je blízko! Zbývá poslední den


Panečku, to jsou ale nervy! Karel Nikl a spol. po včerejším perfektním výkonu přidali ještě další bodovanou rybu – kapra o váze 18,6 kilogramů. Díky této rybě Češi navyšují náskok na druhé Poláky o 3,5 kilogramů! Tohle může být rozhodující. Ale pozor! Dosud třetí Holanďané vytahují drápky! Mančaft ze „země větrných mlýnů“ ulovil krásného kapra o hmotnosti 19,2 kilogramů. Před poslední nocí se nám tak vykrystalizovalo vedoucí trio, které si to pravděpodobně rozdá o zlato. Tohle je fantastická podívaná!

Tým okolo Karla Nikla zaútočil na průběžné vedení včera večer. Chlapi chytili nádherné ryby o váze 20,1 a 19,9 kilogramů. Tito kapři tak českému týmů zaručovali průběžné vedení. Jenže! Rozdíl mezi prvními Čechy a druhými Poláky byl pouhých 1,4 kilogramů. Pak to ale přišlo! Karel Nikl a spol. ulovili další nádhernou rybu – kapra o hmotnosti 18,6 kilogramů. Rázem se tak vedení značně zvýšilo. A v současnosti vede český tým už o 3,5 kilogramů. Chlapi, makejte!

Co se týče druhých Poláků, tak u nich nedošlo k žádnému navýšení „skóre“. Polský tým má stále na kontě nejtěžšího kapra závodu o hmotnosti 21,6 kilogramů. A pak další ryby o váze 17,5 a 16 kilogramů.

K tuhému náporu na průběžné vedení se ale nadechli Holanďané. Nizozemský tým totiž dokázal zdolat další perfektní rybu – kapra o váze 19,2 kilogramů. Tento kapr tak rázem dává i tomuto mančaftu naději na zlato. Rozdíl mezi prvními Čechy a třetími Nizozemci je 3,8 kilogramů. Toto bude ještě hodně zajímavá podívaná.

A co další české týmy? Na čtvrtém místě se stále drží tým okolo Miroslava Ešpandra, který má zatím nachytáno 46,1 kilogramů. Pátí jsou kluci z Mikbaits, kteří mají na kontě 45,5 kilogramů. A zatím průběžné šestí jsou borci okolo Karla Nikla ml., kteří mají uloveno 44,8 kilogramů. Česká stopa v TOP 6 je tak velice výrazná! Super práce!

Včera večer se objevila i velice nepříjemná zpráva pro české fanoušky. Ze závodu byl vyloučen tým Mikbaits Pardubice. Co se stalo? Českému týmu velice často vjížděli do sektoru konkurenční Dánové, kteří lovili vedle. Český tým si tak začal stěžovat u rozhodčích závodu, ale nepochodili. Navíc, členové dánského týmu se Čechům i údajně vysmívali a přidali nějaké nevhodné poznámky. Nastala tak menší roztržka, po které viděl kapitán českého týmu červenou kartu. Ostatní členové týmu mohli závod dochytat, ale postavili se za kapitána týmu a skončili také.

 

TOP 5: Průběžné pořadí (16. 9., 12:00)

1) Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Kumsta (CZE) – 20,1/19,9/18,6 kg. Celkem: 58,6 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: 22

2) Jacek Wojciuch, Wojciech Janoszek, Piotr Bursa (POL) – 21,6/17,5/16,0 kg. Celkem: 55,1 kg

Sektor: Mivardi, Místo: č. 58

3) Lars Bood, Peter Hillebrand, Rowan Bood (NL) – 20,5/19,2/15,1 kg. Celkem: 54,8 kg

Sektor: Mivardi, Místo: č 63

4) Miroslav Ešpandr, Rochard Toth, Josef Forgac (CZE) – 15,8/15,3/15,0 kg. Celkem: 46,1 kg

Sektor: Karpela, Místo: č. 6

5) Michal Kučera, Pavel Tulínský, Peter Hofierka (CZE) – 17,3/15,6/12,6 kg. Celkem: 45,5 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: č. 21

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Totální chaos: Žádná výjimka z omezení pohybu pro rybáře zatím neexistuje!

admin | přečteno: 700x | 4.03.2021 | 2 komentářů

Středočeský územní svaz v odpoledních hodinách vydal text, ve kterém upozornil …

Ministerstvo vnitra: Rybáři nemůžou jezdit mimo okresy automaticky, ale jen v nezbytných případech

admin | přečteno: 3469x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

AKTUALIZUJEME: Na webu, který spravuje Ministerstvo vnitra, došlo k aktualizaci krizových …

Kauza Bečva nekončí: Druhé odložení klíčového posudku! „Případ je složitý!“ říká znalec

admin | přečteno: 325x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Ani napodruhé soudní znalec Jiří Klicpera nepředložil vypracovaný klíčový posudek …

Komentáře

  • Ani se nedivim, ze Mikbaits vyloucili, jsou to machri namistrovani…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.