skingbranding-banner

VEČERNÍ ZPRÁVY Z WCC 2016: Karel Nikl útočí na zlato! Český tým zdolal kapra přes 20 kilogramů!


Fantastickou rybu ulovil tým okolo Karla Nikla. Čeští kapraři zdolali nádherného kapra o váze 20,1 kilogramů. Sice to není prozatímní největší ryba závodu, ale i tak se tým okolo Karla Nikla prodral na první místo! V závěsu jsou pořád neústupní Poláci, kteří na prozatím vedoucí český mančaft ztrácejí něco přes 1 kilo. Třetí místo stále drží Holanďané. V průběžném pořadí ještě dělá zmatek tým z Dánska. U jejich největší ryby je vyplněna váha 45 kilogramů. Jde zřejmě o překlep, kterého si organizátoři ještě nevšimli. O úlovku takto velkého kapra se totiž ostatní zdroje vůbec nezmiňují.

Že bychom byli svědky rozhodujícího ataku ze strany českého týmu? Karel Nikl a spol. ulovili nádherného kapra o váze 20,1 kilogramů, takže nyní se dostávají na průběžné první místo. Ale! Rozdíl mezi prvními Čechy a druhými Poláky ještě není rozhodující! Náskok českého týmu před Poláky je 1,4 kilogramů! To není mnoho a už přes nadcházející noc se může karta zcela obrátit. Přesto! Tento atak ze strany Čechů i Poláků může hodně napovědět o tom, kdo se utká o zlato. Třetí Holanďané na druhé Poláky ztrácí už přes 5 kilogramů. Uvidíme. Rozhodně nás ale čeká pořádně tuhý boj o medaile!

Upozorňujeme čtenáře, že zatím s úplnou přesností nemůžeme říci, že Češi, Poláci a Holanďané jsou na průběžných stupních vítězů. Na čele tabulky se objevil i tým Dánska, který má u největší ryby vyplněnou váhu 45 kilogramů. Jde pravděpodobně o překlep ze strany organizátorů. Proto buďme trpěliví, až se celá tabulka upraví.

Nesmíme zapomenout ani na další české týmy. Na čtvrtém místě se nachází tým okolo Miroslava Ešpandra. Kluci dneska skvěle chytají! A na třetí místo jim chybí něco málo přes 3 kila! Kluci, zabojujte! Páté místo pak drží tým Mikbaits s Michalem Kučerou, Peterem Hofierkou a Pavlem Tulínským. Tento tým dělí od bronzu něco málo přes 4 kilogramy. Ale! Závod ještě rozhodně není u konce! Ještě můžeme očekávat strhující souboje. Fanděte našim!

 

TOP 5: Průběžné pořadí (15. 9. 2016, 20:30)

1) Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Kumsta (CZE) – 20,1/19,9/16,5 kg. Celkem: 56,5 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: 22

2) Jacek Wojciuch, Wojciech Janoszek, Piotr Bursa (POL) – 21,6/17,5/16,0 kg. Celkem: 55,1 kg

Sektor: Mivardi, Místo: č. 58

3) Lars Bood, Peter Hillebrand, Rowan Bood (NL) – 20,5/15,1/14,2 kg. Celkem: 49,8 kg

Sektor: Mivardi, Místo: č 63

4) Miroslav Ešpandr, Rochard Toth, Josef Forgac (CZE) – 15,8/15,3/15,0 kg. Celkem: 46,1 kg

Sektor: Karpela, Místo: č. 6

5) Michal Kučera, Pavel Tulínský, Peter Hofierka (CZE) – 17,3/15,6/12,6 kg. Celkem: 45,5 kg

Sektor: CarpRUs, Místo: č. 21

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Obrovský kapr: Další ryba o váze 30 kilogramů z české vody! Rybář přelstil gigantického šupináče!

admin | přečteno: 3482x | 17.07.2018 | Žádné komentáře

Českým kaprařům se náramně daří! Není tomu tak dávno, co …

Kauza Labe: Zázrak! Majitel soukromého revíru vrátí kapitálního kapra do Labe!

admin | přečteno: 3712x | 17.07.2018 | Žádné komentáře

Po obrovském tlaku kaprařské veřejnosti na soukromý revír, ve kterém …

VIDEO: Dětský tábor Jakuba Vágnera má obrovský úspěch! Malí rybáři ulovili gigantického amura!

admin | přečteno: 1591x | 16.07.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském táboře pro děti Katlováček probíhá již druhý turnus. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.