DomůNovinkyProstě umí! Jakub Vágner chytil obrovskou štiku! Tohle je návrat z nemocnice ve...

Prostě umí! Jakub Vágner chytil obrovskou štiku! Tohle je návrat z nemocnice ve velkém stylu

- Reklama -

Nejznámější český rybář Jakub Vágner má konečně za sebou osmou malárii. Takže se mohl vydat zase k vodě. Ale kam si zajít nyní zachytat, když všechny naše vody jsou zamrzlé? No přece na dírky! Jakub Vágner se tak vydal na Katlov, aby si užil zimního rybaření pod ledem. A jak už je u nejznámějšího českého rybáře zvykem, jeho vycházku k vodě vyšperkoval trofejní rybou. Co chytil? Nádhernou štiku! Rybář Jakub Vágner láká všechny milovníky rybaření na chystané video pro rybáře, ve kterém si tuhle zubatou krásku budou moci prohlédnout. Těšíte se?

Jakub Vágner o úspěšné vycházce na Katlov informoval své fanoušky na sociálních sítích. Právě tady zveřejnil i fotografii obrovské štiky! „Vykouklo na nás pár pěkných štik, dokonce i dva candátci, a na konec i vymodlený mega krokodýl z Katlova,“ pochlubil se Jakub Vágner s krásným úlovkem. Na nefalšované štičí královně nás fascinuje například její krásně vypouklé břicho. To musel být ale kus!

SOUTĚŽ: Vyhrajte nástrahy na kapry za 30 000 korun! Stačí odpovědět na otázku

Zatím to vypadá, že další dírky Jakub Vágner nestihne, protože počasí tomuhle rybaření teď dvakrát nepřeje. Rybáři si ale budou moci zimní rybaření připomenout prostřednictvím chystaného videa. „Odpoledne už to bylo trošku na plavání a led opravdu tál před očima. Asi to bylo naše poslední letošní dírkování. No co, stálo to ale za to a příští rok se snad pár zimních dnů taky dočkáme. Dva dny na ledu, které již brzy uvidíte v dalším díle!“ láká známý rybář na nové video.

Nejznámější český rybář ještě před několika dny ležel v nemocnici se 40 stupňovými horečkami. Co se stalo? U Jakuba Vágnera se při návratu z afrického Konga objevily příznaky, podle kterých ihned poznal, co se děje. Rybář nakonec skončil v nemocnici.

SOUTĚŽ: Vyhrajte nástrahy na kapry za 30 000 korun! Stačí odpovědět na otázku

„Musím říct, že návrat do České republiky jsem si představoval trochu jinak. No, ale nedá se nic dělat. Jsem zpátky z Konga 4 dny. Vůbec nic mi nebylo, ale v průběhu 30 minut jsem se ze stavu úplně v pohodě dostal do stavu 40 stupňových horeček. Takže mi bylo víceméně jasné, co se děje, že jsem si přivezl zase malárii. I když jsem se teď malárii vyhýbal dlouhé roky – měl jsem ji sedmkrát, tak tropická malárie číslo osm,“ řekl k nemoci Jakub Vágner.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

13 KOMENTÁŘE

    • Na soukromých revirech je dírkování běžné po celé ČR a v článku se ano píše, že šlo o dírkování (chytání vyvrtanou dírkou do ledu) Že mu to vzala takto obrovská štika.,no tak má hold štěstí, budiž mu přáno. Nic neporusil. Kuba se jen vyfotí, ale máte vidět ty hovada tady u nás co si nacpou igelitku pstruhama a tada domu

    • No to že je to jeho voda nic neznamená. Když si koupím domů tygra, můžu ho sníst? Jeho stiky se netrou? Když tolik háji přírodu měl by dodržovat pravidla.

  1. To je asi totéž, jako Primula na Slávii. Všechno legální, ale přece jenom by ten kdo prezentuje ochranu ryb, respektive její potřebu, by měl jít příkladem. nebo snad myslivci chodí lovit březí srnky s omračovací puškou, byť do vlastní obory ?

  2. To jste ještě neviděli žádný film s Jakubem, že máte takové debilní poznámky. Všechny ryby pouští zpět do vody, probuďte se.

  3. Trošku smutný, trošku arogantní a další vzor papalášství. Tak ať si na svém zarybněném rybníku chytá dravce v době hájení, když mu to tatík financuje, ale ať si ze slušnejch rybářů co dodržují pravidla nedělá .

    • Prosím tě zjisti si nejdříve informace, že ho defakto v mládí tatík vydědil za ryby , místo aby šel v jeho stopách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -