DomůNovinkyRybář Kuna testuje: Na Peperin za skoro 500 korun chytil cejna! Na...

Rybář Kuna testuje: Na Peperin za skoro 500 korun chytil cejna! Na DECATHLON za 60 korun velké kapry!

- Reklama -

Rybář Kuna vydal nové video, ve kterém porovnává dva druhy boilies. Do „souboje“ kuliček si vybral boilies LK Baits Peperin, které stojí 489 korun za kilo. „Soupeřem“ mu bylo boilies z DECATHLON, které v 10 kilovém balení vychází na 60 korun. Jak srovnání v podání Bohumila Kuny dopadlo? Podle rybářových slov na videu na Peperin ulovil cejna, zato na boilies z DECATHLON chytil velké kapry. Reakce na toto video na sebe nenechaly dlouho čekat…

„Na dva Peperiny mi večer lehce pípnul pípák. Vzal jsem si baterku, a když jsem posvítil, tak šňůra nešla rovně, ale do strany. Vytáhl jsem cejna asi 50 centimetrů. Neměřil jsem ho, šel zpátky. Prostě tak dlouho to žužlal, až se chytil,“ popsal svou zkušenost s Peperinem rybář Kuna.

„Před půlnocí jsem slyšel třikrát pípnutí. Vyletěl jsem a už tam byl 83 centimetrů dlouhý kapr. Ráno v 8 hodin jsem dostal další záběr, a byl tam další 84 centimetrů dlouhý kapr o váze as 10 kilo. Nevážím ty kapry, nevím přesně,“ řekl ve videu rybář, který na levné boilies chytil dva krásné kapry.

 

Reakce na video rybáře Kuny

Video Bohumila Kuny, ve kterém srovnával boilies Peperin s boilies z DECATHLON, vzbudilo vášně. Reakci natočil například rybář, který má na YouTube přezdívku CarpHunter Fox, a který již v minulosti natáčel na Bohumila Kunu reakci.

„Jeho poslední video, kdy testoval Peperin proti boilies z DECATHLON, kdy sice použil – jak říká – stejné udice, stejné šňůry, stejné navijáky, stejné háčky, ale ve finále prezentoval tu nástrahu úplně jinak,“ vadí rybářovi. Na celé jeho vyjádření a argumentaci proti srovnávání boilies ze strany Bohumila Kuny se můžete podívat níže…

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. To je jasný, to stejný jak když chytám na gumy a woblery z Ali, kde wob stojí 15kc a tady 300kc.

    Prostě u nás je nenazranost a lidi si myslí, že to co je drahý je i nejlepší, bohužel opak je pravdou.

  2. z šaška jste si udělali krále tak mu teď žerte z ruky…tohle je test stejný asi jako…utřel jsem si zadek papírem z role za 4,- a pak za 15,- no ten za 4 utírá stejně….

  3. Chytám kapry už hodně dlouho tak jsem si to chtěl vyzkoušet ale bohužel jsem se přesvědčil že je to pravda koule z decathlonu jsou opravdu hodně dobre a konečně jsem si vytáhl krásné kapry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -